انجمن

اشکال در نصب یا ارتقای افزونه‌ها  (۶ نوشته)

• vincent

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۸
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۸:۴۸

سلام

هنگام نصب یا به روز رسانی یک افزونه، صفحه مربوطه مراحل رو دیگه کامل نشون نمی‌ده. مثلا تا همینجا می‌مونه:

در حال نصب افزونه: WPtouch 1.9.21.1

در حال دریافت بسته‌ی نصب از http://downloads.wordpress.org/plugin/wptouch.1.9.21.1.zip…

قبل‌تر (فکر کنم با نصب افزونه‌هایی تداخل به وجود اومده) می‌گفت که با موفقیت نصب انجام گرفته و گزینه فعال سازی رو هم می‌گذاشت، حالا دیگه اونطور نیست یا بعد از به روز رسانی به صورت اتوماتیک افزونه دوباره فعال نمی‌شه و بایستی به قسمت افزونه‌ها برم و دستی دوباره اون افزونه رو فعال کنم. مشکل از کجاست؟ کسی می‌تونی راهنمایی کنه.
    یه عکس هم می‌زارم تا منظورم کاملا روشن باشه (حجم ۳۷ کیلوبایت):
    http://www.pic.iran-forum.ir/images/dvujjjku9m6znd57hzb.png

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۱۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۹:۲۱

دوست عزیز این مشکل برای خیلی ها وجود داره و تو انجمن هم خیلی مطرح شده است..
    و در کل بروز رسانی به صورت دستی پیشنهاد میشه..من خودم هم همیشهبه صورت دستی عمل بروزرسانی رو انجام میدم..
    به این صورت که شما از طریق FTP فایل افزونه رو در پوشه plugins قرار میدید و سپس از طریق قسمت افزونه ها در پنله وردپرس اون رو فعال میکنید..
    توضیحات بیشتر در نتایج جستوجو که لینکش رو گذاشتم هستش..
    موفق باشید../.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    vincent - بهروز ازند - nssogpmc - Farshad MC
  • vincent

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۸
    ۱۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۰:۲۱

ممنون برای پاسخ سریع.
    اما این مشکل با مشکل‌های مطرح شده فرق می‌کنه. افزونه‌ها نصب می‌شن یا به روز رسانی می‌شن ولی صفحه لودش ثابت می‌مونه. بیشتر می‌خواستم بدونم چرا اینجوری شده.
    استفاده از عملکرد وردپرس هم خیلی راحت‌تر از FTP هستش. صورت مسئله رو پاکش نکنیم :)

• nssogpmc

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸
    ۱۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۱:۰۷

Obour گفت:
    ممنون برای پاسخ سریع.
    اما این مشکل با مشکل‌های مطرح شده فرق می‌کنه. افزونه‌ها نصب می‌شن یا به روز رسانی می‌شن ولی صفحه لودش ثابت می‌مونه. بیشتر می‌خواستم بدونم چرا اینجوری شده.
    استفاده از عملکرد وردپرس هم خیلی راحت‌تر از FTP هستش. صورت مسئله رو پاکش نکنیم :)

برای من هم چندباری موقع نصب افزونه های خاصی این مشکل بوجود اومده. احتمالا یا عیب از افزونه است یا تداخلی بین افزونه ها بوجود میاد که اونطوری میشه.

Saeed Fard - vincent
  • Farshad MC

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    ۱۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۱:۲۴

من هم این مشکلو دارم.
    ولی دیگه به بروزرسانی دستی عادت کردم و میگن که بهتر هستش.

Saeed Fard - vincent
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۱۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۱:۴۴

درسته که بروزرسانی اتوماتیک در وردپرس بسیار راحت تر از آپدیت به صورت دستی هستش ولی در هنگام بروزرسانی به صورت خودکار فشار زیادی به CPU وارد میشه ، به همین دلیله که همیشه متذکر میشن قبل از بروزرسانی به صورت خودکار بکاپ داشته باشید..
    این نظره من نیست ، بلکه تمام دوستانی که حرفه ای هستند به این نتیجه رسیدن بروزرسانی دستی خیلی بهتر است..
    همچنین میتونید از طریق Cpanel فایل افزونه رو به صورت zip در پوشه ی پلاگین آپلود کنید و سپس در همون جا فایل رو از حالت فشرده خارج کنید و سپس از پنله وردپرس و افزونه ها فعالش کنید..
    در هر صورت دوستان اگه جواب این مشکل رو میدونن لطفا اعلام کنند..
    موفق باشید../.

alips - vincent - nssogpmc - Farshad MC

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.