انجمن

ستاره دار کردن مطالب  (۵۱ نوشته)

• بادوو یک دوست مجازی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۳
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۸

سلام . امکانش هست بگید چطور میشه مطالب رو در جستجوی گوگل ستاره دار کرد؟ یه افزونه خوب می خوام...چون از اکثر افزونه ها استفاده کردم ....خوب نبودن.. مثلا rating widget پولی هست

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۷

sdg3m گفت:
    سلام . امکانش هست بگید چطور میشه مطالب رو در جستجوی گوگل ستاره دار کرد؟ یه افزونه خوب می خوام...چون از اکثر افزونه ها استفاده کردم ....خوب نبودن.. مثلا rating widget پولی هست

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید افزونه برای اینکار زیاده ! ولی به افزونه ارتباط مستقیم نداره این مسئله این مسئله گوگل اسنیپت بیشتر به رتبه شما ارتباط داره اگر این افزونه رو استفاده کنید و نمایش نده زیر لینک هاتون دلیلش این نیست که افزونه مشکل داره یا چون نسخه های پولی هست و نسخه شما رایگان بوده به همین علت در سرچ ستاره زیر لینک سایتتون نمیاد نه ! در واقع اون به سئو سایت و رتبه سایت مربوط میشه اینم یه افزونه برای انجام این کار و قرار دادن ستاره که اگر ازش استفاده کنید و سایتتون به مرور زمان رتبه بهتری داشته باشه قطعا نشون داده میشه !
    WP-PostRatings

با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

بادوو یک دوست مجازی
  • mohammaddx

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۱
    ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۲

من هم افزونه WP-PostRatings را پیشنهاد میدم.خودش یه بخش باسه این کار داره.برای استفاده از این افزونه باید از کد

<?php if(function_exists('the_ratings')) { the_ratings(); } ?>

در قالبتون استفاده کنید.نمونه اش هم در سایت new2music.com هست که میتونید ببیند.

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۱

mohammaddx گفت:
    من هم افزونه WP-PostRatings را پیشنهاد میدم.خودش یه بخش باسه این کار داره.برای استفاده از این افزونه باید از کد

در قالبتون استفاده کنید.نمونه اش هم در سایت new2music.com هست که میتونید ببیند.

دوست عزیز لطفا اسپم نکنید همان طور که مشاهده می کنید به ایشان پاسخ داده شده و پاسخ ها یکی هستن و لزومی به تاکیید دوباره نیست با تشکر

• ققنوس فان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۳

sdg3m گفت:

سلام, افزونه Google Rich Snippets رو من به شما پیشنهاد میدم ، خودم هم استفاده میکنم راضیم
    با تشکر

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۴۶

amirrezaabdi گفت:

سلام, افزونه Google Rich Snippets رو من به شما پیشنهاد میدم ، خودم هم استفاده میکنم راضیم
    با تشکر

ببخشید میتونید آدرس وب سایتی که از این افزونه استفاده می کنید رو جهت بررسی و عملکرد صحیح برای بررسی بدین با تشکر

• ققنوس فان

آفلاین
    عضو
    ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۹

amoozesh98com گفت:

ببخشید میتونید آدرس وب سایتی که از این افزونه استفاده می کنید رو جهت بررسی و عملکرد صحیح برای بررسی بدین با تشکر

http://ghoghnoosfun.ir

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۹

کجاست من ندیدم داداش ؟ میشه یه عکس بزارید ؟ با تشکر
    ارادتمند: مسلم فلاح نیت

• ققنوس فان

آفلاین
    عضو
    ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۷

amoozesh98com گفت:
    کجاست من ندیدم داداش ؟ میشه یه عکس بزارید ؟ با تشکر
    ارادتمند: مسلم فلاح نیت

http://upload.ghoghnoosfun.ir/images/44264171888035853187.png

http://upload.ghoghnoosfun.ir/images/04794319604752941621.png

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۳

amirrezaabdi گفت:

http://upload.ghoghnoosfun.ir/images/44264171888035853187.png

http://upload.ghoghnoosfun.ir/images/04794319604752941621.png

تو پنل ادمین موقع نوشتن مطلب ستاره ها رو خودتون تنظیم می کنید که مطالب چند ستاره هستن ؟ در مورد استفادش یه توضیحی بدین با تشکر

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۴

در ضمن شده بدون سرچ کردن عبارت site:ghophnosfun تو لینک ها به طور طبیعی در سرچ ستاره ها رو ببینید خودتون ؟ با تشکر

• ققنوس فان

آفلاین
    عضو
    ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۰

بله میتونید با سرچ عنوان یکی از مطالبم در گوگل ببینید.
    امکان تنظیم ستاره ها و ... در پنل هنگام نوشتن مطلب وجود داره اینم عکسش http://upload.ghoghnoosfun.ir/images/86368717759115501431.png

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۲

مثلا نفر 4 شمایی ولی ستاره نیست ! ببین

https://www.google.com/search?q=%D8%A8%DB%8C%E2%80%8C%D8%B1%D8%AD%D9%85%E2%80%8C%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86+%D9%85%D8%B1%D8%AF+%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4+%DA%A9%DB%8C%D8%B3%D8%AA+%D8%9F&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&channel=rcs#rls=org.mozilla:en-US:official&channel=rcs&q=%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%DB%8C+%D8%B3%D9%87+%D8%B8%D8%B1%D9%81+%D9%88+%D8%AF%D9%87+%D9%85%D9%87%D8%B1%D9%87+

با تشکر

ققنوس فان
  • بادوو یک دوست مجازی

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۴

از همه این افزونه ها استفاده کردم..افتضاهه :) google rich که خوبه ولی وقتی فعال میشه میگه چند تا خروجی داد...که من ترسیدم.... شما هم نمیدونید بدونید....یا اینکه به من اموزش بدید اگه راست میگید

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۷

ببخشید الان شما مگر از افزونه برای ایجاد ستاره استفاده نمی کنید روی وب سایت بادو ؟

بادوو یک دوست مجازی
  • بادوو یک دوست مجازی

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۹

بله استفاده می کنم ... اما google reach ان پولی هست..در ابتدا خدمتتون گفتم

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۲

sdg3m گفت:
    بله استفاده می کنم ... اما google reach ان پولی هست..در ابتدا خدمتتون گفتم

خب مهندس جان میتونم بدونم الان دقیقا نیاز شما چیه دقیقا از ریچ اسنیپت الان که تو سایت هست و نشون داده میشه ! مشکلی هم در نمایششون نیست با تشکر

• بادوو یک دوست مجازی

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۸

عزیز شما انگار ریچ اسنیپ نمی دونی چی هستش.... یعنی اینکه توی موتوره جستجو نمایش میده ...که این سرویس در افزونه من پولی هست پوووووولی!!!!!!!!!

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۶

sdg3m گفت:
    عزیز شما انگار ریچ اسنیپ نمی دونی چی هستش.... یعنی اینکه توی موتوره جستجو نمایش میده ...که این سرویس در افزونه من پولی هست پوووووولی!!!!!!!!!

بله حق با شماست من نمیدونم ریچ اسنیپ چیه ؟ ولی اگر من با همون افزونه که بچه ها معرفی کردن و خودم بهتون معرفی کردم نشون بدم اون وقت چی نشون میده شما نمی دونید ؟ سئو چیه رتبه سایت تو گوگل چیه ؟ به نظرتون هر کسی برداشت یه ریچ اسنیپت نصب کرد گوگل میگه بفرما تو بفرما بالا دم در بده ؟ نه داداش از این خبرا نیست خودم به شخصه نصب کردم تست کردم فقط در زمانی که به این شکل تو گوگل تست می کردم نشون میدادشون site:www.amoozesh98.com ولی تو سرچ طبیعی نشون نمیداد ! دلیلشم اینه که هنوز وب سایت من دررتبه خوبی از نظر سئو قرار نداره که امتیاز بگیره مطالبم ! شاید مطالب تاپ باشه ولی خب گوگل هم برای خودش قوانین خاص خودش رو داره برای همین حالا که متوجه شدیم مشکلتون چیه سعی کنید وب سایتتون ر در رتبه بالایی قرار بدین تا افزونه ها و عدم نمایش ستاره ها تو سرچ شما رو به اشتباه نندازه که فکر کنید باید افزونه بخرید یا تقلب کنید که نشون بده چون آیه و مکرو و مکر الله و الله خیر المکارین رو گوگل از بر شده داداش من نه تند خو هستم نه بد اخلاق فقط یه نرمه جدیم ببخشید با تشکر

بادوو یک دوست مجازی
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۲

در ظمن نظر شما رو جلب می کنم به دیدن لینک زیر که مال یکی از دوستان هست که تو همین پستتو به شما جواب دادن

https://www.google.com/search?q=site%3Aghoghnoosfun.ir&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&channel=sb#q=site:ghoghnoosfun.ir&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&start=20

