انجمن

پشتیبانی در حد صفر -0-  (۲۶ نوشته)

• امین زمانی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۷

با سلام و عرض پوزش
    نمیدونم مدیریت انجمن عوض شده یا نه
    فقط میخوام بگم انجمن اون انجمن قدیم
    الان اینقده این انجمن واقعا افتضاح شده، اصلا نه پشتیبانی یا گفتگویی هیشگی انگار هیچ چیز بلد نیست
    اگه من یه مشکلی داشته باشم و مطرح کنم و هر چی هم بگم ضروریه یکی به داد آدم نمیرسه اون پست من باید بره واسه خودش خاک بخوره چون حتی دیگه یه نفر پیدا نمیشه که یه چیزی حالیش باشه و جواب آدم رو بده این مشکلات از مدیریت ضعیف انجمن وردپرس فارسی هست
    شرمنده بد صحبت کردم.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Saeed Fard - ahmadrezabibi - yosef kharari - تناسب اندام
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۷:۲۵

والا نمیدونم چی بگم .. حق با شماست دوست عزیز ..

ولی ما همچنان پشتیبانی صحیح وردپرس رو انجام میدیم و در تلاشیم .. ولی خب 1 نفر که راه به جایی نمیبره :-D

موفق باشید ../.

yosef kharari
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۳

بعد از قرنها !
    سلام!

عواملی زیاد باعث شده همچین جوی بوجود بیاد. عوامل زیادی باعث شده امثال من حتی به انجمن دیگه سر هم نزنن!
    نمیخوام خیلی صحبت کنم ولی 100% حق با شماست و با اوضاع فکر نمیکنم خیلی اینجا دوام داشته باشه.
    در همین حد بگم که ما پیشنهادات خودمون رو به آقای گناهکار ارائه دادیم ولی ایشون دست همکاری ما رو رد کردن!! (مثلا ما اینجا مدیر بودیم!)

به امید موفقیت دوستان

Saeed Fard - Mx7.NeT - yosef kharari
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۰

نه مدیریت عوض نشده فقط محتوای انجمن رو به عهده‌ی کاربران گذاشته تا خودشون انجمن رو بگردونن. شما هم یک موضوع رو توی همه‌ی بخش‌ها ایجاد کرده بودین که برخلاف قوانین انجمن هست.

این‌که همه از مدیران انتظار پاسخگویی داشته باشن درست نیست، کاربرها باید صبر داشته باشن و خودشون به هم کمک کنن. تا این فرهنگ جا نیفته ما همیشه محتاج چند نفر مدیر خواهیم بود تا دست بقیه رو بگیرن و بقیه وقتی همه‌چیز رو یاد گرفتن انجمن رو ترک می‌کنن و به دیگران کمک نمی‌کنن. این درست نیست و عدم مشارکت محتوایی بنده هم به همین موضوع برمی‌گرده.
    قبلا بارها گفتم که شما توی انجمن وردپرس انگلیسی یبینین کدوم یکی از اعضای تیم اصلی میاد به سوالات پاسخ می‌ده؟ هیچ‌کدوم! خود کاربران هستن که به هم کمک می‌کنن. این‌جا هم باید این فرهنگ جا بیفته.

در همین حد بگم که ما پیشنهادات خودمون رو به آقای گناهکار ارائه دادیم ولی ایشون دست همکاری ما رو رد کردن!! (مثلا ما اینجا مدیر بودیم!)

من دست همکاری هیچ‌کس رو رد نکردم. شما هنوز هم این‌جا مدیر هستین.

Saeed Fard - بهروز ازند - Araz - سیدمحمد موسوی - yosef kharari - امیر مقدادی
  • امین زمانی

آفلاین
    عضو
    ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۸

یکی از دوستان یه انجمن فکر کنم خوب وردپرس بهم معرفی کرده که همین الان تازه باهاش آشنا شدم
    به گفته دوستان شاید اینجا زیاد دوامی نداشته باشه من آدرس این انجمن که میگن امکاناتشم بالاتره اینجا میذارم
    http://forum.wp-parsi.com
    درضمن آقای گناهکار من در این مورد که میگی وردپرس انگلیسی اعضا خودشون مشکلشون رو با همکاری به هم حل میکنن قبول دارم اما فکر کنم باید از طریق مدیریت چند نفر که برجسته هستند بدون دستمزد واسه انجمن این پشتیبانی رو انجام بدم.یه چیزه دیگه هم که هست اینجا ایرانه نمیشه با اونجا مقایسش کرد.ولی خدایش اون موقع وردپرس فارسی حتی سایر اعضا هم خیلی خوب باهم همکاری میکردن
    به امید آینده روشنتر چه اینجا چه تو اون انجمنی که معرفی کردم و چه هرکجا
    http://www.GFARS.com

