انجمن

راهنمایی در خصوص ویژگی های محصول و قیمت ها  (۱ نوشته)

• ahmh355@gmail.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶

سلام من دو مشکل دارم (و چند سوال فرعی!) که از اساتید در خواست راهنمایی دارم:
    مشکل اول
    1- من برای محصول A چهار نوع قیمت دارم:
    قیمت فروش، قیمت فروش ویژه، قیمت برای همکاران، و قیمت برای بازاریابان
    قیمت عادی و فروش ویژه رو که خود وو کامرس دارد، برای اون دوتای دیگه (که بسته به نقش هست) چگونه می تونم قیمت رو اعمال کنم؟ مخصوصا اینکه هر محصول 4 قیمت خاص خود رو دارد و این شکلی نیست که بگیم مثلا گروه خوراکی 1000 تومان یا 5 درصد برای نقش بازاریاب (چون یک بار به اشتباه افزونه Yith Dynamic Pricing & Discounts رو خریداری کردم که عملا این افزونه قانون مند عمل می کنه یعنی مثلا به یک نقش یک درصد تخفیف می ده نه اینکه به هر کالا یک عدد!)
    2-ضمنا می خوام این قیمت ها در صفحه محصول نمایش داده بشه یعنی کسی که بازار یاب هست قیمت تک و قیمت بازاریاب رو به بینه و کسی که همکار هست قیمت تک و قیمت همکار رو به بینه
    3-برای تعیین نقش و رول ها از افزونه member استفاده کردم، افزونه بهتر دیگری هست؟ یا همین افزونه کفایت می کنه؟

مشکل دوم
    ما در ووکامرس یک قابلیت داریم به اسم ویژگی ها که می تونیم به محصول امکان رنگ و برند و ... رو بدیم
    ویژگی برند می تونه عمومی باشه مثلا برند آدیداس هم کفش می زنه و هم لباس! اما بعضی از ویژگی ها مخصوص یک دسته خاص هست، مثلا ویژگی های دسته کفش با ویژگی های دسته لباس متفاوت هست! من چگونه و با کمک چه افزونه ای می تونم ویژگی ها رو به دسته های مختلف اعمال کنم

درباره‌ی این موضوع