انجمن

آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام  (۱ نوشته)

• followerab

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰

یا واقعا میخواهید بدانید چگونه باعث افزایش ممبر کانال تلگرام بشوید؟ چه روش های برید ؟ اینجا نیومدم تا روش های علکی و فیک رو بهتون آموزش بدم این ها روش هایی هستند که خودت تست کردم و تونسم اعضای کانال تلگرام خودم را چند برابر کنم پس تا اخر با من همراه باشید تا کامل این روش ها رو یاد بگیرید و استفاده کنید .
    چرا باید اعضای کانال خودرا افزایش بدم ؟

شاید باورتون نشه اگر بگم تو یک سال گذشته تونسم از طریق کانالم به درامد یک تومن در ماه برسم ؟اره میدونم زیاد نیس ولی خوب میتونه کمک خرج خوبی باشه 🙂 انگیزه نگرفتید نه؟ خوب بزار بگم کانال های گیزمیز و پرسپولیس بابت هر تبلیغ بیشتر 1 تومن میگیرن و روزانه چنتا تبلیغ میرن !!!

به نظر من تلگرام بهترین برنامه برای درامد اضافه هست که راحت میتونید ازش کسب درامد کنید

اگر هم یک سایت دارید میتونید مطالب اونو بزارید در تلگرام و کانال خودرا به راحتی بروز رسانی کنید و کاربرای راحت به مطالب شما دسترسی پیدا کنند.

افزایش ممبر کانال
    چگونه میتوان اعضای کانال تلگرام را افزایش داد ؟

باور کنید به اندازه های مو های سرتان نرم افزار افزایش ممبر تلگرام هست که همه شون فیک هستند و وقت خودتونو علکی هدر میکنید ولی اینجا چنتا روش توپ! میخوام باتون اشتراک بزارم که اگر انجام بدید شک نکنید کانال خودتون بعد چن وقت به ممبرهای واقعی زیادی میرسه و درامد تون میره بالا , خوب به نکاتی میگم خوب گوش کنید

1-موضوع جذاب و درستی برای کانال خود انتخاب کنید

یک موضوع جذاب نقش مهمی را برای افزایش ممبر کانال تلگرام ایفا میکند .کانال را با یک موضوع تصادفی و علکی شروع نکنید. اول، شما باید کانال های مختلفی را که اعضای بزرگتری دارند، تجزیه و تحلیل کنید.

برای افزایش ممبر کانال خود ، باید از کانال های رقیب خود محتوایی جذاب تر نشر بدهید . موضوعی رو انتخاب نکنید که نمیتوانید براش مطلب زیاد بزارید در مدت طولانی .

همیشه موضوعی را که با آن جذاب هستید شروع کنید به طوری که شما هرگز ایده های موضوع را پایان نخواهید داد.

و هرگز موضوع کانال خود را تغیر ندهید خیلی دیدم که دوستان برای افزایش ممبر کانال با موضوعاتی عجیب غریب شروع کردن و بعد یک مدت عوض کردن موضوع رو و همون ممبر های قبلی رو هم از دست دادن .
    2-کانال خود را به دایرکتوری ها اضاف کنید

یک راه مناسب برای افزایش ممبر کانال درج کانال خود در دایوکتوری ها است این دایرکتوری ها دسته بندی موضوعی دارند و میتوانید کانال خود را با موضوع مورد نظرتان ثبت کنید
    بعضی از این دایرکتوری ها مبلغ کمی برای درج کانال شما میگیریند که این مبلغ بسیار ناچیز است نسبت به تاثیری که بر روی افزایش ممبر کانال شما میگذارد

چنتا از این دایرکتوری ها ایرانی که میتوانید کانال خودرا در آن ها ثبت کنید .

mychannels.ir

telegram-channels.ir

telegram.computeruser.ir

http://www.telegram-directory.ir

3- تبلیغ کانال

یکی از مهم ترین کار ها برای افزایش ممبر کانال تبلیغ کانال خود است اما چجوری میشه کانال خودرا به بهترین شکل تبلیغ کنیم که بازده مناسبی داشته باشد ؟
    راه های زیادی برای تبلیغ کانال خود هست ولی به نظر من بهترین راه استفاده از گروه ها و کانال های تلگرامی است که
    این کار دو راه دارد !
    1- تبادل لینک با کانال های دیگه
    2-با پرداخت پول در کانال های بزرگ تبلیغ کنید
    نگران نباشید بعدا خودتون با تبلیغ کانال ها و گروه های دیگر درامد کسب میکنید و جبران میکنید.
    4- طراحی یک پروفایل زیبا برای کانال خود