در صورتی که تو همین پست بهشون گفتم بله تو این حالت جستجو نشون میده ولی تو حالت اصلی که مردم به صورت طبیعی سرچ می کنن نیست ! دلیلش هم اینه که گوگل به نظر من هنوز به سایت ما اعتماد نداره از نظر سئو در این مورد هم باید با یک متخصص حرفه ای سئو صحبت کنید تا به شما راهنمایی بده البته اگر انسان صادقی پیدا کردین و در این باره به شما راهنمایی کرد سلام مسلم فلاح نیت رو هم بهش برسونید چون این موارد اطلاعاتی حیاطی هستن و هر کسی به کسی آموزش نمیده مطمن باشید اگر من علت رفعشو می دونستم قطعا بهتون میگم البته تجربه من میگه فقط به رتبه سایت ما تو گوگل ربط داره ولا غیر چون تومقالات خارجی که خوندم به این مورد اشاره شده بود دقیقا که به رتبه سایت ارتباط داره نمایششون ! مثل یه رنک می مونه که قدیم ها رنک بندی میشد سایت ها البته این نظر شخصیه منه امید وارم تمیز دستگیرتون شده باشه در هر صورت حالا که مشکلتون حل شده محسوب میشه تاپیک رو حل شده مطرح کنید با تشکر

• بادوو یک دوست مجازی

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۳

amoozesh98com گفت:

بله حق با شماست من نمیدونم ریچ اسنیپ چیه ؟ ولی اگر من با همون افزونه که بچه ها معرفی کردن و خودم بهتون معرفی کردم نشون بدم اون وقت چی نشون میده شما نمی دونید ؟ سئو چیه رتبه سایت تو گوگل چیه ؟ به نظرتون هر کسی برداشت یه ریچ اسنیپت نصب کرد گوگل میگه بفرما تو بفرما بالا دم در بده ؟ نه داداش از این خبرا نیست خودم به شخصه نصب کردم تست کردم فقط در زمانی که به این شکل تو گوگل تست می کردم نشون میدادشون site:www.amoozesh98.com ولی تو سرچ طبیعی نشون نمیداد ! دلیلشم اینه که هنوز وب سایت من دررتبه خوبی از نظر سئو قرار نداره که امتیاز بگیره مطالبم ! شاید مطالب تاپ باشه ولی خب گوگل هم برای خودش قوانین خاص خودش رو داره برای همین حالا که متوجه شدیم مشکلتون چیه سعی کنید وب سایتتون ر در رتبه بالایی قرار بدین تا افزونه ها و عدم نمایش ستاره ها تو سرچ شما رو به اشتباه نندازه که فکر کنید باید افزونه بخرید یا تقلب کنید که نشون بده چون آیه و مکرو و مکر الله و الله خیر المکارین رو گوگل از بر شده داداش من نه تند خو هستم نه بد اخلاق فقط یه نرمه جدیم ببخشید با تشکر

اقای فلاح پور عزیز باید سند بزارم تا قبول کنید؟ من اون افزونه هایی که بچه ها نشون دادن رو نصب کردم و ستاره دار هم شدم در گوگل(به رتبه هم ربط نداره) ... مشکل من اینه که اونها بدرد نخورن یعنی اونها باید دستی وارد پست و غیره بشن... ولی این افزونه من خودکار هست که فقط بخش گوگل اسنیپش پولیه....

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۷

sdg3m گفت:

اقای فلاح پور عزیز باید سند بزارم تا قبول کنید؟ من اون افزونه هایی که بچه ها نشون دادن رو نصب کردم و ستاره دار هم شدم در گوگل(به رتبه هم ربط نداره) ... مشکل من اینه که اونها بدرد نخورن یعنی اونها باید دستی وارد پست و غیره بشن... ولی این افزونه من خودکار هست که فقط بخش گوگل اسنیپش پولیه....

بر چه اساس و مدرکی می فرمایید که به افزونه مرتبطه و به رتبه ربطی نداره ؟ اکر من از جیب شخصی خودم هزینه افزونه رو پرداخت کردمو نشون نداد ده برابر هزینه ای که کردمو ازتون میگیرم قبول داداش ؟ فقط با استناد به مدارک رسمی و ثبت شده از طرف گوگل صحبت کنید یا از طرف گوگل نیست از طرف وب سایت معتبری باشه با تشکر

