انجمن


گران‌ترین خانه‌‌های جهان,املاک تهران,مشاور املاک تهر  (۱ نوشته)

 • fatima1000

  آفلاین
  عضو
  تعداد نوشته‌ها: ۳
  تشکر شده: ۱ بار
  # نوشته شده: ۱ ماه پیش
  ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۹

   گران‌ترین خانه‌‌های جهان,املاک تهران,مشاور املاک تهران

  در این مطلب قصد داریم تا شما دوستان عزیز را با گران‌ترین خانه‌‌های جهان بیشتر آشنا کنیم.در ادامه این مطلب به معرفی و بررسی امکانات رفاهی هر یک از این خانه های بسیار لوکس بیشتر خواهیم پرداخت.

  مشاور املاک تهران

  ایـن به اصطلاح عمارت‌ها با قیمت‌های میلیون دلاری جزء لوکس‌ترین و خاص‌ترین نمونه‌ها در جهان محسوب می شوند.اکثر اشخاص آرزوی اقامت در مسکن ها و عمارت های لوکس که تعداد اتاق‌هایشان قابل شمارش نیست را در سر دارند.

  خانه‌هایی با فضایی باز امکانات رفاهی زیاد و دکورهای لوکس و گران قیمت که حتی اکثر آن‌ها حتی کاربردی عملی ندارند.

  با ایـن وجود اقامت و خرید ایـن خانه‌های میلیونی برای اکثر اشخاص غیر ممکن است و تنها عده ای محدود توانایی خرید چنین عمارت هایی را دارند.

  در همین راستا در ادامه مطلب به معرفی بعضی از گران‌ترین و لوکس‌ترین عمارت ها و مسکن ها در جهان که قیمت‌هایی میلیونی دارند می‌پردازیم.

  قلعه برن

  اکثر اشخاص قلعه برن را با نام مستعار آن یعنی “قلعه دراکولا” می‌شناسند. ایـن عمارت فوق العاده در نزدیکـی مرز والاسیا و ترنسیلوانیا واقع شده. نام قلعه دراکولا از آنجایی برای ایـن عمارت بزرگ انتخاب شده هست که ولاد سوم (مشهور به ولاد به میخ کشنده یا ولاد دراکولا) وقتی در ایـن قلعه اقامت داشته است . امروزه قلعه برن به یک موزه تبدیل شده که برای بازدید عموم قرار گرفته هست اما قبل از آن قلعه برن متعلق به خانواده ای سلطنتی رومانیایی بوده است . ایـن قلعه ۱۷ اتاق داشته و با قیمت ۸۰ میلیون دلار به دولت رومانی فروخته شده است .

  sadaf22

  آپداون کورت

  ایـن مسکن رؤیایی در زمینی بزرگ در سوری انگلیس قرار گرفته است . عمارت آپداون کورت در سـال ۱۹۲۴ درست شد اما به دلیل آتش سوزی شدیدی که در آن رخ داد مجدداً طراحی و ساخته شد. آپداون کورت دارای ۱۰۳ اتاق هست که ۲۴ تای آن اتاق خواب می باشند . علاوه بر ۱۰۳ اتاق ایـن عمارت دارای یک مسیر عبور خودروی مرمری با سیستم گرمایشو زمین تنیسو ۵ استخر شناو ۲ محوطه بولینگو زمین اسکواشو سینماو و یک گاراژ با ظرفیت ۸ لیموزین بزرگ است . در سـال ۲۰۰۵ آپداون کورت با قیمت ۱۳۸ میلیون دلار گران‌ترین مسکن در جهان محسوب می‌شد.

  مینور

  عمارت مینور که به عمارت اسپلینگ میونذر مشهور هست در شهر لس انجلس کالیفرنیا قرار دارد. ایـن مسکن لوکس و گران قیمت در ابتدا برای ساخته ‌کننده تلویزیونی مشهور ی به نام آرون اسپلینگ و خانواده‌اش ساخته شده بود. اما بعدها به فرد دیگـر ی با قیمت ۱۰۰ میلیون دلار فروخته شد. مینور در وقت فشیوه گران‌ترین مسکن آمریکا محسوب می‌شد. ایـن مسکن بسیار لوکس و گران قیمت دارای ۱۲۳ اتاقو باشگاه بدن‌سازی ۲ طبقهو سـال ن سینماو سـال ن بولینگو زمین تنیس و ۲ استخر است .