خوب یکی دیگه از راه های اینکه باعث بشه کانال شما محبوبیتش بیشتر بشه اینه که یک لوگو زیبا برای کانال خود بزارید که میتونید بدید براتون طراحی کنند بعد از اینکه لوگو خود را طراحی کردید و گذاشتید برروی پروفایل خود

بهتر هست که یک متن مناسب در مورد کار خود و ارتباط با شما در قسمت bio بنویسید .

افزایش ممبر کانال تلگرام
    5- برای افزایش ممبر کانال تلگرام مسابقه برگذار کنید

خوب این راه به نظر من بهترین راه برای افزایش ممبر کانال است . حتما دیدید که خیلیا مسابقه میزارند در اینستاگرام و تلگرام و بقیه رو دعوت میکنند که دوستان خود را دعوت کنند و در مسابقه شرکت کنند و به برنده جایزه میدهند

شما هم همین کار انجام بدید و مسابقاتی برای کانال خود برگزار کنید و جایز بگذارید حتما لازم نیس جایزه خیلی گرون باشه 🙂

ولی جایزه باید جوری باشد که مخاطب جلب بشود و در مسابقه شرکت کند

6-استفاده از عکس و فیلم برای پست های خود

بزارید تجربه خودم رو در یک سال گذشته باهاتون به اشتراک بزارم من در 6 ماه اول سال فقد پست هایی که در کانال گذاشتم

حاوی متن بود و 6 ماه دوم سال حاوی متن و عکس و فیلم بودن و طرز عجیبی باعث رشد 50% اعضای کانالم شد.

یکی دیگه از روش هایی که باعث افزایش محبوبیت کانال شما در تلگرام میشود استفاده از اینفوگرافیک های جذاب هست حتما از اینفو گرافیک استفاده کنید نتایج جالبی میگیرید.

7- استفاده از وبلاگ و سایت برای تبلیغ کانال خود

اگر صاحب یک سایت هستید حتما یک بنر جذاب برای کانال تود طراحی کنید
    و ان را در ساید بار خود بگذارید با میتوانید ان را زیر پست های خود بزارید اگر کاربران به سایت شما علاقه مند باشند و بنر جذابی داشته باشید حتما وارد کانال شما میشوند

8- ادد کردن کانال خود در شبکه های اجتماعی

شبکه اجتماعی های بسیاری وجود دارد مانند اینستاگرام فیسبوک که میتوانید کانال خود را در انجا بزارید و تبلیغ کانال خود را انجام بدید , میتوانید در بیو اینستاگرام خود کانال خودرا بگذارید مخصوصا ما ایرانیا که بیشترین استفاده رو از اینستاگرام داریم .

افزایش ممبر
    9- ارتباط با اعضای کانال

یکی دیگه از راه های محبوب شدن و گرفتن اعضای وفادارا ارتباط موثر و همیشگی با کاربران کانال خود باشید

یک راه ارتباطی بگذارید تا بتوانند با شما در ارتباط باشند.

10- خرید ممبر کانال تلگرام

یکی از راه های ساده برای افزایش ممبر کانال , خرید ممبر است که سایت فالوورناب این سرویس را ارائه میدهد
    و میتوانید افزایش ممبر کانال خودرا به یکی از بهترین سرویس دهنده های فروش ممبر کانال بسپرید.

کلام آخر

این مقاله جامعی در مورد افزایش ممبر کانال تلگرام بوده است اگر خوشتان امد در شبکه های اجتماعی شیر کنید یا کامنت بزارید . من خودم با این روش ها تونستم باعث افزایش 80% اعضای کانالم تلگرام بشم

اگر از این مقاله خوشتان آمد میتوانید از این صحفه دیدن کنید افزایش فالوور اینستاگرام هم بخوانید .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    اندروید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.