Saeed Fard
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۰:۲۲

خود شما توی همین یک ساعتی که تشریف آوردین چندین تخلف از قوانین رو انجام دادین و باعث به‌وجود اومدن بی‌نظمی در انجمن شدین. خب همین رفتارهاست که باعث فراری دادن کاربران بانظم از انجمن می‌شه.

اما فکر کنم باید از طریق مدیریت چند نفر که برجسته هستند بدون دستمزد واسه انجمن این پشتیبانی رو انجام بدم

الان هم چندین نفر این‌جا مدیر هستن.

یه چیزه دیگه هم که هست اینجا ایرانه نمیشه با اونجا مقایسش کرد.

یعنی چون این‌جا ایرانه ما باید تا ابد بی‌فرهنگ بمونیم؟ چرا نباید پیشرفت کنیم و به اونا برسیم؟

Saeed Fard - بهروز ازند
  • امین زمانی

آفلاین
    عضو
    ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۱:۲۹

آقای عزیز اینو مطمئن باش اگه من 1 موضوع رو توی چند بخش ارسال نمیکردم الان هیچ کسی جواب منو نداده بود
    اگه یه نگاهی به لیست موضوع هایی که من باز کردم بکنید میفهمید تا چقدر تو یک بخش نوشتم و نوشتم و نوشتم اما کسی جواب نداد که نداد.بعد شما میگید باید صبر بکنید.منظورتون صبر ایوبه؟
    در مورد فرهنگ و پشیرفتم من نگفتم که ما بی فرهنگیم اونا دیدگاه فرهنگیشون با ما خیلی فرق میکنه اینجا هرکی یه استارت واسه هر کاری میزنه به فکر درآمد زایی هست اما اونجا نه ، اگه رفته باشه میفهمی من رفتم دیدم که دارم میگم

Saeed Fard
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۱:۳۵

من دست همکاری هیچ‌کس رو رد نکردم. شما هنوز هم این‌جا مدیر هستین.

گناهکار عزیز
    مدیر بی دسترسی هستیم و فقط هم در انجمن مدیر هستیم.
    من پیشنهادات زیادی به شما ارائه کردم ولی هیچکدوم جوابی نگرفت.
    در هر صورت من خیلی دوست داشتم کمک کنم و در عمل هم ثابت کردم ولی شور و اشتیاق من با میلی روبرو شد.

موفق باشید

Saeed Fard
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۲:۵۰

درود ;
    ولی به نظره من بحث در این مورد دیگه اصلا فایده ای نداره و نخواهد داشت ..

یه نگاهی به تاپیک های ارسالی و بحث شده د این مورد بندازید ، 1 سال پیش "انجمن کمرنگ وردپرس" ، چند ماه پیش "باز هم انتقاد" ،، واقعا هم نمیدونم چی بگم ..

اون رابطه ی صمیمی که قبلا بین کاربران این انجمن بود و خیلی چیزای دیگه ، دیگه نیست ..
    تو انجمن دیگه حتی از کسی هم تشکر نمیشه .. من که فقط افسوس میخورم ..

در همه حال تمامی کاربران وردپرس برای ما عزیز و محترم هستند و برای راهنمایی و کمکشون تلاش میکنیم ،،

به قول آقا مرتضی عزیز ، تو عمل هم ثابت شده ..

نمیدونم شاید واقعا هم مشکل از ماست و استاد گناهکار درست میگن ..

موفق باشید ../.

Morteza - امین زمانی - بهروز ازند
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۱:۳۱

آقای عزیز اینو مطمئن باش اگه من 1 موضوع رو توی چند بخش ارسال نمیکردم الان هیچ کسی جواب منو نداده بود
    اگه یه نگاهی به لیست موضوع هایی که من باز کردم بکنید میفهمید تا چقدر تو یک بخش نوشتم و نوشتم و نوشتم اما کسی جواب نداد که نداد.بعد شما میگید باید صبر بکنید.منظورتون صبر ایوبه؟

شما قوانین رو زیر پا گذاشتین و بعد ما بدهکار شدیم؟!

مدیر بی دسترسی هستیم و فقط هم در انجمن مدیر هستیم.
    من پیشنهادات زیادی به شما ارائه کردم ولی هیچکدوم جوابی نگرفت.
    در هر صورت من خیلی دوست داشتم کمک کنم و در عمل هم ثابت کردم ولی شور و اشتیاق من با میلی روبرو شد.

بحث دسترسی رو قبلا توی موضوعات قبلی پاسخ دادم اما یعنی الان من بیام و رمز کل سایت رو در اختیار شما بذارم کلیه‌ی مشکلات حل می‌شه؟ تمامی‌ه موضوعات انجمن پاسخ داده می‌شن؟
    پیشنهادات شما کاملا به‌جا و محترم بودن اما وقتی من تنها هستم و بقیه‌ی هم تمایلی برای اجرایی کردن برنامه‌ها ندارن من چه کاری از دستم ساخته‌ست؟

یه نگاهی به تاپیک های ارسالی و بحث شده د این مورد بندازید ، 1 سال پیش "انجمن کمرنگ وردپرس" ، چند ماه پیش "باز هم انتقاد" ،، واقعا هم نمیدونم چی بگم ..

اون رابطه ی صمیمی که قبلا بین کاربران این انجمن بود و خیلی چیزای دیگه ، دیگه نیست ..
    تو انجمن دیگه حتی از کسی هم تشکر نمیشه .. من که فقط افسوس میخورم ..

من اون‌جا هم گفتم که مشکل اصلی ما مستندات هست که باید سروسامون بگیره، دو نفر هم مدیر شدن اون‌جا اما از اون موقع تا حالا فقط ۴ تا مقاله ویرایش شده توی مستندات. قرار بود یکی از مدیران پوسته‌ی جدید مستندات رو بسازه و برای من بفرسته که هنوز خبری نشده.

خب شما نباید همه‌چیز رو از من انتظار داشته باشین.
    اولویت توی کل پروژه‌ی وردپرس فارسی، بسته‌ی وردپرس فارسی هست که باید به‌موقع و باکیفیت منتشر بشه، بقیه‌ی بخش‌ها چاشنی قضیه هستن. خیلی از کاربرها فکر می‌کنن بسته‌ی وردپرس فارسی از مریخ میاد و ما فقط باید بشینیم توی انجمن و پاسخ تک‌تک سوالات رو بدیم وگرنه مدیران بدی هستیم و همین دوستان حتی اگه همه‌ی سوالاتشون توی انجمن پاسخ داده بشه ولی دو روز انتشار وردپرس فارسی به تاخیر بیفته زمین و زمان رو به‌هم می‌ریزن.

بهروز ازند - Araz - سیدمحمد موسوی - امیر مقدادی
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    ۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۲:۱۴

بحث دسترسی رو قبلا توی موضوعات قبلی پاسخ دادم اما یعنی الان من بیام و رمز کل سایت رو در اختیار شما بذارم کلیه‌ی مشکلات حل می‌شه؟ تمامی‌ه موضوعات انجمن پاسخ داده می‌شن؟
    پیشنهادات شما کاملا به‌جا و محترم بودن اما وقتی من تنها هستم و بقیه‌ی هم تمایلی برای اجرایی کردن برنامه‌ها ندارن من چه کاری از دستم ساخته‌ست؟

راستش اگر دوباره پیشنهادات من رو میخوندید می دیدید که اصلا هیچ جایی درخواست دسترسی فول نداشتم.
    و گفته بودم که برای بخش مستندات و افزونه ها و پوسته ها و همچنین آپدیت برگه ها و بخشهای سایت اصلی میتونید روی ما(ها) (ناظم ها) حساب کنید.
    تا جاییکه من میدونم سطح دسترسی برای بخشها وجود داره و نیازی نیست رمز کل سایت رو بدید.
    چند بار هم گفتم که در کلیه پروژه ها میتونید روی ما حساب کنید حتی در بخش فارسی سازی و بخش آماده سازی پکیج اصلی وردپرس اما شما حتی زحمت جواب دادن رو به خودتون ندادید!

