انجمن

ایراد در ثبت نام با افزونه user pro  (۱ نوشته)

• webman

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۱

با سلام خدمت همه استادان ارجمند وردپرس
    بنده سایتی راه اندازی کردم و از افزونه userpro 2.28 برای عضویت استفاده میکنم.تا هفته پیش عضو گیری انجام میشد ولی الان دیگه وقتی کاربر اقدام به ثبت نام میکنه دایره کنار دکمه ثبت نام میچرخه ولی هیچ اتفاقی نمیفته و ایمیلی برای ثبت نام کننده ارسال نمیشه.
    کاربران قبلی میتونند وارد بشن و یا بازیابی رمز عبور رو انجام بدن.ایراد در چی میتونه باشه!
    راستی من افزونه math capcha رو نصب کردم ولی چون نتونستم ازش استفاده کنم پاکش کردم.
    افزونه user pro رو غیر فعال کردم و توسط ادرس ثبت نام اصلی وردپرس تونستم ثبت نام کنم.ظاهرا ایراد تو خود user pro هست شاید هم تنظیماتی چیزی...اما نمیدونم چیه....
    این خطا رو هم از log erroeهاست در آوردم:

[04-Sep-2015 20:54:50 UTC]
    PHP Warning:
    require_once(/home/fbkwqlse/public_html/wp-content/plugins/userpro//lib/envato/Envato_marketplaces.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/fbkwqlse/public_html/wp-content/plugins/userpro/index.php on line 44
    [04-Sep-2015 20:54:50 UTC]
    PHP Fatal error:
    require_once(): Failed opening required '/home/fbkwqlse/public_html/wp-content/plugins/userpro//lib/envato/Envato_marketplaces.php' (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home/fbkwqlse/public_html/wp-content/plugins/userpro/index.php on line 44

ممنون میشم راهنماییم کنید.

درباره‌ی این موضوع