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۴

در ضمن چرا من که الان افزونه روغیر فعال کردم دیگه نشون نمیده واسم ! میشه بگید ! پس هم به افزونه ارتباط داره هم رتبه سایت در واقع اگر این طوری بود که شما میگی به رتبه ربطی نداره باید نشون میداد دیگه پس ببینید ربطش به افزونه به این خاطر هست که یه سری تگ داره اضافه می کنه به هر مطلب ! که همونا باعث نمایش اون ستاره ها میشن تو مدل سرچی که گفتم و دوباره با غیر فعال کردن افزونه این حالت دیگه دیگه نمیشه حتی در مدل سرچی که من گفتم چون تست کردم دارم میگم حتی حل این مشکل به نفع خودمم هست نه تنها شما بلکه به درد خودمم می خوره انسانمو طالب علم و یادگیری اما با توجه به بررسی که کردم نمایش ریچ اسنیپت ها با فعال کردن این چنین افزونه هایی باعث نمایش ستاره ها تا سرچ عمومی نیست ! رتبه در مرحله بعدی هست که باعث نمایششون میشه و اینکه دستی وارد می کنید یا غیر دستی مسئله ای نیست اگر شما این رو به کاربرده باشید گوگل خودش تشخیص میده چه ربطه ای بده دستی یا غیر دستی بودنش یه افزونه هست افزونه هایی هم هستن که رایگانن و غیر دستین و توسط کاربر امتیاز داده میشه امتیاز یعنی همین دیگه بهترش اینه که کاربر خودش امتاز بده به قول بچه ها عطر آن است که خود ببوید نه اونکه صاحب سایت نمره بده ! حالا هم شما این مورد رو مطن باش به رتبه سایت مربوط میشه افزونه فقط برای افزودن تگ ها نمایش ریچ اسنیپت هست ! نمیدونم که دیگه چیو و چطوری توضیح بدم که متوجه بشید ! افزونه مشکلی سایت بیگ تم رو بررسی کنید دقیق داره از افزونه ای که من معرفی کردم استفاده می کنه ! اما دلیل نمایش ستاره ها تو سرچ عمومی رتبه سایت همکار عزیزم آقای غربانی عزیز هست با تشکر

• بادوو یک دوست مجازی

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۸

amoozesh98com گفت:

بر چه اساس و مدرکی می فرمایید که به افزونه مرتبطه و به رتبه ربطی نداره ؟ اکر من از جیب شخصی خودم هزینه افزونه رو پرداخت کردمو نشون نداد ده برابر هزینه ای که کردمو ازتون میگیرم قبول داداش ؟ فقط با استناد به مدارک رسمی و ثبت شده از طرف گوگل صحبت کنید یا از طرف گوگل نیست از طرف وب سایت معتبری باشه با تشکر

لازم نیست هزینه کنید.. کمی تحقیق کنید.... تجربه کنید و.............بعد اموزش بدید! اینم لینک: http://s4.picofile.com/file/8162744526/ok.jpg

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۱

یه مطلب به من بگید که الان تو سرچ عمومی زیرش ستاره هست ! شما اصلا متوجه منظور من نیستی ! شما الان اون افزونه ای که میگی پولیه خریدید ؟ و نصب کردین ؟

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۸

شما حتی همین الان در حالت سرچی که من دارم بهت میگم هم ریچ رو نداری و باز اگر افزونه ای که ریچ میزاره مثل همینایی که من بهتون گفتم دقیقا همونی که وب سایت بیگ تم داره استفاده می کنه که من به شما گفتم رو نصب و فعال کنید که خود کاربر امتاز بده ! بازم چند روزی باید صبر کنید تا در حالت site: نمایش بده ریچ ها رو زیر لینک ها چون اصطلاحا عبارتی هست به اسم کش و طول میکشه تا کش پاک بشه و تغییرات جدید اعمال بشه روی سایتتون !

به خدا بازم داری حرف خودتو میزنی داداش فکر می کنی من باهات دشنم نمیدونم چی بگم آخه در ضمن یه مقداری مواظب طرز صحبتت باش خیلی تند صحبت می کنی کم کم داره بهم بر می خوره انگار من هیچی حالیم نیست دست کم 11 سال بیشتره تو وب فعالیت دارم. یه نرمه ریسورس بلد باشید متوجه تمام عرایض من میشید با تشکر

• بادوو یک دوست مجازی

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۸

اره

amoozesh98com گفت:
    یه مطلب به من بگید که الان تو سرچ عمومی زیرش ستاره هست ! شما اصلا متوجه منظور من نیستی ! شما الان اون افزونه ای که میگی پولیه خریدید ؟ و نصب کردین ؟

نصب کردم... دوست عزیز من..... دلبند؟ ... فدای شما بشم من!..... شما داری تند میری منظور من از (دستی )اینه که ....کد مربوط به امتیاز رو دونه دونه باید تو مطالب بزاری تا کاربر ببینه و امتیاز بده ..مشکل من تو افزونه های رایگان اینه .... اوکی؟ یا توضیح بدم؟

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۰

میدونید که یه سایتی مثل همیار وردپرس - سزار و همین بیگ تم دقیقا داره از همین افزونه رایگان استفاده میکنه فقط کافیه سورس سایت رو بررسی کنید ! تا بدونید من چی میگم

