انجمن

پوسته جدید ویستا نسخه فارسی برای وردپرس ۲/۶ به بالا  (۱ نوشته)

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۲
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۳ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۸:۵۴

دیشب توی قسمت پوسته های سایت وردپرس میچرخیدم و یک دفعه یک قالب زیبا نظرم رو به خودش جلب کرد. وقتی پیش نمایش قالب رو دیدم فهمیدم که این قالب بر اساس تم ویندوز ویستا و سون طراحی شده برای همین بر آن شدم تا نسخه فارسی آن را تهیه کنم. نسخه ای که مشاهده میکنید نسخه فارسی شده این قالب زیبا است که طرحی شبیه به ویندوز ویستا همرا با یک استارت منوی زیبا دارد. این قالب که تا قسمتی از فناوری آجاکس نیز در آن استفاده شده است یک قالب دو ستونه کامل و زیباست که به طور استاندارد توسط خودم فارسی و ترجمه شده است. از بارزترین ویژگی های این قالب نمایش همسان در انواع مرورگر ها را میتوان ذکر کرد. حجم کم و بارگزاری سریع نیز از نکات قالب توجه است و ویژگی سورپرایز کننده دیگر این پوسته دارا بودن هفت ظاهر مختلف زیبا است ! در ادامه بیشتر با ویژگی های این پوسته آشنا می شویم.

این پوسته دارای یک منوی استارت است که در آن چندین بخش وجود دارد بخش هایی همچون خوراک های سایت و دیدگاه ها ، ابر برچسب ها ، دسته ها ، آخرین مطالب سایت و … همچنین میتوانید از قسمت تغییر ظاهر پوسته ، هفت ظاهر مختلف برای این پوسته انتخاب کنید. لینک صفحات شما نیز به صورت یک دکمه در قسمت پایین پوسته ( نوار وظیفه ) قرار دارد. نکته جالب این است که بعد از انتخاب یک ظاهر ، برای همیشه آن ظاهر در مرورگر شما ثبت میشود و با هر بار بازدید ظاهر قبلی نمایش داده می شود. جستجوی وبلاگ نیز در منوی استارت قرار دارد و یک سرچ بی نقص را برای شما نمایش میدهد. در منوی استارت اگر برای ایمیل خود گراواتار تعریف کرده باشید در قسمت تصویر کاربر ، گراواتار شما نمایش داده می شود.

امیدوارم استفاده از این قالب برای شما لذت بخش باشد و در پایان اگر مشکلی در هنگام استفاده از این قالب داشتید در قسمت نظرات اعلام فرمایید تا بررسی شود

»» دموی پوسته ی ویستا

»» دانلود پوسته جدید ویستا مخصوص وردپرس

»» فارسی شده توسط ايران گت

»» نسخه اصلي پوسته

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها