انجمن

 • sanazkarimi

  آفلاین
  عضو
  تعداد نوشته‌ها: ۲۹
  تشکر شده: ۲ بار
  # نوشته شده: ۶ سال پیش
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶

  مدیران شرکت ها تقصیرات بسیاری را برگردن طراحی سایت و برنامه نویس می اندازند . در صورتی که این اشتباهی بیش نیست . حال چطور میخواهید اشتباهات طراحی سایت را برایشان توجیه کنید ؟ پس با طراحی سایت همراه باشید تا بررسی کنیم .

  خیلی از مدیران اجرایی دارای تصورات غلطی از برنامه نویسی طراحی سایت هستند. این تصورات غلط، یک نوع مشکل است، به این خاطر که امروزه کسب و کار ها بیشتر از گذشته به حضور آنلاین شان متکی هستند.

  همگی مدیران اجرایی در همگی شرکت های بزرگ و کوچک با این مشکل رو به رو هستند. در این نوشته 6 تصور غلطی که این مدیران اجرایی دارند را بیان می کنیم:

  طراحی سایت آسان است !
  مشتری های سایت غالبا یک طراحی سایت 20 صفحه ای ساده همراه با تنظیمات ثبت نام در سایت، پرداخت آنلاین، یک وبلاگ و دیگر ویدجت ها را می خواهند.

  طراحی سایت هایی نظیر فیس بوک و CRAIGSLIST احتمال دارد به نظر ساده باشند، اما برنامه نویسی آن ها، زمان بر و خیلی پیچیده است. هر چه طراحی یک سایت ساده تر به نظر بیاید، برنامه نویسی آن پیچیده تر است. برنامه نویسان معتقد هستند که بعضی برنامه نویسی های پیچیده، نیاز به روز ها برنامه ریزی دارند.

  طراحی سایت را همه انجام میدهند

  به جای این که همه کارمندان را در اتاق کنفرانس برای ارائه ایده هایی برای برنامه نویسی طراحی سایت جمع آوری نمایید، تنها اشخاصی که در این زمینه تخصص دارند را گرد هم آورید.

  استراتژی بازاریابی مطلب، اسناد تجاری، اهداف تجاری و روند جستجوی مخاطبان در سایت را در این جلسه بیان نمایید. زمان بسیاری را روی برنامه ریزی های راهبردی، ایجادمان پایگاه داده، طرح بندی، طراحی و یا ویدجت ها صرف ننمایید.

  بایست طراحی سایت را نظیر یک سرمایه گذاری و یک منبع معین و سازگار برای کسب و کار تان در نظر بگیرید. یک تیم طراحان طراحی سایتی را بیابید که کسب و کار تان را درک کنند، پرسش های سازگاری از شما بپرسند و مشتری های راضی و نمونه کارهای موفقی داشته باشند. یک تیم طراحی سایت خوب به شما کمک می کند تا اهداف خود را با توجه به بودجه ای که دارید، مدیریت نمایید و یا راهکار های بهینه ای را برای کسب و کار خود پیدا نمایید. احتمالا این تیم ها به نظر گران برسند، اما سود حاصل از این سرمایه گذاری خیلی زیاد خواهد بود.

  هنگامی که یک طراحی سایت انجام شد ، همه چیز خاتمه میابد
  برنامه نویسی طراحی سایت تنها در یک فعالیت خلاصه نمی شود. هنگامی که طراحی سایت خود را راه اندازی نمودید، این طراحی سایت نیاز به نگه داری و مراقبت دارد. خیلی از شرکت های تجاری و بازاریابی دارای تیم های بخصوصی هستند که روی سایت ها نظارت دارند تا اطمینان حاصل کنند که بدون هیچ مشکلی، حضور آنلاین کسب و کار خود را نظیر همواره قوی حفظ کرده اند.

  هر کسی قادر است تجربه کاربری عالی ای را در طراحی سایت به وجود بیاورد.
  شما نمی توانید یک طراحی سایت را خودتان طراحی کرده و ایجاد کنید. روی پیشبرد کسب و کار تان و بهبود کالاها و خدمات طراحی سایت تان فوکوس نمایید. کارآموز و یا آشنایان شما هم نمی توانند این طراحی سایت ها را طراحی کرده و بسازند. برای برنامه نویسی یک طراحی سایت یا فروشگاه ساز ، بایست اطلاعاتی بیش از موردهای اساسی داشته باشید، مخصوصا هنگامی که سیستم پرداخت آنلاین را می خواهید در طراحی سایت اعمال نمایید و یا می خواهید سایت را با سیستم داخلی شرکت یا کسب و کار یک پارچه سازی و هماهنگ نمایید.

  اندکی از ابزارهای ایجاد طراحی سایت وجود دارند که می توانند برای کسب و کار های کوچک، خیلی عالی عمل کنند. اما این ابزارها نمی توانند برای کسب و کار های بزرگ و پراهمیت، کارآمد باشند.

  برای طراحی سایت خودتان، شما احتمال دارد نیاز به یک تیم برای طراحی و برنامه نویسی سایت داشته باشید که مجهز به مهارت های تخصصی در این زمینه هستند. اجازه دهید تا شرکت طراحی سایتی که برای کسب و کار خود گزینش کرده اید، کار خود را به درستی انجام دهد و نتایج خوبی را برای تان به ارمغان آورند.

درباره‌ی این موضوع