انجمن

انتقال سایت از سرور به لوکال  (۱ نوشته)

• Ghazal G

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۲

سلام
    من میخوام نسخه سایتی که روی سرور دارم رو بر روی لوکالم هم نصبش کنم.البته سایتم شبکه شده و شامل 5 تا سایت میشه. از فایل های سایت و دیتابیس آن بک آپ گرفتم. دیتابیس جدیدی رو برای نسخه لوکال در phpmyadmin لوکال ساختم و دیتابیس سایت رو import کردم. فایل هاش رو هم جایگزین کردم. فایل wp-config نسخه لوکال رو هم مطابق دیتابیسش به روز کردم. در دیتابیس جدولهای wp_options ها رو ادیت کردم و به جای آدرس هاست آدرس لوکال رو گذاشتم، همینطور آدرس های ستون Domain در جدول wp_blogs رو هم تغییر دادم اما با " خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده " روبرو میشم که این توضیحات رو نوشته :
    "
    اگر سایت شما نمایش داده نمی‌شود، لطفا با مدیر شبکه تماس بگیرید. اگر این شبکه متعلق به شماست لطفا بررسی کنید که MySQL به درستی کار می‌کند و جدول‌ها خطایی ندارند.

سایتی پیدا نشد localhost/site's name. برای جدول wp_blogs پایگاه داده را جستجو کنید site's name. درسته؟

الان چیکار کنم؟ صفحه رفع‌اشکال را بخوانید. بعضی از راهنمایی‌ها ممکن است در پیدا کردن مشکل به شما کمک کنند. اگر هنوز با این پیام مشکل دارید پایگاه داده‌ی خود را برای شامل بودن جدول‌های زیر بررسی کنید:

wp_users
    wp_usermeta
    wp_blogs
    wp_signups
    wp_site
    wp_sitemeta
    wp_registration_log
    wp_blog_versions
    "
    چه جوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟
    ممنون میشم کمک کنید.

درباره‌ی این موضوع