انجمن

كاهش شديد بازديد كننده ي سايت!!!!  (۴۳ نوشته)

• نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۹:۰۵

با سلام.
    اول بگم اميدوارم بر من خرده نگيريد.
    دقيقا" از روز بعد از ارتقا به 3.1.1 وردپرس تا به امروز آمار سايتم خيلي كم شده حتي توي وبگذر هم چك كردم ديدم ورودي گوگلم خيلي كم شده ..اول گفتم شايد در بعضي مناطق سايتم ف/ي/ل/ت/ر شده كه ورودي گوگل ندارم...خلاصه اگه كسي هست راهنمائي كنه ممنون ميشم.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    foamyazdi - eneah - amirabar - forklift
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۹:۰۷

سلام, بعید می‌دونم ربطی به نسخه وردپرس داشته باشه. وردپرس کارش رو انجام می‌ده. نقشه سایت/ تنظیمات مربوط به سئو/پوسته و... رو بررسی کنید. نه نگارش وردپرس رو :)

foamyazdi - Morteza - نگار موبايل - Saeed Fard - jokblog - eneah - بهروز ازند - M.Online - Mojtaba in96 - amirabar
  • نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۸:۴۸

mostafa1990 گفت:
    سلام, بعید می‌دونم ربطی به نسخه وردپرس داشته باشه. وردپرس کارش رو انجام می‌ده. نقشه سایت/ تنظیمات مربوط به سئو/پوسته و... رو بررسی کنید.

ممنون...من هم كه نگفتم از نگارش وردپرس هستش...فقط از روزي كه به نگارش جديد ارتقا دادم اينطوري شده...گفتم شايد قبلا"توي فايلي خاص تغييراتي داده باشم كه با جايگزيني بهم خورده باشه..نقشه سایت/ تنظیمات مربوط به سئو/پوسته و...بررسي كردم مشكلي نبود.
    ممنون

eneah - amirabar
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۹:۴۷

دوست عزیز شما پایداری هاستتون رو توسط سایت
    http://www.webpagetest.org
    بررسی کنید .. میتونه مشکل از سرورتون هم باشه ،،
    همچنین میتونه دلایله زیادی داشته باشه ، مثلا اینکه سایتتون با تعدادی از ISP ها مشکل داشته باشه و ...
    کمی هم صبور باشید ، اگه مشکل خاصی نباشه به حالت اولیه برمیگرده ..
    شاید این تاپیک هم به دردتون بخوره ..
    http://forum.wp-persian.com/topic/10641
    موفق باشید ../.

نگار موبايل - Mostafa - eneah - imanasgharpour - amirabar
  • nariman

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۱:۱۲

آقا چك كنيد ببينيد افزونه هايي كه داريد با نشخه جديد شايد سازگار نباشه اين هم ممكنه دليلي بر كاهش باشه
    مثل همون all in one seo

نگار موبايل - Mostafa - eneah - بهروز ازند
  • نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۴

nariman گفت:
    آقا چك كنيد ببينيد افزونه هايي كه داريد با نشخه جديد شايد سازگار نباشه اين هم ممكنه دليلي بر كاهش باشه
    مثل همون all in one seo

درسته اين افزونه سازگار تا: 3.0.5 هستش ...حالا غير فعال كنم

eneah
  • MyParsi.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۹
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۶

دوست عزیز کاهش بازدید رو نمیشه به سیستم مدیریت محتوای نسبت داد.
    در مورد افزونه All in one seo هم باید بگم که درسته که در جزئیاتش سازگاری تا نسخه 3.0.5 نوشته شده اما دلیل نمیشه که با نسخه جدید سازگار نباشه و اون توشیحات به آپدیت نکردن افزونه مربوط میشه وگرنه به راحتی داره برای اکثر دوستان کار میکنه
    من به شخصه تاثیر مثبت کارکرد این افزونه روی آمار و ایندکس شدن مطالبم در گوگل و دیگر سایت های جستجو رو دیدم.
    اگر شما بازدیدکننده مناسبی ندارید باید منتظر ورودی های موتورهای جستجو بخصوص گوگل باشید.
    من قبل از استفاده از این افزونه به ندرت روزی 100 ورودی گوگل داشتم اما الان روزانه حداقل 800 ورودی از گوگل دارم گیریم 50% از این ورودی ها فقط 3 مطلب از سایت رو بخونن همین میشه حدود 1600 بازدید
    شما سعی کنید برای مطالبتون عنوان مناسب، برچسب های متنوع و خوب (نه خیلی زیاد) انتخاب کنید از افزونه مطالب مرتبط هم استفاده کنید و سعی کنید تا جایی که بشه بازدیدکننده هاتون رو در سایت نگه دارید.
    از افزونه های خبرنامه هم استفاده کنید تاثیر خوبی داره و دست آخر هم تبادل لینک با سایت های پر بازدید