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۲

sdg3m گفت:
    اره

نصب کردم... دوست عزیز من..... دلبند؟ ... فدای شما بشم من!..... شما داری تند میری منظور من از (دستی )اینه که ....کد مربوط به امتیاز رو دونه دونه باید تو مطالب بزاری تا کاربر ببینه و امتیاز بده ..مشکل من تو افزونه های رایگان اینه .... اوکی؟ یا توضیح بدم؟

خب تا اینجا حرف شد مغایر باز به بالا تر برگردید از اون موقع میگفتین که باید تو سرچ عمومی نشون بده این رو که توجیه شدین باز حرف رو عوض کردین داداش شما افزونه ای که من گفتم رو نصب کن و وقتی شورت کدش رو تو خود قالب زیر هر مطلب یا در مکان مورد نظرتون قرار بدین دیگه نیازی نیست شما امتیاز بدین خود کاربران شماامتیاز ها رو وارد می کنن شما اصلا طرز فکرت در این باره اشتباه هست خواهش می کنم بیشتر از این تایپک رو شلوغ نکن با تشکر

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۴

درواقع یه تکه کد پی اچ پی هست که داخل خود قالب داخل فایل های index.php , single.php میزارید و بعد دیگه نیازی نیست در هنگام نوشتن مطلب دستی وارد کنید برای نمایشش ! بقیه کار رو کاربرانتون انجام میدن اولین امتیاز رو هم خودتون می تونید بعد از ثبت مطلب به پستتون بدین با تشکر
    اردتمند : مسلم فلاح نیت

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۶

در ضمن با این کار نیازی نیست که از قسمت افزودن نوشته بخواید روی چیزی کلیک کنید یا شورت کدی برای نمایش ریچ قرار بدین ! با تشکر

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۰

این لینک دانلود افزونه
    https://wordpress.org/plugins/wp-postratings/installation

اینم دستورطرز استفاده

Usage

Open wp-content/themes/<YOUR THEME NAME>/index.php
        You may place it in archive.php, single.php, post.php or page.php also.
        Find: <?php while (have_posts()) : the_post(); ?>
        Add Anywhere Below It (The Place You Want The Ratings To Show): <?php if(function_exists('the_ratings')) { the_ratings(); } ?>

که راحت گفتم باید تو فایل های single.php و index.php قالب قرار بگیره این کد

حله ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر نکنم دیگه بهانه ای باشه واقعا داداش امید وارم بعد از این همه توضیح نتیجه گرفته باشیم چون اگر قصدم نتیجه نگرفتن بودنه خودمو خسته می کردم نه شما رو با تشکر

بادوو یک دوست مجازی
  • بادوو یک دوست مجازی

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۵

مم

amoozesh98com گفت:
    این لینک دانلود افزونه
    https://wordpress.org/plugins/wp-postratings/installation

اینم دستورطرز استفاده

Usage

Open wp-content/themes/<YOUR THEME NAME>/index.php
        You may place it in archive.php, single.php, post.php or page.php also.
        Add Anywhere Below It (The Place You Want The Ratings To Show): <?php if(function_exists('the_ratings')) { the_ratings(); } ?>

که راحت گفتم باید تو فایل های single.php و index.php قالب قرار بگیره این کد

حله ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر نکنم دیگه بهانه ای باشه واقعا داداش امید وارم بعد از این همه توضیح نتیجه گرفته باشیم چون اگر قصدم نتیجه نگرفتن بودنه خودمو خسته می کردم نه شما رو با تشکر

واقعا ممنون .... ولی شما عجله دارید....میدونید چرا؟ چون من از همون اول افزونه ای می خواستم که خودکار باشه و پولی نباشه.... یعنی این کدهای php و شرت کدها دردسر ساز بود و گفتم اگر چنین افزونه ای هست معرفی کنید.... که وارد بحث شدین ..منم جواب دادم.... باید اینجا منظور رو بطور کلی توضیح داد...در هر صورت مممنون ... ما که به نتیجه نرسیدیم

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۱

sdg3m گفت:
    مم

واقعا ممنون .... ولی شما عجله دارید....میدونید چرا؟ چون من از همون اول افزونه ای می خواستم که خودکار باشه و پولی نباشه.... یعنی این کدهای php و شرت کدها دردسر ساز بود و گفتم اگر چنین افزونه ای هست معرفی کنید.... که وارد بحث شدین ..منم جواب دادم.... باید اینجا منظور رو بطور کلی توضیح داد...در هر صورت مممنون ... ما که به نتیجه نرسیدیم

خاک عالم بر سرم یعنی شما متوجه نشدین ؟ چی درد سر داشته ؟ شما یه کاری کن داداش شما این افزونه ای که من بهت گفتم رو نصب و فعال کن !
    دو فایل های index.php و single.php قالب رو کد هاشو داخل لینک زیر قرار بده و لینک ها رو به من بده در ضمن این راحت ترین حالت ممکنه بوده به قران نمیدونم به قول خودم میخوایم پامون به آب نخوره - هزینه نکنیم - درد سر نداشته باشه - رایگان باشه - عجله نکنیم بابا یه مقدار دیدت رو باز تر کن طراح سایت باید یه مقداری اعصابشو قوی تر کنه مطمن باش آدمی پیدا نمیشه این همه اعصاب بزاره به قران منتی نیست کاری که گفتم رو انجام بده اینم انجام ندی کلا تاپیک رو حذف می کنم و بابت وقتی که گذاشتم هم مدیونی ! یعنی این طوری باید بگم تا به خودت زحمت یاد گرفتن چیزیو بدی ؟ قصد توهین و جسارت ندارم دادش میخوام بدونی هر کاری سختی هایی داره خب در ضمن قرار دادن یک تکه کد چه ترسو سختی داره نمیدونم ! نهایتش اینه در جهت جلوگیری از خرابکاری یه بکاپ میگیری و انجام میدی درست شد خدا رو شکر یه چیزی یاد گرفتی نشد بر می گردونی غیر از اینه ؟
    http://hastebin.com

خودم واست اصلاح میکنم به زحمت نیفتی با تشکر

بادوو یک دوست مجازی
  • بادوو یک دوست مجازی

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۵

amoozesh98com گفت:

خاک عالم بر سرم یعنی شما متوجه نشدین ؟ چی درد سر داشته ؟ شما یه کاری کن داداش شما این افزونه ای که من بهت گفتم رو نصب و فعال کن !
    دو فایل های index.php و single.php قالب رو کد هاشو داخل لینک زیر قرار بده و لینک ها رو به من بده در ضمن این راحت ترین حالت ممکنه بوده به قران نمیدونم به قول خودم میخوایم پامون به آب نخوره - هزینه نکنیم - درد سر نداشته باشه - رایگان باشه - عجله نکنیم بابا یه مقدار دیدت رو باز تر کن طراح سایت باید یه مقداری اعصابشو قوی تر کنه مطمن باش آدمی پیدا نمیشه این همه اعصاب بزاره به قران منتی نیست کاری که گفتم رو انجام بده اینم انجام ندی کلا تاپیک رو حذف می کنم و بابت وقتی که گذاشتم هم مدیونی ! یعنی این طوری باید بگم تا به خودت زحمت یاد گرفتن چیزیو بدی ؟ قصد توهین و جسارت ندارم دادش میخوام بدونی هر کاری سختی هایی داره خب در ضمن قرار دادن یک تکه کد چه ترسو سختی داره نمیدونم ! نهایتش اینه در جهت جلوگیری از خرابکاری یه بکاپ میگیری و انجام میدی درست شد خدا رو شکر یه چیزی یاد گرفتی نشد بر می گردونی غیر از اینه ؟
    http://hastebin.com

خودم واست اصلاح میکنم به زحمت نیفتی با تشکر

اقای فلاح نیت متوجه شدم و خودم این رو میدونستم....گفتم اگه افزونه ای به این شکل اتومات هست می خوام..وگرنه از کدگذاری خوشم نمیاد..شلوغ پلوغ میشه..مممنون

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۶

میشه بگی یه خط کد چیو شلوغ میکنه عزیزم من 11 ساله کارم طراحی سایت و کد نویسیه والا هیچ کجای دنیا ندیدم بگن یه خط کد اضاه کردنش باعث شلوغ شدن میشه پش مشکل چیزی دیگری هست ! شما منو به سخره گرفتین صد در صد !

• بادوو یک دوست مجازی

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۴

amoozesh98com گفت:
    میشه بگی یه خط کد چیو شلوغ میکنه عزیزم من 11 ساله کارم طراحی سایت و کد نویسیه والا هیچ کجای دنیا ندیدم بگن یه خط کد اضاه کردنش باعث شلوغ شدن میشه پش مشکل چیزی دیگری هست ! شما منو به سخره گرفتین صد در صد !