  پیناکل

  پیناکل یک مسکن لوکس و یک مرکز تفریحی اسکی شخصی ۱۵۵ میلیون دلاری لست که در کوه‌های موناتانا واقع شده است . ایـن مسکن ویِژه متعلق به خانواده بلیکست بوده که کلوپ یلواستون جزء دارایی‌های آن‌ها است . کلاب یلواستون باشگاه اسکی هست که اعضای آن تنها از بین میلیونرها می باشند . ایـن عمارت دارای ۱۰ اتاق مجزا هست که همه آن‌ها دارای سیستم گرمایش از کف اتاق می باشند علاوه بر ایـن در هراتاق یک شومینه در نظـر گرفته شده است . حتی مسیر تردد خودرو به ایـن مسکن دارای سیستم گرمایش هست تا خودرو ها در زمستان و برف راحت بتوانند تردد کنند.

  قلعه هارست

  قلعه هارست در ایتدا برای ویلیام رندولف هارست ساخته شده بود اما بعد از مرگ وی در سـال ۱۹۵۱ کمیسیون محیط بانی کالیفرنیا ایـن مسکن را خریداری کرد و آن را به یکـی از جاذبه‌های توریستی منطقه تبدیل کرد. ایـن قلعه فوق العاده زیبا داری ۵۶ اتاق خوابو ۶۱ سرویس حمامو ۱۹ اتاق نشیمنو و چند صد متر فضای باغ بسیار زیبا است . علاوه بر ایـن ‌هاو قلعه هارست دارای استخرهای داخلی و خارجیو زمین تنیسو سـال ن سینمـا و بزرگ‌ترین باغ‌وحش شخصی جهان است .مشاور املاک تهران,سایت املاک تهران,سایت املاک تهران,لوکس ترین خانه های جهان,گران قیمت ترین خانه های جهان,رهن,اجاره,اجاره منزل,خرید آپارتمان,خرید خانه ویلایی

  پنت هاوس وان هاید پارک

  پنت هاوس وان هاید پارک بالاترین طبقه آپارتمان لوکس هوان هاید پارک در لندن است . ایـن پنت هاوس نمایی فوق العاده از شهر لندن و هارودز دارد و اخیرا ً با قیمت ۲۵۵ میلیون دلار به فشیوه رفته است . ایـن پنت هاوس ۲ طبقه دارای شیشه‌های ضد گلوله و تصفیه کننده هوا است . سرویس اتاق ۲۴ ساعته در اختیار ساکنین ایـن پنت هاوس بسیار لوکس است .

  ویلا لئوپولدا

  ویلا لئوپولدا یکـی از مشهور ترین و لوکس‌ترین ویلاهای شهر ویلفرنش در کشور فرانسه است . قیمت ۵۱۰ میلیون دلاری ایـن ویلا آن را به گران‌ترین عمارت موجود در اروپا تبدیل کـرده است . پادشاه بلژیک لئوپولدا دوم ایـن ویلای لوکس را در سـال ۱۹۰۲ در ایـن شهر بنا کرد. ویلا لئوپولدا دارای ۱۱ اتاق خواب و ۱۴ سرویس حمام است . از وقت ساخته شده ایـن عمارت لوکس بـار ها خرید و فشیوه شده هست و حتی در یک برهه وقتی بیل گیتس مالک ایـن ویلا بوده است .

  آنتیلیا

  آنتیلیا یک مجموعه مسکونی هست که در شهر بمبئی هند واقع شده است . اکنون ایـن عمارت با قیمت ۱ میلیارد دلار گران‌ترین مسکن در جهان محسوب می‌شود. آنتیلیا متعلق به مو کاش آمبانیو ثروتمندترین فرد هند است . ایـن برج لوکس دارای ۲۷ طبقه به همراه باغ‌های معلق بوده که ۳ پد فرود هلیکوپتر دارد. ۶ طبقه از ایـن ساختمان به تنهایی متعلق به خودروهای لوکس مالک ایـن مسکن است .

  ادامه مطلب…

درباره‌ی این موضوعبرچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.