انجمن

چگونه صبر و حوصله ام را برای موفقیت در کسب و کار اینترنت  (۱ نوشته)

• آموزش کسب و کار و بازاریابی اینترنتی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۵

صبر و حوصله رمزهای موفقیت در کسب و کار اینترنتی هستند شما به عنوان یک مدیر کسب و کار اینترنتی برای موفق شدن در کسب و کار اینترنتی تان باید صبر و حوصله داشته باشید.

در بسیاری از مواقع مدیران کسب و کار های اینترنتی که تازه کار خود را شروع کرده اند همیشه گلایه دارند که کسب و کار اینترنتی آنها فروش چندانی ندارد وقتی که سایت کسب و کار اینترنتی آنها را بررسی و آنالیز می کنم محصولات و خدمات خوبی دارند و فرآیند های بازاریابی اینترنتی نیز تقریبا به درستی روی وب سایت شان پیاده سازی می کنند ولی فروش چندان و قابل توجهی ندارد و آنها خیلی زود دلسرد می شوند و میخواهند کسب و کار اینترنتی شان را رها کنند و دست از کار بکشند و برای همیشه سایت شان را رها کنند به قول خودشان حوصله ندارند و آستانه صبر شان سر آمده و امروز من در این مقاله سایت مدیران وب دات کام می خواهم به دو موضوع مهم یعنی صبر و حوصله رمز های موفقیت در کسب و کار اینترنتی بپردازم.

پیشنهاد میکنم مقاله : روش های رایگان برای بازاریابی آنلاین کسب و کار اینترنتی را مطالعه کنید.
    برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی چقدر باید صبر داشته باشیم ؟

دوست عزیزم یادتان باشد اگر شما تمامی مراحل راه اندازی کسب و کار اینترنتی را از پایه به درستی و مو به مو و با دقت اجرا کنید کسب و کار اینترنتی شما زودتر به نتیجه خواهد رسید ولی اگر استراتژی های راه اندازی کسب و کار اینترنتی تان را تا حدودی انجام دهید باید برای موفق شدن و کسب نتیجه رضایت بخش در کسب و کار اینترنتی تان باید صبر و حوصله داشته باشید و صبر و حوله نیز در مسیر موفقیت تان کلی تجربه های آموزنده به شما منتقل خواهد کرد من کسب و کارهای اینترنتی را دیده ام که در ماه اول به درآمد سازی رسیده است ولی در ماه اول شروع کسب و کار اینترنتی اش سود آوری چشمگیر و زیادی نداشته است ولی در ماه های بعدی به مراتب به میزان فروش و سود آوری آنها افزوده شده است.
    دلیل بی صبری و بی حوصلگی در کسب و کار اینترنتی چیست ؟

بسیاری از افراد اصلا اهداف شان از راه اندازی کسب و کار اینترنتی شان مشخص نیست ! آنها برنامه ریزی و اهداف مکتوبی از راه اندازی کسب و کار اینترنتی شان ندارند و همیشه سر در گم هستند و به شما دوست عزیزم توصیه می کنم برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی تان اهداف تان را کاملا واضح و مشخص بنویسید و برای رسیدن به اهداف تان برنامه ریزی داشته باشید.
    صبر و حوصله رمزهای موفقیت در کسب و کار اینترنتی
    مهمترین عوامل موفقیت در کسب و کار اینترنتی و رسیدن به سود آوری چیست ؟
    ۱ – هدف تان از راه اندازی کسب و کار اینترنتی تان مکتوب بنویسید.
    ۲ – ایده مناسب تان را بر اساس تخصص و مهارت یا علایق تان انتخاب کنید.
    ۳ – در حوزه کسب و کار اینترنتی مطالعه و تحقیق داشته باشید.
    ۴ – اطلاعات تان را در حوزه کاری تان روز به روز بالا ببرید.
    ۵ – راه اندازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی را به درستی انجام دهید.
    ۶ – برای رسیدن به اهداف تان برنامه ریزی داشته باشید.

صبر و حوصله رمزهای موفقیت در کسب و کار اینترنتی هستند که باید به آنها توجه داشته باشید.

منبع اصلی مقاله » سایت مدیران وب دات کام

درباره‌ی این موضوع