شما تاج سر مایی ..ولی این کار با تم عوض کردن و افزودن در سایتهای دیگه واقعا دردسر داره ..اینم لینک اضافه کنید: http://hastebin.com/edusisesin.xml و http://hastebin.com/evipofexew.xml

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۶

بفرمایید جناب این افزونه نصب بشه به طور اتوماتیک بدون درج کد و کار خاصی خواسته شما رو رفع می کنه

http://www.3zar.ir/12923-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D9%87%DB%8C-gd-star-rating.html

از سایت سزار می تونید دانلود کنید
    امید وارم بعد از همه این صحبت ها با توجه به اینکه این افزونه رو تست کردم مشکلتون رفع بشه و مثل من لا اقل به تمام پست هام تشکر بدی ! در غیر این صورت واقعا منو به سخره گرفتی دوست عزیز البته با ندادن تشکر نیست اینکه به سخره گرفته باشید بهانه بنی اسرائیلی ! رو عرض می کنم امید وارم واقعا این بار قانع شده باشید با تشکر

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۶

در ضمن همین الان رو سایت خودم قرار دادم میتونید مشاهده کنید amoozesh98.com

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۰

همه چی داخل این افزونه قابل تنظیم هست میتونید بررسی کنید سایت منو هم ببینیدمی فهمید چی میگم حتی بیشتر از اون چیزی که شما میخواید آپشن داره ! اگر مشکلتون حل شد تاپیک رو از منو سمت چپ بالا حل شده قرار بدین و اگر واقعا مطالب من و پیگیری من مفید واقع شد زیرتمام پست هام روی تمام دکمه های تشکر مثل من کلیک کنید با تشکر

• بادوو یک دوست مجازی

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۷

amoozesh98com گفت:
    همه چی داخل این افزونه قابل تنظیم هست میتونید بررسی کنید سایت منو هم ببینیدمی فهمید چی میگم حتی بیشتر از اون چیزی که شما میخواید آپشن داره ! اگر مشکلتون حل شد تاپیک رو از منو سمت چپ بالا حل شده قرار بدین و اگر واقعا مطالب من و پیگیری من مفید واقع شد زیرتمام پست هام روی تمام دکمه های تشکر مثل من کلیک کنید با تشکر

چون گفتید تکلیف رو مشخص کن ...اومدم اینجا وگرنه تموم شده وو من افزونه دلخواه رو پیدا نکردم....اما از همون postrating استفاده می کنم... gd rating تو سایتتون دیدم مشکل داشت ..قبلا هم نصب کرده بودم....تاپیک رو حل شده کردم....و از تمام زحمات شما ممنونم ...واقعا لطف کردید..سپاسگذارم. این لینک عکس از سایت شما »» http://s4.picofile.com/file/8162763218/11.jpg

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۱

نیازی به تشکر نیست دوست عزیز میتونید بگید مشکل چیه ؟ با مدرک کافی در غیر این صورت تاپیک رو که می بندم هیچ مطلب رو به مدیران کل جهت بررسی ارجاع میدم تا دسترسی شما بلا استفاده بشه فقط دلیل درست و درمونی باشه ! بعد شما میاید به من میگید گیر میدم ! با تشکر

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۵

خیلی عالی شما همه چیو با جاش میخوای دوست من لطفا مجدد اسپم نکن واقعا متاسفم بابت وقتی که گذاشتم شما تو سایتتون زدین طراح سایت همه چیو با هم میخواید با جاش ! بعدش بابت رفع حل یه مشکل ریز کل زحمتی که کشیده شده در راهنمایی به شما رو می برید زیر سوال ! در ضمن وب سایت من در نمایشش چه در فایر فاکس چه در کروم هیچ مشکلی نداره ! فارسی سازیم از آب خوردن راحت تره تازه داخل افزونه کاملا فارسیه !! شما خیلی خیلی خیلی توقعاتت بالاست من خیلی متاسفم که این همه وقت صرف کردم که نتیجش بشه این ! واقعا خاک بر سر من که به شما کمک کردم خداحافظ .

• بادوو یک دوست مجازی

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۹

چرا نارحت میشی شما ..بخدا من دوست ندارم نارحت بشید.ولی شما می خواید قبول کنم که gd rating خوبه ..عکس رو دیدید ؟ از روی سایت شما عکس گرفتم چرا ستاره هاش در همه؟ بهم ریختست .... فارسی سازیش اصلا هیچی... بهم ریختگیش فقط

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۰

در ضمن شما اگر طراح باشید با یک نرمه یعنی در حد دو دقیقه وقت گذاشتن هم فارسی می کنید هم مشکل ستاره ها که روی همع نیستن رو حل می کنید ! اینا بهانه ای بنی اسرائیلی هست واقعا متاسفم واقعا متاسفم که تو ایران زندگی می کنیمو افراد این چنین در مقابل تشکر با هامون بر خورد می کنن تو انجمن عمومی - بدون پرداخت هزینه - بدون توقع خاصی این همه راهنمایی و بعد مدام به روش های مختلف بهانه بنی اسرائلی واقعا متاسفم اگه شما هم خودتون رو جای من بزارید واقعا متوجه ناراحتی من میشید همه چی رایگان باشه - بدون مشکل - بدون هیچ ضعفی بدون کد نویسی میگم میخواید بگم یه ب شماره حساب بدین هم من به خاطر این مشکل یه مبلغی واریز کنم واستون هم مدیر کل انجمن هم سازندش هم معرف افزونه سایت سزار اره ؟ خدایا توبه با تشکر

