انجمن

ابزار های رایگان بازاریابی اینترنتی کسب و کار اینترنتی  (۲ نوشته)

• آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱
    # نوشته شده: ۱ هفته پیش
    ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۲

در این مقاله میخوام به ابزار های رایگان بازاریابی اینترنتی کسب و کار اینترنتی و معرفی ابزار های رایگان برای کسب و کار اینترنتی بپردازم تا به کسب و کار اینترنتی شما کمک کنم.

تمامی کسب و کارهای اینترنتی موفق و پولساز با بازاریابی اینترنتی همراه هستند و بازاریابی اینترنتی عنصر جدا نشدنی تمامی کسب و کار های اینترنتی هستند و موفقیت و سود آوری کسب و کارهای اینترنتی را تضمین می کنند.
    ابزار های رایگان بازاریابی اینترنتی کسب و کار اینترنتی

روش های بسیار زیادی برای بازاریابی اینترنتی وجود دارد ولی من امروز در این قماه می خواهم صرفا به ابزار های رایگان بازاریابی اینترنتی کسب و کار اینترنتی بپردازم که برای کسب و کار اینترنتی شما بسیار مفید و کاربردی هستند و توصیه می کنم حتما برای موفقیت و سنجش کسب و کار اینترنتی تان این روش ها را در کسب و کار اینترنتی تان به کار بگیرید.

طبق بررسی هایی که من روی کسب و کارهای اینترنتی موفق و سود آور و همچنین تحقیقاتی که بر روی ابزارهای بازاریابی اینترنتی داشته ام تحلیلگر های آنلاین و ابزارهای رایگان بسیار زیادی برای بازاریابی اینترنتی در کسب و کار اینترنتی و سنجش کسب و کار وجود دارد که من امروز در این مقاله سایت مدیران وب دات کام می خواهم به مهمترین و پر کاربرد ترین ابزار های رایگان بازاریابی اینترنتی کسب و کار اینترنتی بپردازم
    ابزار های رایگان گوگل برای بازاریابی اینترنتی کسب و کارهای اینترنتی
    ۱ – کنسول گوگل یا وب مستر تولز (Google Webmaster Tools)

اولین کاری که بعد از راه اندازی سایت کسب و کار اینترنتی تان باید انجام دهید ثبت سایت تان در وب مستر تولز است تا وب سایت کسب و کار اینترنتی تان به گوگل معرفی شود و روی بازاریابی اینترنتی و سئو و بهینه سازی وب سایت تان در گوگل اهمیت بسیار زیادی دارد.
    امکانات و مزایای کنسول گوگل یا وب مستر تولز (Google Webmaster Tools)
    ۱ – چک کردن لحضه به لحضه ای وضعیت سایت
    ۲ – پیدا کردن عیب و نقص های سایت کسب و کار اینترنتی تان
    ۳ – هشدار عیب ها و مشکلات پیش آمده برای وب سایت
    ۴ – یافتن مهمترین کلمات کلیدی سرچ شده برای وب سایت تان
    ۵ – پیدا کردن رتبه بندی کلمات کلیدی وب سایت تان
    ۶ – ثبت سریع و انتشار فوری صفحه ای در گوگل در کمتر از ۱ دقیقه
    ۷ – پیدا کردن سایت هایی که به شما لینک داده اند.
    ۸ – پیدا کردن لینک های داخلی وب سایت
    ۹ – بررسی عملکرد ربات های گوگل
    ۲ – ابزار گوگل آنالیتیکس (Google Analytics)

آمارگیر دقیق و قدرتمند گوگل که آمار و ارقام دقیق وب سایت کسب و کار اینترنتی تان را می توانید بررسی کنید.
    ۳ – ابزار گوگل ترندز (Google Trends)

ابزار قدرتمندی که برای پیدا کردن کلمات کلیدی و محبوب و درصد محبوبیت آنها را بسنجید و بهترین کلمات را برای کسب و کار اینترنتی تان انتخاب کنید.
    ابزار قدرتمند سایت چک آب ( sitecheckup )
    ۱ – توصیه های مهم برای بهبود سایت کسب و کار اینترنتی
    ۲ – بررسی سئو سایت کسب و کار
    ۳ – بررسی نحوه نمایش سایت در گوگل
    ۴ – بررسی و آنالیز تیتر های سایت
    ۵ – بررسی سئو تصاویر وب سایت
    ۶ – مشاهده صفحات ثبت شده در گوگل
    ۷ – بررسی و آنالیز لینک های داخلی و خارجی سایت
    ۸ – بررسی نسخه موبایل وب سایت
    ۹ – بررسی سرعت سایت و میزان رتبه سایت
    ۱۰ – بررسی کد نویسی های سایت

امیدوارم مقاله ابزار های رایگان بازاریابی اینترنتی کسب و کار اینترنتی مورد توجه تان قرار گرفته باشد.

منبع مقاله » سایت مدیران وب دات کام

آموزش راه اندازي کسب و کار اينترنتي ، آموزش بازاريابي اينترنتي ، کسب درآمد از طريق اينترنت ، مشاوره راه اندازي کسب و کار اينترنتي

• تیم انار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    # نوشته شده: ۱ هفته پیش
    ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱

مطلب خوبی بود...

آموزش وردپرس

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی

درباره‌ی این موضوع