انجمن

تغییر قالب برگه روی قالب های موجود دیگر در سایت  (۱ نوشته)

• word-p

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۲۱:۳۷

سلام دوستان گلم :

بنده برای اینکار یک فایل درست میکنم با پسوند php و با Dreamweaver CS6 بدون بکار بردن UTF8 فارسی نویس و از

<?php
    /*
    Template Name: نام قالب
    */
    ?>

استفاده می کنم و پایین این هر چی نوشته در index.php هست زیر این کد اضافه میکنم

................................................

حالا من چون به طراحی وردپرس به صورت تخصصی وارد نیستم نمی تونم غیره این عمل کنم و باید همان صفحه اصلی را بزارم

اما کمک شما به من و همه کسانی که این مشکل را دارند :

من با آرتیستر 4 کار می کنم "با قابلیت ذخیره شدن :)"

میخوام مثلا قالب 1 که با ارتیستر طراحی و در فایل تم آپ کردم و به عنوان قالب استفاده کردم و قالب 2 هم با طراحی متفاوت در فایل تم آپ کردم و خب استفاده نکردم / و میخوام آن را برای برگه ی خودم تنها استفاده کنم .

خوب اگه هرچی تابع بنویسیم در فایل php جدید ایجاد شده روی فانکشن قالب 1 منظور میشه

باید چیزی نوشت مثل :

بخوان /.. قالب 2
    و

<?php
    /*
    Template Name: نام قالب
    */
    ?>

استفاده می کنم و پایین این هر چی نوشته در index.php هست زیر این کد اضافه میکنم

و این فانکشن قالب2 را می خواند و index.php قالب 1 منظور کد می شود در نتیجه قالب سایت روی قالب دیگری قرار می گیرد
    ........................................................................................
    اگر افزونه هست که خیلی بهتر ولی من یک کار دیگه روش می کنم که اون وقت افزونه به درد من نمی خوره

یعنی دسته ی خاصی را در اون برگه ی جدید میزارم با <?php query_posts('cat=ID'); ?> روی بخش loop یا تکرار میزارم که با افزونه این کار شدنی نیست ...

ممنون

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.