انجمن

تشکیل یک گروه برای سایت  (۱ نوشته)

• pc help

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۶ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۷

با سلام
    سایت امداد رایانه مرند با ظاهری متفاوت و امکانات بیشتر آماده پاسخگویی به سوالات رایانه ای شماست.
    این سایت در نظر دارد با جلب رضایت شما اهداف دیگری را نیز دنبال کند و یکی از پر بازدید ترین سایت های ایران شود.
    http://compyter-help.ir
    به این دلیل ؛
    سایت امداد رایانه مرند در نظر دارد یک گروه اینترنتی تشکیل دهد.
    این گروه اینترینتی شامل نفرات زیر است :
    1- طراح (طراح قالب و بنر و لوگو) تعداد : 1 نفر حرفه ای ، 2 نفر نیم حرفه ای
    2- کد نویس و برنامه نویس (ویرایش قالب و برنامه نویس) تعداد : 1 نفر (فقط بتونه قالب رو کد نویسی و یا ویرایش کنه و یا برای قالب برنامه بنویسه )
    3- سئو کار خوب (سئوکار مطالب و قالب و سیستم) تعداد : 1 نفر (روزانه نیم الی یک ساعت وقت بزاره برای سایت کافیه)
    4- نویسنده (نویسنده مطالب آموزشی و دانلود) تعداد : 2 نفر

روش کار گروه :
    هاست و سایت و خرج سایت از من
    * طراحان فیلم های آموزشی طراحی و کارهای طراحی سایت رو برعهده میگیرند. نویسندگی مطالبشون با نویسندگان هست
    * کد نویس ها هنگام در خواست یه برنامه برای سایت یا ویرایش یه قسمتی از سایت خواهند بود و مطالب آموزشی کد نویسی و حتی فیلم آموزشی کد نویسی تهیه خواهند کرد
    * سئو کار روزانه مطالب جدید سایت رو سئو کاری میکنه و یواش یواش قالب سایت و خود سایت رو سئو میکنه
    * نویسندگان مطالب آماده شده توسط طراحان و کد نویسان رو در سایت قرار داده و علاوه بر آن مطالب دانلودی و غیره رو در سایت قرار میدهند (حتما مطالب باید اختصاصی باشند)
    * خودم : همراه با طراحان عکس های مطالب رو میطرحم و نویسندگی میکنم و نظارت و پاسخ دهی به سوالات

شرایط مالی سایت برای گروه :
    سود حاصل از سایت بین گروه به طور مساوی تقسیم خواهد شد و من سود خودم رو خرج سایت میکنم.
    سفارشات طراحی یا کد نویسی و یا سئو به اشخاص مرتبط گروه داده خواهد شد و تنها 10 درصد هزینه پورسانت خواهیم گرفت.
    تبلیغ سایت های اعضای گروه در سایت به صورت متنی رایگان خواهد بود.

این یه گروه اینترنتی خواهد بود بنابراین بنده هیچ هزینه ای به اعضا نخواهم داد و با تلاش خودمون یه سایت برتر در ایران خواهیم داشت.

درباره‌ی این موضوع