انجمن

عدم نمایش قسمت فهرست ها  (۹ نوشته)

• bikmak

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۹ دی ۱۳۸۹ - ۰۳:۱۹

یه مدته که وقتی من روی گزینه فهرست ها توی کنترل پنلم کلیک می کنم هیچی بهم نشون نمیده !
    یعنی به یه همچین جایی میره : wp-admin/nav-menus.php ولی یه صفحه سفید میاد و هیچ چیز دیگه ای نشون نمی ده ! انگار تو این صفحه هیچی نیست و هر چی صفحه رو رفرش می کنم بازم همین صفحه میاد .
    وردپرس رو یه بار دیگه بروز کردم ولی بازم هیچ اتفاقی نیفتاد و هنوز این مشکل رو دارم :(((
    کسی می دونه مشکلش چیه ؟؟؟؟؟
    -اینم بگم که من با هیچ قسمت دیگه ای مشکل ندارم و فقط فهرست هام هست که اینجوری شده

• bikmak

آفلاین
    عضو
    ۲۹ دی ۱۳۸۹ - ۱۷:۱۶

کسی نمی دونه ؟؟؟

• nssogpmc

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸
    ۲۹ دی ۱۳۸۹ - ۲۱:۵۴

به احتمال زیاد مشکل از افزونه های نصب شده هستش. همه افزونه ها رو غیر فعال کنین و ببینین درست میشه یا نه. اگه درست شد، دونه دونه افزونه ها رو دوباره فعال کنین تا مشکل پیدا بشه.

• bikmak

آفلاین
    عضو
    ۲۹ دی ۱۳۸۹ - ۲۳:۲۶

nssogpmc گفت:
    به احتمال زیاد مشکل از افزونه های نصب شده هستش. همه افزونه ها رو غیر فعال کنین و ببینین درست میشه یا نه. اگه درست شد، دونه دونه افزونه ها رو دوباره فعال کنین تا مشکل پیدا بشه.

این کار رو کردم ولی جواب نداد ! بازم فهرست ها رو نشون نمی ده :(

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۳۰ دی ۱۳۸۹ - ۰۰:۰۰

با پوسته‌ی پیش‌فرض وردپرس امتحان کنین.

• bikmak

آفلاین
    عضو
    ۳۰ دی ۱۳۸۹ - ۰۰:۴۱

Gonahkar گفت:
    با پوسته‌ی پیش‌فرض وردپرس امتحان کنین.

من با پوسته مشکلی ندارم . توی بخش ابزارک ها می تونم ابزارک فهرست ها رو اضافه کنم . مشکل من اینه که تو مدیریت وردپرسم وقتی از منوی نمایش روی گزینه فهرست ها کلیک می کنم هیچ چی نشون نمی ده و یه صفحه ی سفید میاد و مرورگرم done می شه ... انگار که تو این صفحه هیچی نیست . البته قبلا این مشکل رو نداشتم و از این بخش استفاده می کردم . فکز کنم از وقتی که وردپرس رو به 3.0.4 ارتقا دادم اینجوری شده ... من تازه متوجه شدم .

• bikmak

آفلاین
    عضو
    ۲ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۴:۱۱

یعنی واقعا هیچ کس تا حالا این مشکل براش ‍یش نیومده و همه به فهرست ها دسترسی دارن ؟

• winsent

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۲
    ۲ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۴:۲۸

با سلام.
    برای اینکه متوجه بشید دقیقا در چه قسمتی با مشکل روبرو میشید حالت debug رو در وردپرس فعال کنید و دوباره روی فهرست ها کلیک کنید و ببنید مشکل و خطا در کجاست.
    موفق باشید...

• bikmak

آفلاین
    عضو
    ۳ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۰:۱۲

winsent گفت:
    با سلام.
    برای اینکه متوجه بشید دقیقا در چه قسمتی با مشکل روبرو میشید حالت debug رو در وردپرس فعال کنید و دوباره روی فهرست ها کلیک کنید و ببنید مشکل و خطا در کجاست.
    موفق باشید...

وقتی فعال کردم این پیغام رو داد :

Notice: Constant ABSPATH already defined in /home/jentelma/public_html/wp-load.php on line 20
    Fatal error: Cannot redeclare wp_unregister_globals() (previously declared in /home/jentelma/public_html/wp-includes/load.php:16) in /home/jentelma/public_html/wp-includes/load.php on line 31

من این 2 تا فایلی که ازشون اشکال می گرفت رو جایگزین کردم ولی بازم همین پیغام رو نشون میداد !!! نمی دونم والا فکر کنم بهتره بی خیالش شم و از فهرست ها استفاده نکنم :(

درباره‌ی این موضوع