انجمن

فراخوانی نادرست یک تابع پس از تغییر قالب  (۱ نوشته)

• aminabax

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۱

سلام .
    من قالب سایتم رو عوض کردم صفحه سفید شد کلا در پیشخوان و سایت . بعد مجبور شدم قالب رو کلا حذف بکنم و به قالب قبل برگردوندم بازهم سفید شد صفحه . این قالب که از خیلی وقت پیش رو سایت بود رو هم حذف کردم و قالب پیشفرض وردپرس رو گذاشتم .
    به هاستینگ گفتم اینطور گفتند ::
    با توجه به اینکه با فراخوانی آدرس صفحه ی سفید لود می شد، مود دیباگ وردپرس فعال و در حال حاضر خطای

Fatal error: Cannot redeclare getPostViews() (previously declared in /home/clodoir/domains/clodo.ir/public_html/wp-content/themes/twentyfifteen/functions.php:358) in /home/clodoir/domains/clodo.ir/public_html/wp-content/themes/twentyfifteen/functions.php on line 393
    لود می شود .
    من اشکال زدای وردپرس رو هم غیرفعال کردم اما باز هم در پیشخوان ارور ها مشاهده میشه مثل این :

Notice: تابع register_sidebar به‌صورت نادرست فراخوانی شد. No id was set in the arguments array for the "ستون کناری 1" sidebar. Defaulting to "sidebar-1". Manually set the id to "sidebar-1" to silence this notice and keep existing sidebar content. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 4.2.0 اضافه شده است)

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.