انجمن

بهترین قالب برای راه اندازی سایت کسب و کار اینترنتی  (۱ نوشته)

• آموزش کسب و کار و بازاریابی اینترنتی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۹

قبل از راه اندازی کسب و کار اینترنتی تان بهترین قالب برای راه اندازی سایت کسب و کار اینترنتی انتخاب کنید امروز بهترین قالب سایت کسب و کار اینترنتی را خدمت تان معرفی میکنم.
    بهترین قالب برای راه اندازی سایت کسب و کار اینترنتی چیست ؟

برای شما و بسیاری از افراد این سوال پیش می آید که بهترین قالب برای راه اندازی سایت کسب و کار اینترنتی چیه؟ و من امروز در این مقاله مدیران وب دات کام می خواهم به بررسی قالب های کسب و کار اینترنتی و معرفی بهترین و مناسب ترین قالب برای سایت کسب و کار اینترنتی شما بپردازم.

دوست عزیزم اگر کسب و کار اینترنتی شما راه اندازی وب سایت و فروش محصولات و خدمات در قالب فروشگاه اینترنتی و تولید مقالات و محتواست بهترین قالبی را که میخواهم برای شما معرفی کنم تقریبا در این حوزه می باشد ولی جلوتر بیشتر این موضوع را برای شما باز خواهم کرد.
    قالب صحیفه فارسی بهترین قالب سایت های وردپرسی

قالب صحیفه فارسی یکی از محبوب ترین و پر کاربرد ترین قالب های فارسی است که از سئو و بهینه سازی بسیار بالایی در بین قالب های فارسی وردپرس برخوردار است این قالب به صورت کاملا استاندار و متناسب با نیاز های کاربران طراحی شده است و از امکانات بسیار بالایی برخوردار است.
    قالب صحیفه فارسی برای راه اندازی چه وب سایت هایی مناسب است ؟
    ۱ – قالب وب سایت فروشگاهی وردپرس ( ووکامرس )
    ۲ – قالب وب سایت خبری
    ۳ – قالب وب سایت آموزشی
    ۴ – قالب وب سایت موزیک
    ۵ – قالب وب سایت تفریحی و سرگرمی
    ۶ – قالب وب سایت فروش فایل های دانلودی
    ۷ – قالب وب سایت دانلود
    ۸ – قالب وب سایت نرم افزار

قالب صحیفه فارسی یک قالب برای سایت هایی است که با سیستم مدیریت محتوای فارسی وردپرس راه اندازی می شوند و وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز و اوپن سورس است که افراد بدون نیاز به دانش برنامه نویسی می توانند وب سایت کسب و کار اینترنتی خودشان را راه اندازی و مدیریت کنند و از طریق اینترنت کسب درآمد کنند.

از نظر من بهترین قالب برای راه اندازی سایت کسب و کار اینترنتی قالب صحیفه است که از امکانات بسیار بالایی برخوردار است که کاربر پس از نصب قالب صحیفه روی وب سایت خودش راحت می تواند با وارد شدن به قسمت مدیریت وب سایت به کنترل پنل فارسی قالب صحیفه دسترسی داشته باشد و با آن کار کند و تنظیمات دلخواه را روی وب سایت خودش اعمال کند.
    مزایا و امکانات قالب صحیفه فارسی

کاملا سئو و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو
    دارای کنترل پنل فارسی
    برخورداری از سرعت بالا روی سایت
    امکانات شخصی سازی قالب
    دارای انواع فونت های فارسی برای قسمت های مختلف سایت
    کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا
    قالب فارسی و راست چین شده
    مناسب برای راه اندازی انواع وب سایت
    مناسب برای فروشگاه ساز وردپرس ووکامرس
    سیستم برگه سازی حرفه ای
    ابزارک های حرفه ای
    دارای اسلایدر حرفه ای
    قالب چند رسانه ای
    قابلیت ویرایش و شخصی سازی کردن
    بهترین قالب برای سایت های وردپرسی فارسی
    و صدها امکانات ارزشمند دیگر

برای تهیه قالب صحیفه فارسی بهترین قالب سایت های وردپرسی کلیک کنید.

درباره‌ی این موضوع