انجمن


جستجوگر سیستم های مدیریت محتوای فارسی راه اندازی شد  (۱ نوشته)

 • علیرضا

  آفلاین
  عضو
  تعداد نوشته‌ها: ۲
  تشکر شده: ۲ بار
  # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
  ۹ شهریور ۱۳۸۹ - ۰۸:۳۰

  سلام بر همگی دوستان
  طاعات و عباداتتون قبول حق تعالی

  جستجوگر سیستم های مدیریت محتوای فارسی راه اندازی شد

  http://www.cmssearch.ir/theme/logo.png

  http://www.cmssearch.ir

  شاید شما بارها شده دنبال محتوایی در اینترنت می گردید و می خواستید نتایج فقط از سایت هایی استخراج بشه که می خواهید.
  حالا این می تونه سایت های علمی باشه، ویا سایت هایی در زمینه سیستم های مدیریت محتوای فارسی و یا دقیقتر تمام سایت هایی که در زمینه جوملا، وردپرس، smf و... فعالیت می کنند. شاید شما برای همین تک به تک تو این سایت ها جستجو کردید یا از موتور جستجو گوگل بهره می بردید که نتایج رو از هر کجا قرار می ده و ممکنه نتایج بدست اومده رضایت آمیز براتون نبوده باشه.

  جستجوگر سیستم های مدیریت محتوای فارسی http://www.cmssearch.ir برای همین کار ساخته شده است. این جستجوگر که از قدرت گوگل استفاده می کنه نتایج رو بر اساس نیازتون پالایش می کنه. شما می تونید مواردی که در زمینه وب و بخصوص سیستم های مدیریت محتوای فارسی و یا دقیقتر هر یک از سیستم ها به خوبی در اون انجام بدید.

  روند کار به این شکل است که در جستوی اولیه در این جستجوگر کل اینترنت با ارتفا سایت های تعریف شده در جستجوگر انجام می شه و نتایج رو در سربرگ اول براتون نمایش می ده. و بعد از اون شما می تونید با توجه به سربرگ های جستجوگر جستجوی خود رو هدفمند تر کنید.
  http://www.cmssearch.ir/images/searchtab.png
  اگر جستجو کردید و سربرگ اول نتایج خوبی به شما نداد (نتایج سربرگ اول نتایجی شبیه گوگل داره!) به سربرگ "نتایج فقط در سایت های ثبت شده" بروید، از نتایج مطمئنا شگفت زده می شید و یا اگر می خواهید نتایج فقط از سایت هایی استخراج بشه که در زمینه سیستم های مدیریت محتوای شما فعالیت می کنند به سربرگ اون سیستم مدیریت محتوا بروید.

  هم اکنون سایت های مفیدی که در زمینه سیستم های مدیریت محتوای فارسی فعالیت می کنند در سیستم اضافه شده که البته ممکنه کامل نباشه. شما می تونید با رفتن به گزینه "آمار و سایت های ثبت شده در جستجوگر" سایت های ثبت شده در جستجوگر رو مشاهده کنید و اگر سایت مفیدی در سیستم تعریف نشده بود از طریق فرم "ثبت سایت در جستجوگر" سایت های مفید خود را به ما معرفی کنید.

  شما می توانید نقطه نظرات و بازخورد خود را از طریق ایمیل info [a] cmssearch.ir و یا فرم "تماس و بازخورد به ما" در درون سایت به ما منتقل نمایید.

  با تشکر
  موفق باشید
  یا حـــــق

  کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
  محسن غیاثی - Mostafa

درباره‌ی این موضوع