انجمن

• hajagha

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۷ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۰:۱۲

سلام
    من وردپرس فارسی رو نصب کرده بودم، امروز که به نسخه 2.5 ارتقا دادم، همانطور که در بحث دیگری هم مطرح شده بود،‌ صفحات مطالب تکی با پیغام 404 مواجه شدند. راستش هدفم از نصب فارسی سازی فقط تاریخ فارسی بود. به دلیل اینکه مدتیست با اینترنت و کامپیوتر سرو کار دارم، تقریباً‌ با زبان و اصطلاحات کامپیوتری و اینترنتی آشنا هستم و فعلاً‌ نیازی به فارسی نرم افزار ها ندارم. این است که این سوال برام پیش اومد که آیا امکان پذیر هست که من تاریخ جلالی رو بدون فارسی سازی استفاده کنم؟ علی القاعده شدنیست چرا که هسته اصلی ورد پرس php است و با این زبان، یک اسکریپت نوشتن کاری نداره (بیرون نشسته ام و میگم لنگش کن؟!!!)
    متاسفانه صفحه افزونه های سایت هم که در حال حاضر کار نمیکند. این است که آمدم و پرسیدم تا اگر جوابم مثبت است،‌ یک نفر لطف کند و اسکریپتش را نشانی اش را برایم بدهد.
    سپاسگزار

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۱۷ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۰:۱۷

شما می تونید براحتی فقط افزونه وردپرس فارسی رو نصب کنید.
    فارسی ساز از افزونه وردپرس فارسی کاملا جدا هست. حق انتخاب با کاربر هستش ;-)

• hajagha

آفلاین
    عضو
    ۱۷ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۰:۲۳

جناب نوید خان. ممنون
    فقط اگر ممکن است بفرمایید که از کجا این جناب جلالی رو گیر بیارم؟
    الان من از صفحه ادمین ورد پرس وقتی که روی وردپرس فارسی کلیک میکنم، فقط عنوان "وبلاگ توسعه ورد پرس فارسی" هست. بخش افزونه های این سایت هم فعلاً مشغول بازسازی است و یک چند وقتیست که کانترش روی 10.000 دقیقه مانده است!! خلاصه که اینجوریا

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۱۷ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۰:۲۶

نسخه جدید بزودی منتشر می شه. توی این هفته . ولی نسخه ۳.۵.۱ رو می تونید از سایت وردپرس بگیرید :
    http://wordpress.org/extend/plugins/wp-jalali/#post-2139
    البته خب این نسخه همون مشکلات رو داره با ۲.۵ ولی من سعی می کنم تا امشب اگه بشه نسخه ۴ بتا ۳ رو که این مشکلات رو نداره در انجمن قرار بدم ~O)

کلا ما داریم کل سایت رو طراحی مجدد می کنیم. این اشکالات مربوط به همون می شه که توی این هفته حل می شه ;-)

• hajagha

آفلاین
    عضو
    ۱۷ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۰:۳۰

باز هم خیلی خیلی ممنونم.
    حالا نمیشه اون راهی که جنابعالی به همراه مانی خان رفتید و این مشکل رو برطرف ساختید، اینجا هم برای ما جماعت بیسوادان اینترنت هم قرار دهید؟
    چه کنیم، دلمان کوچک است و شایعاتی مبنی بر شش ماهه بودنمان هم هست! هرچند که خودمان قبول نداریم!!!

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۱۷ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۱:۰۲

اینم نسخه بتا ۳. فعلا ازش استفاده کنید تا نسخه نهایی رو منتشر کنیم ;-)
    http://www.asroone.net/dl/wp-jalali-4b3.zip
    اگه مشکل داشت اینجا مطرح کنید :
    http://forum.wp-persian.com/forum/10
    ;-)

• hajagha

آفلاین
    عضو
    ۱۸ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۸:۵۶

بسیار بسیار ممنونم.
    زحمت کشیده ای. امید که بتوان جبران کرد (چه در این دنیا و چه آن یکی (و اگر باز هم هست، در دیگران!!))

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.