انجمن

اطلاعات عمومی  (۱ نوشته)

• word-p

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۹ دی ۱۳۹۱ - ۰۱:۲۰

متاسفانه فروم این سایت دچار مشکل شده

الان من 4 بار مطالب زیر را در http://forum.wp-persian.com/topic/27758 فرستادم ولی ثبت نمیشه
    به ناچار اینو در یک موضوع جدید میفرستم ... / شما برای فهم کامل این موضوع به http://forum.wp-persian.com/topic/27758 بروید ...

برای حذف محدودیت آپ وردپرس کدهای زیر را در .htaccess پایین همه ی کد ها بعد از همه ها
    حتی بعد از # END WordPress بیا پایین
    و:

php_value memory_limit 512M
    php_value post_max_size 200M
    php_value upload_max_filesize 100000M
    php_value max_execution_time 10000000
    #Change upload limits end

دوستان گفتم من اين مطالب زير را در خدمتتون بزارم تا کمکي به درک اين کدها کرده باشم
    در سايتها خارجي داشتم ميگشتم که اين مطالب مربوط به php.ini را ديدم و براي شما ترجمه مي کنم ... و کمي هم از خودم اضافه کردم :)

اول از پست آخر گفتم هر سه خط اول که من برابر با 10000 کرده بودم بعد از آپ خودتون مي توانيد براي امنيت بيشتر به 0 تغيير بدهيد که اين امر باعث لود نشدن سايت ميشه و مشکل کار اين هست که :
    memory_limit ميزان استفاده سايت از حافظه ي رم سيستم سرور هست

مثلا اگر رمي 4 گيگ باشه شما تنها مي توانيد اين متغيير را به هر اندازه اي که رم شما مي باشيد مثلا 3.8 گيگ اندازه ي واقعي (3800) اين رمتون هست تغيير بدهيد ...

براي امنيت بيشتر مي توانيد اين کار را پس از آپ خود انجام دهيد

php_value memory_limit 512M
    php_value post_max_size 2M
    php_value upload_max_filesize 0M
    php_value max_execution_time 100000
    #Change upload limits end

و اما توضيح خط به خط اين کدها براي دوستان گلم :

1.ميزان استفاده از حافظه ي رم سيستم / چون ورد پرس خيلي به سيستم سرور فشار مياره اين را بالا در نظر بگيريد در هاست هاي ابري اينکار را روي سيستم خود به اين وسيله انجام مي دهند . و با تغيير اين مقدار و افزايش بيش از مقدار خريداري شده باعث بن شدن يا همان مسدود شدن حساب کاربري شما مي شود / اما در هاستهاي مشترک کي به کي هست اينو بالا ببريد ...
    memory_limit

2. اين متغيير (کد) زير مربوط به ميزان ارسال ديتا در متد پست مي باشد / توجه کنيد در php دو متد داريم يکي post مخفي هست و ديگري get که روي آدرس بار شما به نمايش در مياد ... / البته اين متغير زياد مهم نيست اما اگر شما به صفر تغيير بدهيد ديگه ارتباط با ما يا من صورت نميگيره چون ارسال از اين متد در دايرکتور وردپرس بسته شده .

post_max_size

3. ديگه همه مي دونيد نيازي به توضيح نيست ...

upload_max_filesize

4. اين متغيير زير , بالا باشه چون ميزان زمان براي گرفتن ديتا را مشخص مي کنه مثلا اگر روي 60 ثانيه تعيين بشه من فايل ده مگابايتي را در دو دقيقه انجام ميدم که اين يعني ارتباط من فينيش / قطع ميشه ...
    با سرعت ايراني ها اينو روي 100000000000 بينهايت تنظيم فرماييد :)

max_execution_time

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.