انجمن

حملات ddos !!  (۱ نوشته)

• iranibazar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۹
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۳ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۶:۲۳

سايت من به شدنت موجه با حملات دي داس از سرور هاي خارجيه !!!
    نميدونم چه پدر كشتگي با من دارند . جالب اينه كه آمارم حداكثر 2500 تا در روزه. من سيستم سايتم رو به آخرين ورژن ارتقا دادم ولي حملات تغيير نكرد!
    به اين خاطر آمار سايتم كه بصورت صعودي در حال افزايش بو.د مدام مي خابه و سايتم رو داون مي كنن. 10 بار سرور عوض كردم . دست آخر اينكه مدير سرور پرميشن هاي فايل ايندكسم رو صفر ميكنه تا از دسترسي خارج بشه و سايت داون بشه. ناچارا بطور موقت از ديتالايف استفاده ميكنم.
    دوستان عزيز براي جلوگيري از حملات دي داس پيشنهادي ندارند كه مارو راهنمايي كنه؟؟؟
    » استاد بزرگوارم آقاي " گناهكار " تاپيك قبلي بنده رو قفل كردند و فرمودند كه اين موضوع ربطي به وردپرس نداره.
    اي كاش ايشان لااقل فرصت يه اظهار نظر ديگه رو به من مي دادند كه مجبور نباشم تاپيك ديگر باز كنم.
    و اما : اين موضوع 100 درصد به وردپرس مربوطه . چرا ؟؟
    به دلايل زير :
    1 - از وقتي سايت من وردپرسي شده اين حملات به وجود اومده
    2 - از وقتي سايت رو به سيستم مديريت محتواي ديگري تبديل كردم اين حملات قطع شده
    3 - مدير سرور خارجي به بنده ايميل زدند و با ارسال كد هاي مستندي نشون دادن كه SQL سايت من در حد انفجاره و سي پي يو توانايي پاسخگويي رو نداره.
    4 - وقتي سايت من از سيستم وردپرس استفاده ميكنه بعلت حملات و فشار بر سرور ديگر سايت هاي روي سرور بالا نميان!
    چرا اين تاپيك رو باز كردم؟؟
    دليل : دنبال كد ، نرم افزار ، افزونه و يا هرچيز ديگري مي گردم كه جلوي اين حملات بگيره و اگر واقعا اين موضوع ربطي به وردپرس نداره شما رو به خير و مارا به سلامت !!
    متشكرم از وقتي كه براي خواندن اين مطلب گذاشتين.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.