من اون‌جا هم گفتم که مشکل اصلی ما مستندات هست که باید سروسامون بگیره

راستش من مخالف این موضوع هستم و مستندات رو در کنار انجمن میبینم و الویتی براش نمیبینم.
    بیشتر سوالات کاربران اینجا خارج از مباحث کدکس هست و یک مستندات کامل نمیتونه خیلی به این کاربران کمک کنه. توی این چند وقتی که اینجا مدیر بودم فقط تعداد محدودی پیش اومد که برای جواب کاربران رو به کدکس راهنمایی کنم.

خب شما نباید همه‌چیز رو از من انتظار داشته باشین.

ما همچین انتظاری نداشتیم که پیشنهاد همکاری دادیم.

در نهایت، اصراری ندارم وقتی شما میلی ندارید. همچنین ادامه این بحث جو فروم رو مطمئنا بدتر خواهد کرد.
    موفق باشید

Saeed Fard - بهروز ازند
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۲:۴۶

در نهایت، اصراری ندارم وقتی شما میلی ندارید.

شما اصرار دارین که به من تحمیل کنین «من میلی ندارم» در صورتی که این‌طور نیست.

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    ۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۵

چشم هرجور شما بگید!!
    ولی دوباره سری به بخش مدیران بزنید و تاپیک های بنده رو بخونید و خودتون قضاوت کنید.
    خودتون تعداد سوالها و پست های بی پاسخ من رو بشمرید...

موفق باشید

Saeed Fard
  • مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۰:۳۳

ديگه از هر كسي اين برخورد ها پيش بياد از شما كه مديرين نبايد پيش بياد.وضع اينجا به خودي خود خودش خرابه شما ها هم اينجارو خرابتر ميكنيد?بابا مديري گفتن صبري گفتن,...من از دوباره با تمام سعي و تلاشم هم در اينجا هم در وردپرس پارسي شروع به فعاليت ميكنم..(گرچه زياد حرفه اي نيستم)

من اينجا هم حق رو به اقاي گناهكار ميدم.هم به اقايون ديگر...
    همديگه رو درك كنيم بهترين عمل هست نه اينكه تقصير رو بندازيم گردن هم...

اي كاش دو دستگه توي وردپرس ايراني نمي افتاد...اي كاش همه اعتماد داشتن به هم...

الان هم دير نشده...به نظر من ميشه يك كار خيلي بهتر انجام داد...اينكه دوباره همه با هم ديگه شروع كنيم... مديران "وي پي پارسي" با مديران "وي پي پرشيا" باهم ديگه گفتگو كنند ... انجمن و افزونه و پوسته تحت مديريت و نظارت مستقيم,مديران"وي پي پارسي" و در سايت وي پي پارسي... ترجمه و مستندات و سياره و... هم تحت نظارت و مديريت مستقيم مديران "وي پي پرشيا" و در همين سايت...
    انصافا از اين تقسيم كار بهتر هست?
    خب وقتي اقاي گناهكار تنهان نميتونند دست تنها اينهمه جارو مديريت كنند باهم ديگه...بهترين كار اينكه تقسيم مديريت بشه...بعدشم بچه هاي وي پي پارسي بيشترن(مديران و فعالانش) بهتر و راحت تر ميتونند جا هاي سخت ترو مديريت كنند...

خواهش ميكنم از هر دو طرف ماجرا, روي اين مسئله فكر كنند...اگه ميبينيد وردپرس دات ارگ اينقدر قوي هستند بخاطر اين هست كه با هم هم كاري و هم فكري دارند.نه اينكه مثلا بحث حكومت ديكتاتوري و انقلاب باشه...

هدف هر دو سايت ,كمك به مردم هست.چقدر خوبه كه هر دو با هم ديگه به اين زيبايي با هم هم كاري كنند...

خواهش ميكنم رو حرفام فكر كنيد...

Morteza - امین زمانی - بهروز ازند - Araz
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۰:۴۸

مرتضی جان برخوردی وجود نداره ;)
    فقط یک بحث ساده هست. هدف همکاری بود که متاسفانه ما در عمل چیزی ندیدیم.
    اینجا و اونجا هم نداره، اگر میبینید اون انجمن رو راه اندازی کردیم فقط و فقط بحث ارائه خدمات بهتر هست نه چیز دیگه.
    من به شخصه خیلی به وردپرس علاقمندم و بااینکه وقتم واقعا محدوده اکثرا وقتی آنلاین هستم به انجمن سر میزنم و سعی میکنم پاسخگو باشم.
    جمع دوستان اونجا همه از همین انجمن شروع کردن. اگر میبیند انجمن جدید داره سریع رشد میکنه و بچه ها هم اکتیو هستن فقط بخاطر همکاری و همدلی دوستان هست. هر کسی به نوبه خودش و در حد توان خودش همکاری میکنه.
    میخوایم در عمل نشون بدیم که میشه با همکاری براحتی خدمات مناسب ارائه کرد و مشکلات کاربران رو حل کرد.

