انجمن

برای موفق شدن در کسب و کار اینترنتی هرگز عجله نکنید  (۱ نوشته)

• آموزش کسب و کار و بازاریابی اینترنتی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۶

در مقاله برای شدن موفق شدن در کسب و کار اینترنتی هرگز عجله نکنید ! می خواهم به خطرات عجله کردن در کسب و کار اینترنتی و مزایای صبر کردن در کسب و کار اینترنتی بپردازم.
    برای موفق شدن در کسب و کار اینترنتی هرگز عجله نکنید

خیلی از افراد توی قسمت تماس با ما سایت مدیران وب دات کام از این موضوعات گله دارند که چرا :
    کسب و کار اینترنتی من بازدید کننده ای ندارد؟
    کسب و کار اینترنتی من فروشی ندارد؟
    کسب و کار اینترنتی ام بازدید کنندگان اش پایین آمده است ؟
    فروش کسب و کار اینترنتی ام نوسان دارد؟

وقتی به طول عمر کسب وکار های اینترنتی آنها نگاه می کنم به یک موضوع خیلی جالب برخورد می کنم آن هم اینکه خیلی از طول عمر کسب و کار اینترنتی آنها نمی گذرد و مدت کوتاهی است که کسب و کار اینترنتی شان را شروع و راه اندازی کرده اند و انتظار فروش بالایی نیز دارند.انتظار فروش بالا داشتن خوب است ولی هرگز عجله نداشته باشید بلکه برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی تان صبور باشید و با داشتن برنامه ریزی و نظم در کسب و کار اینترنتی تان قطعا موفقیت های بیشتر به سمت شما خواهد آمد.

مطالعه مقاله : صبر و حوصله رمزهای موفقیت در کسب و کار اینترنتی برای شما مفید است .

چرا بسیاری از افراد در کسب و کار اینترنتی شان عجله می کنند؟

بسیاری از افراد با مطالعه موفقیت زندگی مدیران موفق کسب و کارهای اینترنتی فکر می کنند مدیران کسب و کارهای اینترنتی موفق و ثروتمند یک شبه به ثروت و موفقیت رسیده اند در صورتی که هرگز اینگونه نیست موفقیت آنها همراه با صبر بوده است و همواره در کسب و کار اینترنتی شان اهداف واضح و مشخصی داشته و در جهت رسیدن به اهداف شان برنامه ریزی منظمی داشته اند.
    چرا میگیم برای موفق شدن در کسب و کار اینترنتی هرگز عجله نکنید؟

عجله کردن در هر کاری بلکه مهمتر از همه در کسب و کار اینترنتی خطرات زیادی را برای کسب و کار اینترنتی شما و موفقیت تان در پی دارد چرا که باعث از دست رفتن فرصت های بسیار بزرگی در زندگی و کسب و کار اینترنتی تان می شود که اصلا قابل جبران نخواهد بود و یادتان باشد زمان بزرگ ترین ثروت است که وقتی زمان را از دست دادید دیگر با بالاترین مبلغ هم نمی توانید آن را برگردانید.
    معایب و مشکلات عجله کردن در کسب و کار اینترنتی
    ۱ – عجله کردن در شما به یک عادت همیشگی تبدیل خواهد شد.
    ۲ – باعث می شود تصمیمات اشتباهی توسط شما اتخاذ شود.
    ۳ – عجله کردن باعث می شود ایده های خوب به ذهن تان نرسد.
    ۴ – عجله باعث از دست رفتن فرصت های ثروت ساز در کسب و کار اینترنتی تان می شود.
    ۵ – عجله کردن باعث می شود هرگز با موفقیت دست پیدا نکنید.

مزایای صبر کردن در کسب و کار اینترنتی
    ۱ – به آدمی صبور و با حوصله تبدیل خواهی شد.
    ۲ – تصمیمات درست و خوبی بگیرید.
    ۳ – ایده های خوبی برای موفقیت به ذهن تان برسد.
    ۴ – فرصت های ثروت ساز و موفقیت آفرین زیادی بدست خواهید آورد.
    ۵ – باعث کسب و موفقیت های بیشتر می شود.

دوستان عزیزم امیدوارم مقاله برای موفق شدن در کسب و کار اینترنتی هرگز عجله نکنید مورد توجه تان قرار گرفته باشد.

منبع مقاله » سایت مدیران وب دات کام

آموزش راه اندازي کسب و کار اينترنتي ، آموزش بازاريابي اينترنتي ، کسب درآمد از طريق اينترنت ، مشاوره راه اندازي کسب و کار اينترنتي

درباره‌ی این موضوع