انجمن

افزونه خبرنامه  (۱۱ نوشته)

• pcwin

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۳ آبان ۱۳۹۰ - ۱۸:۵۶

سلام من افزونه ای میخوام که ایمیل کاربران رو دریافت و انها رو در خبر نامه سایت عضو کنه. البته میخوام که هر زمانی که دوست داشتم به کاربران خبرنامه ارسال کنم.
    راستی سایت من از ابزارک پشتیبانی نمی کنه.
  • NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۳ آبان ۱۳۹۰ - ۲۱:۰۵

به این لینکها مراجعه نمایید :
    http://wordpress.org/extend/plugins/newsletter/
    و این لینک :
    http://www.wordpress98.com/wordpress/%d8%a7%db%8c%d8%ac%d8%a7%d8%af-%d8%ae%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3/

• pcwin

آفلاین
    عضو
    ۴ آبان ۱۳۹۰ - ۱۹:۱۷

من این افزونه رو نصب کردم اما سایت من از ابزارک پشتیبانی نمیکنه.

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۴ آبان ۱۳۹۰ - ۲۲:۴۹

خب براحتی می تونی خبرنامه با فید برنر بسازی اول از همه باید وارد سایت فید بنر بشی
    http://feedburner.google.com
    حالا از منوی سمت راست وارد اکانت جیمیل خودتون بشین الان میتونین یک فید بسوزونین
    حالا یک فید burn کنید،بهتره آدرس فید پیشفرض وردپرستون باشه
    بعد وارد بخش مدیریت فید مورد نظرتون که میخواید باهاش خبرنامه درست کنید برید و بر روی publicize کلیک کنید و به قسمت Email Subscribation برید و این بخش رو با زدن دکمه ی active فعال کنید.حالا این امکان برای کاربراتون ایجاد میشه که بتونن تو فید شما مشترک بشن.
    برای اینکه خبرنامه رو تو سایتتون نمایش بدید باید کدی که فیدبرنر بهتون میده رو تو قالب سایتتون کپی کنید.کد فیدبرنر بدون استایل و ساده است ولی شما میتونید با یه سری تغییرات قشنگ ترش کنید

• pcwin

آفلاین
    عضو
    ۵ آبان ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۰

اگه میشه یکی از دوستان اموزش بده چطور بدون استفاده از ابزارک افزونه newsletter رو روی سایت بزارم منظورم با قرار دادنه کد افزونه تو سایت هستش.

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۵ آبان ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۵

pcwin گفت:
    اگه میشه یکی از دوستان اموزش بده چطور بدون استفاده از ابزارک افزونه newsletter رو روی سایت بزارم منظورم با قرار دادنه کد افزونه تو سایت هستش.

اينو به فايل functions قالب اضافه كنيد

function newsletter_nowidget(){
    	$buffer = "";
    	$options = get_option('newsletter');
    	$options_profile = get_option('newsletter_profile');
    	if (stripos($instance['text'], '<form') === false) {
    		$form .= '<div class="newsletter newsletter-widget"><form action="' . $newsletter->options_main['url'] . '" onsubmit="return newsletter_check(this)" method="post">';
    		$form .= '<input type="hidden" name="na" value="s"/>';
    		$form .= '<input type="hidden" name="nr" value="widget"/>';

if ($options_profile['name_status'] == 2)
    			$form .= '<p><input type="text" name="nn" value="' . $options_profile['name'] . '" onclick="if (this.defaultValue==this.value) this.value=\'\'" onblur="if (this.value==\'\') this.value=this.defaultValue"/></p>';

if ($options_profile['surname_status'] == 2)
    			$form .= '<p><input type="text" name="ns" value="' . $options_profile['surname'] . '" onclick="if (this.defaultValue==this.value) this.value=\'\'" onblur="if (this.value==\'\') this.value=this.defaultValue"/></p>';

$form .= '<p><input type="text" name="ne" value="' . $options_profile['email'] . '" onclick="if (this.defaultValue==this.value) this.value=\'\'" onblur="if (this.value==\'\') this.value=this.defaultValue"/></p>';

if ($options_profile['sex_status'] == 2) {
    			$form .= '<p><select name="nx" class="newsletter-sex">';
    			$form .= '<option value="m">' . $options_profile['sex_male'] . '</option>';
    			$form .= '<option value="f">' . $options_profile['sex_female'] . '</option>';
    			$form .= '</select></p>';
    		}

// Extra profile fields
    		for ($i = 1; $i <= 19; $i++) {
    			if ($options_profile['profile_' . $i . '_status'] != 2) continue;
    			if ($options_profile['profile_' . $i . '_type'] == 'text') {
    				$form .= '<p><input class="newsletter-profile newsletter-profile-' . $i . '" type="text" name="np' . $i . '" value="' . $options_profile['profile_' . $i] . '" onclick="if (this.defaultValue==this.value) this.value=\'\'" onblur="if (this.value==\'\') this.value=this.defaultValue"/></p>';
    			}
    			if ($options_profile['profile_' . $i . '_type'] == 'select') {
    				$form .= '<p>' . $options_profile['profile_' . $i] . '<br /><select class="newsletter-profile newsletter-profile-' . $i . '" name="np' . $i . '">';
    				$opts = explode(',', $options_profile['profile_' . $i . '_options']);
    				for ($j = 0; $j < count($opts); $j++) {
    					$form .= '<option>' . trim($opts[$j]) . '</option>';
    				}
    				$form .= '</select></p>';
    			}
    		}

$lists = '';
    		for ($i = 1; $i <= 9; $i++) {
    			if ($options_profile['list_' . $i . '_status'] != 2) continue;
    			$lists .= '<input type="checkbox" name="nl[]" value="' . $i . '"/>&nbsp;' . $options_profile['list_' . $i] . '<br />';
    		}
    		if (!empty($lists)) $form .= '<p>' . $lists . '</p>';

if ($options_profile['privacy_status'] == 1) {
    			$form .= '<p><input type="checkbox" name="ny"/>&nbsp;' . $options_profile['privacy'] . '</p>';
    		}

$form .= '<p><input type="submit" value="' . $options_profile['subscribe'] . '"/></p>';
    		$form .= '</form></div>';
    		if (strpos($buffer, '{subscription_form}') !== false) $buffer = str_replace('{subscription_form}', $form, $buffer);
    		else $buffer .= $form;
    	}
    	else {
    		$buffer = str_ireplace('<form', '<form method="post" action="' . $newsletter->options_main['url'] . '" onsubmit="return newsletter_check(this)"', $buffer);
    		$buffer = str_ireplace('</form>', '<input type="hidden" name="na" value="s"/><input type="hidden" name="nr" value="widget"/></form>', $buffer);
    	}

echo $buffer;
    }

اينو در جايي كه ميخواهيد نمايش داده شود
    <?php newsletter_nowidget() ?>

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    NESTED - pcwin
  • pcwin

آفلاین
    عضو
    ۸ آبان ۱۳۹۰ - ۰۹:۵۶

فقط من الان یه مشکل دیگه هم دارم.
    چطور بایدازطریق این افزونه خبرنامه ارسال کنم؟
    میشه کاری کردکه هر وقت من مطلبی روفرستادم روی سایت به کاربران عضو شده اطلاع بده؟

• pcwin

آفلاین
    عضو
    ۱۰ آبان ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۵

pcwin گفت:
    فقط من الان یه مشکل دیگه هم دارم.
    چطور بایدازطریق این افزونه خبرنامه ارسال کنم؟
    میشه کاری کردکه هر وقت من مطلبی روفرستادم روی سایت به کاربران عضو شده اطلاع بده؟

کسی نیست جواب بده؟

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۰ آبان ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۳

برای دریافت پاسخ مناسب صبر داشته باشید٬ از فرستادن نوشته‌هایی چون «کسی جواب نمی‌ده؟»٬ «پس پاسخ من چی شد؟» و... خودداری کنید.

• pcwin

آفلاین
    عضو
    ۱۰ آبان ۱۳۹۰ - ۲۰:۱۵

داداش بی احترامی نباشه اما شما اگه بلد بودی باید جواب میدادی نه اینکه اسپم بدی و بگی صبر داشته باش من 3 روزه صبر کردم اما جوابی نگرفتم.

خودم یاد گرفتم.
    tnx

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۱ آبان ۱۳۹۰ - ۰۹:۳۸

دوست عزیز در دو مرحله به شما گفته شد چکار کنید چه با پلاگین و په بدون پلاگین اما توجهی از جانب شما صورت نگرفت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.