انجمن

• Ali_Sedaghat

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۶ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۹

با سلام خدمت دوستان
    من نمي دونستم اين موضوع رو بايد در كدوم تاپيك قرار داد كه پيشاپيش ازتون عذرخواهي مي كنم
    من وردپرس نسخه ي 3.3.1 را توي هاست نصب كردم و به همراه اون از پوسته ي WP98_itheme2_persian استفاده كردم.
    من در قسمت برگه ها نام منوها را نوشتم كه خوشبختانه منوها اضافه شدند. وقتي كه روي هر منو كليك مي كنم عنوان منو در وسط صفحه نمايش داده مي شه و مطالبي كه مربوط به اون منو هست هم در پايين آن.
    منتهاي مراتب سؤالي كه دارم اينه:
    من توي يه نشريه در شهرستان نهاوند مشغول به كار شدم كه بهم گفته شده براشون يه سايت درست كنم. منم از وردپرس و اون پوسته اي كه نام بردم استفاده كردم
    من در منوها اين عناوين رو به كار بردم: نهاوند - استان همدان - اخبار سياسي - اخبار اقتصادي - اخبار علمي - اخبار فرهنگي و اجتماعي - اخبار ورزشي و اخبار سلامت
    حالا من مي خوام دو كار انجام بدم.
    اول- اخبار مربوط به نهاوند رو خودم بنويسم و در ديتابيس سايت ذخيره كنم.
    دوم - اخبار مربوط به ساير منوها را ديگه خودم يكي يكي ننويسم. بلكه به جاش بيام آخرين اخبار رو از خبرگزاري ها بگيرم و در قسمت مربوطه نمايش بدم.
    براي روشن شدن بهتر موضوع به شما اين سايت رو معرفي مي كنم. وقتي كه شما صفحه ي اصلي رو لود مي كنيد در سمت چپ مياد آخرين اخبار رو از سايت ورزش 3 مي گيره
    وقتي به منوي اخبار مراجعه مي كنيد مياد آخرين اخبار رو از سايت جام نيوز مي گيره.
    اينم لينك اون سايتي كه گفتم: 90min.org
    حالا من مي خوام عين همين كار رو براي سايت نشريه مون انجام بدم.
    اميدوارم كه تونسته باشم منظورم رو خوب بيان كرده باشم. اگه كسي در اين زمينه آشنايي داره ازش ممنون مي شم منو راهنمايي كنه.
    با تشكر
    صداقت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.