انجمن

• jahanseo

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۳ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۷:۴۹

با سلام خدمت تمامی وردپرسی ها .

بعد از مدت ها بررسی در هسته سیستم مدیریت محتوای وردپرس متوجه یک چیز عجیب و خطرناک در سایتهای وردپرسی شدم…
    متوجه شدم که یک مشکل بی نهایت بزرگ در سیستم وردپرس وجود دارد که واقعا جای تاسف دارد ، تا به حال سایتهای زیادی رو بررسی کردم که از سیستم وردپرس استفاده میکنند و به این نتیجه رسیدم که این سیستم به طور خود به خود بعضی برچسبهارو پاک میکنه و در نتیجه اون برچسب که توی گوگل ثبت شده بوده میشه صفحه ۴۰۴ یعنی ناپدید میشه. حتی بعضی از پستها هم به همین نحو ناپدید میشن و هنوز علتش رو پیدا نکردم ولی حتما پیداش میکنم.
    یه مشکل دیگه که با مشاهده وبمستر تولز گوگل خیلی از سایتها بهش برخوردم و متوجه شدم این بود که وردپرس تولید یک سری لینکهای غیر منطقی و غیر اصولی میکنه که اصلا هدفی نداره و فقط اسمش لینکه و گاهی اوقات ادامه لینک برچسبها و صفحات و پستها کدهای عجیب غریبی قرار میده که صفحه ۴۰۴ میشه و اینجوری میشه که گوگل به سایت مورد نظر رتبه منفی میده و سایت روبه سقوط پیش میره.
    سیستمی که از نظر قدرت و امکانات اینهمه قدر بود با این مشکل میشه گفت یک افتضاح بزرگ داره رخ میده و این عامل خودش به تنهایی میتونه باعث اسپم شدن سایت در گوگل بشه.
    نویسنده مقاله : داوود داغستانی
    منبع : جهان سئو

درباره‌ی این موضوع