انجمن

کمک در فارسی سازی  (۵ نوشته)

• aminmafia

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۲
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۲۳ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۳:۱۰

سلام

من برای سایت خودم یک قالب را ترجمه کزدم اما این ترجمه اشکالاتی دارد نظیر نداشتن تاریخ شمسی و راست به چپ نبودن نوشته ها و نا مرتب بودن حروف و ... لطفا کسایی که می توانند کمک کنند این قالب را دانلود و مشکلات آن را بر طرف کنند و اگر ممکن است بگویند چه کار کرده اند تا برای کار های بعدی امادگی داشته باشیم!

لینک دانلود قالب http://www.irdanesh.com/wordpress/wp-content/themes/hifusion-11-(persian).zip

ممنون
    @},-

• mazdakam

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۵۳
    ۲۳ مرداد ۱۳۸۶ - ۱۲:۵۵

اما این ترجمه اشکالاتی دارد نظیر نداشتن تاریخ شمسی

برای داشتن تاریخ شمسی باید افزونه‌ی تاریخ جلالی را به کار برید و ربطی به خود پوسته‌ی شما ندارد

برای رفع بقیه‌ی مشکلات هم دوستان پاسخ می‌دهند...

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۳ مرداد ۱۳۸۶ - ۱۴:۰۱

دوست عزیز شما فقط عبارات موجود در قالب رو فارسی کردید . این قسمت کار شاید قسمت کوچیک کار باشه . قسمت اصلی ویرایش فایل style.css هست . این فایل استایل وبلاگ شماست و برای راست به چپ کردن و بقیه موارد این فایل باید تغییر کنه .

• aminmafia

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۲
    ۲۶ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۰:۳۸

حالا میشه مشکلاتش را برام بر طرف کنید؟ :?
    خیلی نیاز دارم
    در ضمن یک آموزش کوچولو هم در این مورد بدهید

• مهرداد

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    ۲۶ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۱:۴۴

aminmafia گفت:
    حالا میشه مشکلاتش را برام بر طرف کنید؟ :?
    خیلی نیاز دارم
    در ضمن یک آموزش کوچولو هم در این مورد بدهید

دوست عزیز تیم وردپرس فارسی فعلا داره روی پکیج وردپرس فارسی کار میکنه تا هر چه سریع تر آماده بشه و در اختیار کاربران قرار بگیره
    همچنین آموزش HTML و CSS یه مبحث کلی و جامعی هستش و چیزی نیست که ما اینجا ارائه بدیم یا حداقل در فاز 1 پروژه این آموزش ها در دستور کار ما نیست
    شما میتونی از مراجع بهتری مثل کتاب ها یا سی دی های مولتی مدیا این آموزش ها رو دریافت کنی
    بعد از یادگیری این مباحث اونوقت شما هر سوالی در رابطه با فارسی سازی قالب داشتی میتونی اینجا مطرح کنی و به جواب برسی ;)

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.