انجمن

عدم نصب موفقیت آمیز  (۴ نوشته)

• bohloul

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۴ دی ۱۳۸۹ - ۱۴:۲۹

با سلام
    با وجود بررسی و انجام تمام راهنمایی های مطرح شده در جستجو، اما باز هم هنگام ورود به صمفحه ادمین با صفحه کاملا سفید مواجه هستم
    من وردپرس رو از روی همین سایت دانلود کردم و بر روی دو دامین مختلف هم نصب کردم که جالبه روی ۲ دامین مختلف یک نتیجه مشترک دارن و هر دو صفحه مدیریت کاملا سفیده

تمامی فایلهای config و function رو براساس راهنمایی های موجود در انجمن چک کردم و حتی با داده های متفاوت مجددا امروز برای دومین بار روی یکی از اون دو هاست نصب کردم که باز هم صفحه سفیده
    ممنون میشم راهنمایی کنید

• bohloul

آفلاین
    عضو
    ۱۴ دی ۱۳۸۹ - ۱۶:۲۲

آیا فایل نصب تست شده و بدون اشکال برای دانلود موجوده؟

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۴ دی ۱۳۸۹ - ۱۶:۵۴

دوست عزیز، می‌تونین از بخش دریافت، بسته‌ی بدون اشکال رو دریافت کنین. اما موضوع اینه که روی میزبان‌های مختلف با تنظیمات متفاوت ممکنه ناسازگاری‌هایی از جانب میزبان به‌وجود بیاد.

این موضوع رو بخونین: http://forum.wp-persian.com/topic/6535

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    bohloul - بهروز ازند
  • bohloul

آفلاین
    عضو
    ۱۶ دی ۱۳۸۹ - ۰۰:۰۱

از اونجایی که ممکنه بقیه دوستان هم در آینده با چنین مشکلی مواجه بشن و برای اینکه با جستجوهای گستره مواجه نشن توصیه میکنم ابتدا این راه رو امتحان کنن و اگه جواب نگرفتن به سراغ بقیه راهها برن:

ابتدا اگر نسبت به انتقال رشته ها به دیتابیس مطمئن هستین به دیتابیس مراجعه کنین و تنظیم collation رو بر روی uft_general_ci قرار بدین
    راهنمایی شده در این پست

برنامه Notepad++ رو از این آدرس دانلود کنن

فایل wp-config.php در پوشه اصلی هاست و function.php در مسیر wp-content و سپس theme و داخل پوشه پوسته فعال، رو ابتدا دانلود کنین و با برنامه notepad++ به حالت UFT-8 without BOM ذخیره کرده و در نهایت بر روی همون مسیری که دانلود کرده بودید آپلود کنین

حالا پس از طی این مراحل با خیال راحت اقدام به نصب ورد پرس کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    بهروز ازند

درباره‌ی این موضوع