انجمن

ارور لوگ های وردپرس  (۱ نوشته)

• pcwin

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۸

سلام، من بنا به دلائلی مجبور شدم که دیباگ رو فعال کنم و یه سری ارور های وردپرس رو که مربوط به قالبم بود رو رفع کردم، مثلا فراخوانی موضوعات که چون قالب من قدیمی بودش از کد قدیم استفاده میکرد و رفعش کردم و همچنین چندتا پارامتر که از طرف فانکشن قالبم فراخوانی میشدن ولی این پارامترها وجود خارجی نداشتن و اونا ور هم رفع کردم.
    ولی به 2 مورد خطا برخوردم که هیچ جوره نتونستم رفعشون کنم و هربارم دارن تویه فایل ارورلوگ ثبت میشن و حجمش رو بیشتر میکنن...

کد اول که در همه صفحات سایتم(همه صفحات سایت+صفحه مدیریت) موجود بود و هیچ جوره نشد حذفش کنم حتی رفتم و وردپرس رو از سایت انگلیسیش هم دانلود و با افزونه ها و قالب 2014 پیشفرض وردپرس هم تست کردم و اون ارور پابرجا موند:
    Notice: load_plugin_textdomain was called with an argument that is deprecated since version 2.7 with no alternative available. in public_html/wp-includes/functions.php on line 3008

و ارور بعدی که فقط در صفحه مدیریت وردپرس ظاهر میشد:

Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in public_html/wp-includes/functions.php on line 3006

ممنون میشم پاسخ بدید...
    این موضوع رو سعی میکنم که با انجمن وردپرس انگلیسی هم درمیون بزارم البته اگه بتونم ترجمه کنم که فکر نکنم بتونم :D

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.