در هر صورت، امیدوارم اینجا پیشرفت کنه و مشکل دوستان حل بشه.
    فقط دوستان توجه کنید که یک بحث معمولی هست و قرار نیست دلگیری بوجود بیاد.

Saeed Fard - بهروز ازند
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۲

فقط یک بحث ساده هست. هدف همکاری بود که متاسفانه ما در عمل چیزی ندیدیم.

خودتون ببینین آخرین حرفی که اون‌جا زده شده چی بود:
    http://forum.wp-persian.com/topic/18790#post-111521

• عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۷:۲۸

به نظر من بزرگترین مشکل اینه که مدیر گمنام هست .
    هیچکس رو نمیشناسه و هیچکس هم ایشون رو مستقیما نمیشناسه !
    ببینید انجمن جدید رو ، تحت یک شرکت رسمی و تحت مدیریت شناخته شده هست تا اگه ایشون بخوان به کسی اجازه ی دسترسی بیشتر بدن به راحتمی میتونن همدیگه رو پیدا بکنن و بحث بی اعتمادی از بین میره .
    اما اینجا تا هزار سال دیگه قول میدم با این وضع مدیر به خیچکس اطمینان نمیکنه .
    ناسلامتی اینجا مثلا پشتیبان رسمی هست ( بود ) نه یک سایت شخصی که یک نفر مدیریت بکنه .
    پروژه ای که یه این وسعت باشه اما مدیریتش به این محدودیت باشه محکوم به شکست هست .

مرتضی نظری - امین زمانی - Mostafa - Saeed Fard - omid0098
  • رضا ش

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۲
    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۵

سلام
    تا حدودی مطالب ، گلایه ها رو خوندم

کاربرها باید صبر داشته باشن و خودشون به هم کمک کنن. تا این فرهنگ جا نیفته ما همیشه محتاج چند نفر مدیر خواهیم بود تا دست بقیه رو بگیرن و بقیه وقتی همه‌چیز رو یاد گرفتن انجمن رو ترک می‌کنن و به دیگران کمک نمی‌کنه

این حرف جناب گناهکار درسته .
    دوستان و کاربران وردپرسی باید بدونن ، شما یی که حداقل تونستی وردپرس رو نصب کنی و چند ماهی باهاش کار کنی ، حتماً میتونی جوابگوی سوالات کاربرای تازه کار رو بدی به نوبه خودت!
    بعد که یه کمی پیشرفت کردی و خودت سوالاتی رو مطرح کردی و جواب گرفتی باید متقابلاً مشکلات دوستان رو حل کنید . یعنی یه روند آموزش پله ای!
    اینجوری سوالات بهتر و بیشتر حل میشن اما شما کاربران محترم توقع دارید یک فیلسوف بیاد با 50 تا انگشت جواب تک تک سوالاتتون رو تایپ کنه!
    خوب این نمیشه و اون مدیر یا ناظم هیچ وقتی برای پیشرفت خودش نمیمونه!
    اگه یه سری به پروفایل کاربرانی که سوال کردن بزنید اکثراً فقط سوال کردن و هیچ کمکی به سایر کاربرا نکردن !
    من یک کاربر وردپرسی هستم ، ادعایی هم ندارم ، به نوبه خودم هر وقت تونستم بیام نت سعی کردم توی انجمن ، آخرین موضوعات رو بررسی کردم و تاپیک هایی که 1 یا 2 نوشته رو داره بررسی کردم . و بقیه که توشون بحث و پیگیری بوده ، عملاً داره رفع مشکل انجام میشه .
    پس دوستان این لزوم رو حتماً رعایت کنند ، هر کدوم از شما میتونه حداقل به سوالات بعضی افراد تازه کار جواب بده ، پس لطف کنید اینکارو بکنید و هی نیایید اعتراض کنید و ...
    یه موازنه ساده است ، اگر شما به سوالات کاربرای مبتدی پاسخ بدید ، قسمتی از کار مدیران و ناظمان رو انجام دادید و باری از روی دوش اونها برداشته میشه و اونها میتونن وقتشون رو روی سوالات و مشکلات خود شما بگذارن! پس این به نفع شماست .