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۲

جواب شما رو دادم بهم ریختگی برای من حل کردنش دو دقیقه هم کار نداره ! ولی دیگه بمیرمم انجامش نمیدم واقعا متاسفم از اینکه برای کاربرانی مثل شما وقت میزارم و در نهایت به این شکل...

• بادوو یک دوست مجازی

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۰

ا

amoozesh98com گفت:
    جواب شما رو دادم بهم ریختگی برای من حل کردنش دو دقیقه هم کار نداره ! ولی دیگه بمیرمم انجامش نمیدم واقعا متاسفم از اینکه برای کاربرانی مثل شما وقت میزارم و در نهایت به این شکل...

اقای فلاح نیت خواهش می کنم ناراحت نشید.... اون بهم ریختگی برای شما اسونه ..ایا برای من اسونه؟ منی که سر در نمیارم؟ پس اون مناسب من نیست.... کاربرانی که میان اینجا ...برای این میان که از اطلاعات شما استفاده کنن...اگه بلد بودیم که اینجا نمیومدیم

• بادوو یک دوست مجازی

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۴

sdg3m گفت:

اقای فلاح نیت خواهش می کنم ناراحت نشید.... اون بهم ریختگی برای شما اسونه ..ایا برای من اسونه؟ منی که سر در نمیارم؟ پس اون مناسب من نیست.... کاربرانی که میان اینجا ...برای این میان که از اطلاعات شما استفاده کنن...اگه بلد بودیم که اینجا نمیومدیم

الان پست ریتینگ رو فعال کردم ..شما ببینید ... اگه درست کردن مشکلاتش برای من اسون بود که ستاره ها کنار هم باشن و راحت فارسیش کنم...خب اینجا نمیومدمو مزاحم نمیشدم http://badu.ir/%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%B2%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%A8%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۰

sdg3m گفت:
    ا

دل شکستن راحته ! دل به دست آوردن سخته اگر تونستی دوباره دلمو به دست بیار تا جونم فرش زیر پات کنم ! نه شاعرم نه شعر گفتم به متون چند پست اخیر من برگردین و بازبینی کنید ببینید دقت نکردن به چیزی بیشتر باعث ناراحتش و دل شکستن من شده در ضمن اینجا انجمن هست و جایی برای دل نیست ! اما من آدمیم که با دلم زندگی می کنم برای همینم اگر خواید بهتون مجدد کمک کنم به 5 یا 6 پست آخر من دقت بیشتری کنید ببینید چی هست که عدم رعایتش باعث ناراحتی بیش از حد من شده ! و اینکه بدونید که من تو این انجمن به کسی گیر نمیدم ! دارم وظیفمو انجام میدم چیزی که ایراد داشته باشه رو دارم گوشزد می کنم خدایی نکرده نه به کسی بی ادبی کردم نه بالا تر از داداش گفتم برای همین لطفا تا قبل از ارسال پست جدید در این تاپیک و اون یکی تاپیک بررسی کنید تو رفتار شما و من چه چیزی با هم فرق داشته ! بعد که به اشتباهتون پی ببرید من متوجه میشم ! اون وقت دوباره باز مثل یه داداش در خدمتتون هستم ولی مغایر این باشه مجبور نیستم به کسی که حتی برای دل خوشیم هم ارزشی برای کلمه داداش قائل نیست کمکی کنم و نه اینکه شما نیازمند من هستین اگر از دوستان این انجمن کسی بود و دوست داشت به شما کمک کنه در غیر این صورت همونی که من گفتم تو این تاپیک آخرم ( خواهش می کنم تا نخوندن تاپیک من به هیچ وجه اقدام به ارسال پست و پرسش مجدد داخل این پست در این باره نکنید ) با تشکر

• بادوو یک دوست مجازی

آفلاین
    عضو
    ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۶

اقا حق با شماست..ما معذرت می خوایم از شما و تمام دوستان و همکاران....مارو ببخشید خواهشا! من خیلی تند رفتم عزیز... بابت این همه راهنمایی و این همه زمانی که گذاشتید ممنونم از شما.. (پیگیریتون عالیه- اهمیت زیادی به کاربرا میدید) و تشکر تشکر

درباره‌ی این موضوع