انجمن

اتصال دامنه به وبلاگ  (۲۰ نوشته)

• bsi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۳
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۱۵ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۷:۳۲

سلام
    چه طوري ميشه يك دامنه را به وبلاگ وردپرس در هاست مجاني كه ساب دامين ميده وصل كرد؟
    يعني كاربر پس از وارد كردن دامنه به وبلاگ وردپرس هدايت شود؟
    آيا اين امكان وجود دارد؟ اگر كسي در اين رابطه راهنمايي كند ممنون ميشم.

• ahmad1369

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۸
    ۱۵ اسفند ۱۳۸۶ - ۲۰:۵۴

اگر بتونی ریدایرکت کنی فکر کنم بشه - در غیر این صورت بعید می دونم راهی باشه . ;-]

• bsi

آفلاین
    عضو
    ۱۵ اسفند ۱۳۸۶ - ۲۱:۰۷

ahmad1369 گفت:
    اگر بتونی ریدایرکت کنی فکر کنم بشه - در غیر این صورت بعید می دونم راهی باشه . ;-]

من هنوز آدرسی به دامنه ندادم و اگر بخوام از همین اول ثبت کنم چهطوری باید این کارو انجام بدم؟

• parisa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    ۱۵ اسفند ۱۳۸۶ - ۲۲:۳۷

وقت بخیر دوستان !
    *-:) تا اونجایی که من می دونم ریدایرکت احتیاج به هاست دارد.

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۱۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۰:۰۳

باید اول برید ببینید اون هاست رایگان به شما همچین امکانی رو می ده یا نه.
    اگر بده معمولا یکی ۲ تا آدرس DNS به شما می دن که شما باید دومینتون رو تنظیم کنید روی این آدرس ها. اگر کنترل پنل داره که از اونجا اگر نه که باید به اونی که ازش خریدید بگید.
    بعد از ست کردن آدرس ها باید مراحل مربوطه رو در اون هاست انجام بدید ;-)

• bsi

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۰:۳۷

navid گفت:
    باید اول برید ببینید اون هاست رایگان به شما همچین امکانی رو می ده یا نه.
    اگر بده معمولا یکی ۲ تا آدرس DNS به شما می دن که شما باید دومینتون رو تنظیم کنید روی این آدرس ها. اگر کنترل پنل داره که از اونجا اگر نه که باید به اونی که ازش خریدید بگید.
    بعد از ست کردن آدرس ها باید مراحل مربوطه رو در اون هاست انجام بدید ;-)

ممنون از راهنماییتون

اون هاست رایگان دوتا ns داده به نام ns1 و ns2
    تو پنل ثبت دامنه از من یک آدرس میخواد و یک آی پی خوب من به جای آدرس از همون ns هاست استفاده میکنم ولی برای آی پی باید
    چهطوری آی پی یوزر خودم را تو همون سایت پیدا کنم؟ یکی از دوستان گفت از Command Prompt میشه.
    شما میدونید؟

• parisa

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۰:۴۰

سلام. وقت بخیر
    *-:) آی پی را می تونی از سایت هایی نظیر http://www.who.is با وارد كردن نام دامنه بيابي.

• bsi

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۰:۵۸

parisa گفت:
    سلام. وقت بخیر
    *-:) آی پی را می تونی از سایت هایی نظیر http://www.who.is با وارد كردن نام دامنه بيابي.

ببخشید اینطوری که متوجه شدم با وارد کردن ns و آی پی همان هاست مجانی میتونم دامنه را به وردپرسم متصل کنم؟؟؟

راستی اون آدرس هم که دادید وقتی آدرسمو وارد میکنم مینویسه This is for Nagios.
    Bob
    این که آی پی نیست!!!؟؟

• parisa

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۱:۰۶

*-:)
    بايد آدرس سايت سرور را وارد كني مثلا http://www.yourname.com بعد آي پي و مشخصات ديگه اي را تحويل بگيري !

• bsi

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۱:۱۸

parisa گفت:
    *-:)
    بايد آدرس سايت سرور را وارد كني مثلا http://www.yourname.com بعد آي پي و مشخصات ديگه اي را تحويل بگيري !

دقیقاْ همین کارو کردم و این فقط مشخصات کسی که دامنه خود هاست را ثبت کرده و شماره تلفن و آدرسش را میده و اصلاْ توش
    هیچ آی پی نیست.!!!

• parisa

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۱:۲۹

شما آدرس سايت سرور را بدهيد ، من خودم IP‌ آن را مي دهم به شما.

• bsi

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۲:۲۲

parisa گفت:

شما فعلاْ IP‌ سایت persiangig.ir را بدهيد ببينم كار ميكنه تا بعد.

• underline

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۴۸۹
    ۱۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۲:۲۷

bsi گفت:

parisa گفت:

شما فعلاْ IP‌ سایت persiangig.ir را بدهيد ببينم كار ميكنه تا بعد.

اینجا رو ببینید :
    http://whois.webhosting.info/persiangig.net
    آی پی و dns های مورد نیاز رو فکر کنم اینجا پیدا کنید .

