انجمن

نسخه فارسی پلاگین Plug Installer  (۹ نوشته)

• ITLine

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۲۶ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۹:۳۶

این پلاگین توسط یکی از دوستان وبلاگی ترجمه شده ، برای مشاهده توضیحات بیشتر به این صفحه بروید

لینک دانلود

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    behvarz1
  • مهرداد

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    ۲۶ مرداد ۱۳۸۶ - ۱۲:۱۰

من تستش کردم
    البته لینکش فیلتر هست که دوستان میتونن نسخه فارسی رو از این لینک هم دریافت کنن
    فارسی سازیش هم خوب انجام شده

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۶ مرداد ۱۳۸۶ - ۱۲:۵۶

البته من همون اول به این رفیق هم‌ولایتی‌مون میل زدم تا طبق استانداری که توی کدکس نوشتم پلاگین رو فارسی کنه. هنوز جواب میلم رو نداده.

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۵
    ۲۶ مرداد ۱۳۸۶ - ۱۸:۳۴

سلام به همگي !
    مي بخشيد كه فضولي كردم و سرك كشيدم به اين بخش هايي كه هنوز راه اندازي نشدن رسماً !
    در مورد پلاگين كه خودتون دانلود كرديد و تست كرديد ! خوشحال ميشم نظراتتون و همينطور پيشنهاداتتون رو بشنوم ! در ضمن اين رو بگم كه اين پلاگين رو فقط جهت تست كردن فارسي كردم و ميخواستم كمي بيشتر با ساختار پلاگين ها آشنا بشم !
    از اين به بعد هم چشم سعي مي كنم طبق روالي كه توي متن آموزشي بود اقدام به ترجمه كنم !
    از آقا مهرداد هم بابت نظرشون ممنون !
    فقط اين رو بگم كه من يك زماني عضو تيم مامبولرن بود و در بخش ترجمه اشون فعاليت ميكردم !
    از اينكه جناب گناهكار و itline توجه كردن هم ممنونم ! آقاي گناهكار ما هم ولايتي هستيم ! هم توي اينترنت و هم توي يك استان ساكنيم ! :D

ارادتمند / مرتضي بهمني

• مانی

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۶۹۶
    ۲۷ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۰:۲۸

art7th گفت:
    سلام به همگي !
    مي بخشيد كه فضولي كردم و سرك كشيدم به اين بخش هايي كه هنوز راه اندازي نشدن رسماً !
    در مورد پلاگين كه خودتون دانلود كرديد و تست كرديد ! خوشحال ميشم نظراتتون و همينطور پيشنهاداتتون رو بشنوم ! در ضمن اين رو بگم كه اين پلاگين رو فقط جهت تست كردن فارسي كردم و ميخواستم كمي بيشتر با ساختار پلاگين ها آشنا بشم !
    از اين به بعد هم چشم سعي مي كنم طبق روالي كه توي متن آموزشي بود اقدام به ترجمه كنم !
    از آقا مهرداد هم بابت نظرشون ممنون !
    فقط اين رو بگم كه من يك زماني عضو تيم مامبولرن بود و در بخش ترجمه اشون فعاليت ميكردم !
    از اينكه جناب گناهكار و itline توجه كردن هم ممنونم ! آقاي گناهكار ما هم ولايتي هستيم ! هم توي اينترنت و هم توي يك استان ساكنيم ! :D
    ارادتمند / مرتضي بهمني

ممنونم دوست عزیز. دستتون درد نکنه. من لینک وبلاگ شما رو به سیاره اضافه کردم. اطلاع رسانی خوبی می شه از اون طریق. اگه دوست داشتید بیشتر پیگیری کنید کارهای انجمن رو و در جریان کارها باشید. تیم وردپرس فارسی دست همه کسایی که بخوان فعالیت کنند رو به گرمی می فشاره :-)

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    ۲۷ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۳:۵۵

مانی عزیز
    خیلی ممنونم از اینکه لینکم رو به بخش " سیاره وردپرس پارسی " اضافه کردین ! ولی آیا فقط مطالبی که در دسته بندی " وردپرس " منتشر بشن در بخش سیاره قرار میگیرن ؟ آخه من مطالب دیگه ای همچون معرفی و نقد فیلم ، معرفی کتاب و داستان و نمایشنامه و .... هم توی وبلاگم می نویسم ! فکر نکنم منتشر شدن این موضوعات توی بخش " سیاره " جالب باشن !
    در ضمن از این به بعد هم سعی میکنم که بصورت مرتب به سایت و همینطور فروم سر بزنم ! ولی اگه فید فروم رو فعال کنین خیلی خوب میشه ! همیشه بروز می مونیم !

ارادتمند / مرتضی بهمنی

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۷ مرداد ۱۳۸۶ - ۰۵:۵۵

آره مرتضا جان، فقط مطالب دسته‌بندی وردپرس توی سیاره ایندکس می‌شه ;-)

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    ۲۷ مرداد ۱۳۸۶ - ۱۰:۰۲

ممنون گناهکار در ضمن من یک پلاگین دیگه هم پارسی کردم ! يك تاپيك ديگه براش ايجاد ميكنم !

قربان همگي / مرتضي بهمني

• mazdakam

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۵۳
    ۲۷ مرداد ۱۳۸۶ - ۱۹:۰۵

ممنون گناهکار در ضمن من یک پلاگین دیگه هم پارسی کردم ! يك تاپيك ديگه براش ايجاد ميكنم !

امیدوارم این بخش افزون‌ها سریع راه بیفته که اون‌جا اعلامش کنی از این بعد

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها