انجمن

مشکل با افزونه جلالی  (۱ نوشته)

• hamidrezaz

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۱:۵۱

سلام
    چند مدتی هس زمانی ک میخوام وارد پیشخان سایتم بشم به صفحه سفید مرگ بر میخورم، برا رفع اینکار به صورت دستی کل فایل های وردپرس رو عوض میکردم و مشکلم رفع میشد.

قالبو عوض کردم مشکل درست نشد .
    تو فایل فانکشن هر چی بود پاک کردم اما درست نشد .

امروز باز ایجوری شد، دباگ رو فعال کردم باز صفحه سفیده اومد. دوباره دستی فایل هارو عوض کردم اومد بالا با چندتا ارور افزونه هارو غیر فعال کردم ارور ها از افزونه جلالی و چند تا دیگه بود . باید چیکار کنم .

ارورها:

Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /home/designni/domains/designn.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 2969

Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /home/designni/domains/designn.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 2969

Notice: add_contextual_help is از رده خارج شده است از نگارش3.3! به‌جای آن از get_current_screen()->add_help_tab() استفاده کنید. in /home/designni/domains/designn.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 2871

درباره‌ی این موضوع