امیدوارم این فرهنگ کم کم جابیافته .

I share ، U share ، We learn

بهروز ازند
  • wwwdrhk

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۱:۰۴

با سلام و عرض خسته نباشید
    من اصلاً مهندس نیستم در واقع روانپزشکم
    ولی خیلی توی وردپرس سر میزنم
    اگر هم تنبلی کردم و تشکر نکردم، الآن جبران می کنم
    ضمنا پیشنهاد می کنم قالب های وردپرسی گسترش پیدا کنه مثلاً به مناسبت ماه رمضان و یا نوروز و یا بهار و تابستان و پاییز و زمستان
    یک پیشنهاد دیگه دارم و اون اینکه جایی باشه که بتونیم قالبهایی رو که بطور نیم بند ترجمه کردیم یا به یه طریقی جور کردیم برای تکمیل شدن توسط دوستان دیگر عرضه کنیم
    اسممون رو هم که نمی خواهیم پای قالب باشه هر کسی دوست داست اسمشو بگذاره
    آدم کار مفیدی برای دیگران انجام بده برای سلامت روانش خیلی خوبه
    از این آقای گناهکار یاد بگیرید که گمنامی رو ترجیح میده
    هرچند دوست داریم باهاشون آشنا بشیم

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۳

مشکل این نیست که در این انجمن کاربران مدیر اصلی رو نمی‌شناسن
    شاید کاربران ابتدایی وردپرس مانند آقای معلمی یا ایرانی، آقای گناهکار رو بشناسن. اما اهمیتی نداره
    در عین گمنامی هم میشه همکاری داشت

اما آقای گناهکار کسی رو از افرادی که بعد از خودشون ثبت نام کردن قبول نداره
    وردپرس اگر سادست واسه یک برنامه‌نویس که دو تا کد زده هم می‌تونه مفید و به آن مسلط بشه
    خیلی از کاربران حرفه‌ای وردپرس اصلا در انجمن ثبت نام هم نکردن. فرض کنید ثبت نام کردن با یک پست (و فرض آشنایی با قوانین) آیا نباید به این کاربر اعتماد کرد؟
    و یا افراد دیگری که چندین سال سابقه دارند در انجمن و پستهای چند هزارتایی. آیا به اینها هم نمیشه اعتماد کرد؟

ما افراد ساده که نیستیم تا دسترسی داده بشه بزنیم همه چیز رو خراب کنیم!!! پشت تمام این مسائل، اعتمادی هست که کاربرها به ما دارند.

خیلی از کاربران مانند خود من از 0 شروع کردند. به سوالات ابتدایی من نگاهی بیندازید. خنده داره! خیلی از سوالات خودم را آقای گناهکار جواب دادند (2-3 سال پیش)

بهتره کمی انعطافمون رو بالا ببریم.

omid0098 - بهروز ازند
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۸:۵۷

اما آقای گناهکار کسی رو از افرادی که بعد از خودشون ثبت نام کردن قبول نداره

چرا چنین فکری می‌کنین؟ آقای معلمی که الان به تمام سایت دسترسی دارن خیلی بعد از افتتاح این سایت فعالیت وردپرسی‌شون رو شروع کردن اما چون مسئولیت‌پذیری‌شون بالا بود و تمام اموری که بهشون محول شد رو به خوبی انجام دادن ما هم مسئولیتشون رو بیشتر کردیم تا جایی که الان بعد از بنده ایشون باید کار رو پیش ببرن.

توی موضوع قبلی که بحث شد، دو تا مدیر جدید برای مستندات انتخاب شد، که فقط یکی از اون‌ها پیگیر کار شد و در مجموع از دو ماه پیش تا الان فقط ۴ تا مقاله از مستندات ویرایش شده. قرار بود پوسته‌ی جدیدی برای مستندات طراحی و برای من ارسال بشه تا روی سایت نصب کنم که به فراموشی سپرده شد! جالب اینجاست که همین دوستمون که بیشترین انتقادات رو به کار ما داشت بعد از اینکه مسئولیت مدیریت مستندات رو بهش دادیم ول کرد و رفت.

خب من وقتی این چیزها رو می‌بینم انگیزه‌م برای سپردن کارها به بقیه کم می‌شه، با این حال هم چند روز پیش بخش افزونه‌ها رو به‌روز کردیم و به یکی از دوستان ایمیل زدم تا مدیریت اون بخش رو بهش بسپرم.

در مورد انجمن هم باید بدونید که ما به مشکل جدی خوردیم چون این نگارش از بی‌بی‌پرس دیگه توسعه داده نمی‌شه و برای انتقال به نگارش جدید هم مشکلات زیادی داریم که مهم‌ترینش از دست رفتن پیوندهای موضوعات هست که داریم روش کار می‌کنیم تا بتونیم انجمن رو به بی‌بی‌پرس جدید انتقال بدیم و دستمون برای توسعه‌ی انجمن باز باشه.

بهروز ازند
  • مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۰:۲۲

در مورد انجمن هم باید بدونید که ما به مشکل جدی خوردیم چون این نگارش از بی‌بی‌پرس دیگه توسعه داده نمی‌شه و برای انتقال به نگارش جدید هم مشکلات زیادی داریم که مهم‌ترینش از دست رفتن پیوندهای موضوعات هست که داریم روش کار می‌کنیم تا بتونیم انجمن رو به بی‌بی‌پرس جدید انتقال بدیم و دستمون برای توسعه‌ی انجمن باز باشه.

یک پیشنهاد:به نظر من دیگه بحث انجمن نیاد خیلی بهتره... چون انجمن ایجاد شد..(اگه بر فرض اینجا هم بخواین توسعه بدین انجمن رو،به صورت واضح دو دستگی پیش میاد...(لطفا کسی نگه که نمیاد که پیش میاد ،همه هم میدونید)پس بهترین کار اینه که به نظر من انجمن بسته بشه و جولوی پست های جدید گرفته بشه و کسی نتونه دیگه پستی بده،اما این بار علمی زیاد برای کسایی که میخوان با جستجو به مشکلاتت خودشون رسیدگی کنند وجود داشته باشه... بالای انجمن هم اطلاعیه زده بشه که انجمن وردپرس فارسی به forum.wp-parsi.com منتقل شده...و تیم وردپرس فارسی هم به کار های دیگه جز انجمن برسه و انجمن وردپرس به اونجا منتقل بشه... اینجوری کاربران هم میتونند به راحتی به پاسخ خودشون برسند....
    بازم میگم: هدف هر دو کمک رسانی به وردپرسی ها هست نه چیز دیگه،درسته؟

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۳:۰۳

Gonahkar گفت:

چرا چنین فکری می‌کنین؟ آقای معلمی که الان به تمام سایت دسترسی دارن خیلی بعد از افتتاح این سایت فعالیت وردپرسی‌شون رو شروع کردن اما چون مسئولیت‌پذیری‌شون بالا بود و تمام اموری که بهشون محول شد رو به خوبی انجام دادن ما هم مسئولیتشون رو بیشتر کردیم تا جایی که الان بعد از بنده ایشون باید کار رو پیش ببرن.

توی موضوع قبلی که بحث شد، دو تا مدیر جدید برای مستندات انتخاب شد، که فقط یکی از اون‌ها پیگیر کار شد و در مجموع از دو ماه پیش تا الان فقط ۴ تا مقاله از مستندات ویرایش شده. قرار بود پوسته‌ی جدیدی برای مستندات طراحی و برای من ارسال بشه تا روی سایت نصب کنم که به فراموشی سپرده شد! جالب اینجاست که همین دوستمون که بیشترین انتقادات رو به کار ما داشت بعد از اینکه مسئولیت مدیریت مستندات رو بهش دادیم ول کرد و رفت.

خب من وقتی این چیزها رو می‌بینم انگیزه‌م برای سپردن کارها به بقیه کم می‌شه، با این حال هم چند روز پیش بخش افزونه‌ها رو به‌روز کردیم و به یکی از دوستان ایمیل زدم تا مدیریت اون بخش رو بهش بسپرم.

ببینید آقای معلمی کی همکاری را شروع کردند؟ زمانی که هم وردپرس و هم خودشون در حال پیشرفت (موفقیت) بودند. نه زمانی که رسیدن به انتهای کار
    تمام کاربرانی که انتقاد داشتند از جمله خود من. دیگه جای پیشرفتی واسه خودمون نمی‌دیدیم در این انجمن
    باید تغییری ایجاد می‌شد. یکی از اون تغییرات شاید دسترسی بیشتر بود. که محقق نشد (مشکل از سمت ما هم بود. به همون دلیل بالا)
    بهتره از بین کاربران افرادی را انتخاب کنید که علاقه به یادگیری دارند. نه افرادی که دیگر میلی به یادگیری ندارند.

من خیلی علاقه داشتم مدیر بخش مستندات بشم. چون همیشه در حال پاسخ دادن به سوالات تکراری برنامه‌نویسی بودم. ولی اکنون ........

i-engs گفت:
    یک پیشنهاد:به نظر من دیگه بحث انجمن نیاد خیلی بهتره... چون انجمن ایجاد شد..(اگه بر فرض اینجا هم بخواین توسعه بدین انجمن رو،به صورت واضح دو دستگی پیش میاد...(لطفا کسی نگه که نمیاد که پیش میاد ،همه هم میدونید)پس بهترین کار اینه که به نظر من انجمن بسته بشه و جولوی پست های جدید گرفته بشه و کسی نتونه دیگه پستی بده،اما این بار علمی زیاد برای کسایی که میخوان با جستجو به مشکلاتت خودشون رسیدگی کنند وجود داشته باشه... بالای انجمن هم اطلاعیه زده بشه که انجمن وردپرس فارسی به forum.wp-parsi.com منتقل شده...و تیم وردپرس فارسی هم به کار های دیگه جز انجمن برسه و انجمن وردپرس به اونجا منتقل بشه... اینجوری کاربران هم میتونند به راحتی به پاسخ خودشون برسند....
    بازم میگم: هدف هر دو کمک رسانی به وردپرسی ها هست نه چیز دیگه،درسته؟

با نظر شما هم کاملا مخالفم. این انجمن باید باشه. مگر اینکه مدیرش چیز دیگری بخواهد

• wwwdrhk

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۲:۰۳

دوستی ، تفاهم و همکاری با هم از با ارزش ترین مهارتها است.
    قدر همدیگر رو بدونیم.
    موفق باشید.

سیدمحمد موسوی
  • download93

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۰:۳۱

اگه این نوشته من اسپم محسوب میشه پیشاپیش عذر میخوام؛ فقط خواستم به جناب گنهکار بگم که وقتی که شما میگید:

قبلا بارها گفتم که شما توی انجمن وردپرس انگلیسی یبینین کدوم یکی از اعضای تیم اصلی میاد به سوالات پاسخ می‌ده؟ هیچ‌کدوم! خود کاربران هستن که به هم کمک می‌کنن. این‌جا هم باید این فرهنگ جا بیفته.

اینو هم در نظر بگیرید که انجمن انگلیسی وردپرس جهانی هست؛ تعداد کاربرهاش خیلی زیاده... چون تعداد کاربرهای انجمن زیاده پس افراد با سواد (در حوزه وردپرس) بیشتری هم در انجمن هستند... ولی با مقایسه با انجمن وردپرس فارسی و فرهنگ فارسی زبانان، فکر میکنم این توقعی که دارید کمی زوده...

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۶

اگه این نوشته من اسپم محسوب میشه پیشاپیش عذر میخوام؛ فقط خواستم به جناب گنهکار بگم که وقتی که شما میگید...

نوشته شما اسپم نیست. اما در پاره ای نادیده گرفتن قوانین انجمنی است که درزمان ثبت نام آنرا قبول کرده اید.

دوست عزیز،
    انجمن وردپرس انگلیسی جهانی باشد یا نباشد، آیا کاربران فعال و غیر فعال (پیشین) نمی توانستند فعالیت خودرا ادامه دهند؟ یا به صرف اینکه چند مدیر و ناظم این انجمن را ترک می کنند، باید به دنبال آنها راه افتاد و انجمن اصلی را ترک نمود؟
    پس نتیجه چنین خواهد بود که اکنون مشاهده می کنیم.

در ضمن با چنین نگرش خاصی نگویید که:

ولی با مقایسه با انجمن وردپرس فارسی و فرهنگ فارسی زبانان، فکر میکنم این توقعی که دارید کمی زوده...

زیرا احترام دیگر هموطنان نیز واجب است. و تا زمانی که در این انجمن فعالیت می کنید، می بایست احترام دیگرکاربران را واجب بشمارید.

download93 - caypiyouler

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.