• bsi

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۲:۳۱

ممنون از راهنمايتون ولي من با داشتن آی پی و dns ميتونم دامنه را به يوزرم در همان هاست متصل كنم و يا تنظيمات ديگري هم هست؟

• parisa

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۴:۲۵

*-:) روش يافتن IP اين هم هست :
    در CMD بنويس :
    ping http://www.yourname.com
    بعد IP را ميده. ;-)

• underline

آفلاین

۱۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۶:۳۴

bsi گفت:
    ممنون از راهنمايتون ولي من با داشتن آی پی و dns ميتونم دامنه را به يوزرم در همان هاست متصل كنم و يا تنظيمات ديگري هم هست؟

دوست عزیز من سوال شما را کاملا" متوجه نشدم و شاید نتوانم راهنمایی درستی کنم .
    سوال :
    چیزی که از تاپیک متوجه شدم این هست که شما در سایت وردپرس دات کام وبلاگی دارید و میخواهید دامنه ای که ثبت کرده اید را به آن نسبت دهید ؟! آیا درست متوجه شدم ؟

راه حل :
    1- با استفاده از سرویس غیر رایگانی که خود وردپرس دات کام جهت پارک دامین در نظر گرفته یعنی با خرید 10 کردیت که معادل 10 دلار میشود دامین خود را برروی وبلاگ خود به مدت یکسال پارک نمائید .
    2- با خرید یک هاستینگ و قرار دادن یک فایل که حاوی چند خط کد php میباشد در آن دامین را به سمت وبلاگ خود ریداریکت کنید .
    - البته سرویس های رایگانی هم وجود دارند که امکان Add On Domain دارند از این persiangig اطلاعی ندارم که این امکان را میده یا نه اما من قبلا" از byethost13.com استفاده کردم اون این امکان را میده .

• parisa

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۶:۵۳

underline !
    تمام مباحث گفته شده در اينجا را به صورت خلاصه گفت. ;-)

• bsi

آفلاین
    عضو
    ۱۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۷:۴۸

underline گفت:

bsi گفت:

سوال :
    چیزی که از تاپیک متوجه شدم این هست که شما در سایت وردپرس دات کام وبلاگی دارید و میخواهید دامنه ای که ثبت کرده اید را به آن نسبت دهید ؟! آیا درست متوجه شدم ؟
    راه حل :
    1- با استفاده از سرویس غیر رایگانی که خود وردپرس دات کام جهت پارک دامین در نظر گرفته یعنی با خرید 10 کردیت که معادل 10 دلار میشود دامین خود را برروی وبلاگ خود به مدت یکسال پارک نمائید .
    2- با خرید یک هاستینگ و قرار دادن یک فایل که حاوی چند خط کد php میباشد در آن دامین را به سمت وبلاگ خود ریداریکت کنید .
    - البته سرویس های رایگانی هم وجود دارند که امکان Add On Domain دارند از این persiangig اطلاعی ندارم که این امکان را میده یا نه اما من قبلا" از byethost13.com استفاده کردم اون این امکان را میده .

parisa و underline عزيز من منظورم همون هاست هاي مجاني هست كه بعضي هاش 100 و بعضي هاش 10000 مگابايت فضا ميدن
    و ميتوان روي آنها انواع سيستم هاي مديريت محتوا را نصب كرد بود.به هر حال ممنون از كمكتون.
    من مشكلم حل شد هر دوتا ns را در دامنه گذاشتم و مشكل حل شد.
    فكر هم ميكنم چون شما با اين هاست هاي مجاني كار نكرديد درباره اينگونه هاست ها اطلاع كمي داريد.
    چون نزديك سال نو هستيم منم يكي از اين هاست ها را به شما كاربران وردپرس هديه ميدم.
    freehostia.com
    250 مگابايت فضا
    ارائه ساب دامين

نميدونم معرفي هاست عليه قوانين فروم هست يا نه.

• underline

آفلاین

۱۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۷:۵۷

bsi گفت:

underline گفت:

bsi گفت:

سوال :
    راه حل :

parisa و underline عزيز من منظورم همون هاست هاي مجاني هست كه بعضي هاش 100 و بعضي هاش 10000 مگابايت فضا ميدن
    و ميتوان روي آنها انواع سيستم هاي مديريت محتوا را نصب كرد بود.به هر حال ممنون از كمكتون.
    من مشكلم حل شد هر دوتا ns را در دامنه گذاشتم و مشكل حل شد.
    فكر هم ميكنم چون شما با اين هاست هاي مجاني كار نكرديد درباره اينگونه هاست ها اطلاع كمي داريد.
    چون نزديك سال نو هستيم منم يكي از اين هاست ها را به شما كاربران وردپرس هديه ميدم.
    freehostia.com
    250 مگابايت فضا
    ارائه ساب دامين
    نميدونم معرفي هاست عليه قوانين فروم هست يا نه.

موفق باشید ... .
    - معرفی هاستینگ جهت استفاده های تجاری ممنوع است ، معرفی هاستینگ رایگان فکر نمیکنم خلاف قوانین باشد.

• sadata

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۷

سلام
    دوستان در مورد مفاهیم سایت و دامنه مطلبی دیدم از سایت محصولات آموزشی عرفانی زاده که شاید به دردتون بخوره چون خیلی با زبان ساده مطلبو بیان کرده

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.