بیشتر چیزهایی که گفتم مربوط به تکنیک های سئو بودند. می تونید از لینک زیر هم استفاده کنید
    تکنیک های سئو
    موفق باشید

Mostafa
  • نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۷:۵۲

دوست عزيز اينهارو خوب ميدونم...آنقدرها مبتدي نيستيم...ولي ميگم چرا بعد از بروزرساني ورودي گوگلم كه روزانه بين 900 -1300 بود حالا اين چندر روز شده 120 تا....
    بيجهت جانبداري نكنيد

eneah
  • طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۱۱
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۹:۲۰

njr گفت:
    دوست عزيز اينهارو خوب ميدونم...آنقدرها مبتدي نيستيم...ولي ميگم چرا بعد از بروزرساني ورودي گوگلم كه روزانه بين 900 -1300 بود حالا اين چندر روز شده 120 تا....
    بيجهت جانبداري نكنيد

سلام عزیزم خوبی
    ببین یه احتمالی که من میتونم بدم اینه که مثلا ساعت 3 نصف شب سرور حتی برای 1 دقیق از کار اقتاده باشه وسایتت بالا نیاد این کار برای گوگل خیلی خیلی مهمه و تا چند روز که شاید به 2 هفته هم برسه از طرف گوگل جریمه میشی.
    یه احتمال دیگه هم که میتونم بدم اینه که مطالبت زیادی تکرار شده البته تکراری نه به این معنا که در سایتهای دیگه وجود داشته باشه نه به این معنا که مثلا امروز یه پست میزنی بازی جاوا جدید با اسن فلان بعد فردا و پس فردا و .... هم پست هایی میزنی با همین عنوان بازی جاوا فلان این باعث میشه که ورودی گوگلت کم بشه برای عنوان مطالبت چیزهای جالبی بزار و کلا مطالبت رو طوری بنویس که انگار تو هیچ سایت دیگه ای این مطلب نیست حتی اگر همون مطلب در 10 تا سایت دیگه هم باشه.
    بزار یه مثال برات بزنم
    من وقتی سایت رو درست کردم بیش از 10 میلیون مطلب درباره نقشه جی پی اس بود ولی الان اگه تو گوگل بگردی میبینی سایت من یا در صفحه اول درباره جستجو نقشه موبایل هست و یا نهایتا در صفحه 3 امیدوارم موضوع دستگیرت شده باشه.

نگار موبايل - Mostafa - eneah - imanasgharpour
  • میلاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۱:۰۰

شاید هم سرعت لود صفحه هات بالا رفته ...
    می تونی به صفحه الکسای سایتد بری ...
    اون جا توضیح داده که اگه سرعت لود صفحه بالا باشه از ترط موتور های جستجو جریمه میشی ...
    مثلآ من با قالب جدید سایتم سرعت لودم شده 7.9 ثانیه که بهم هشدار داده ...
    و واقعآ هم تاثیر داشته و ورودی گوگلم از 150_200 تا شده روزی 70_80 تا ...
    یا بقول zarmob جان شاید مشکل از همون چیز ها باشه ...
    بحر حال یه مدت صبر کن و این چیز ها را تست کن ببین مشکل از کجاست .

نگار موبايل - Mostafa
  • MyParsi.com

آفلاین
    عضو
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۱:۰۲

njr گفت:
    بيجهت جانبداري نكنيد

دوست عزیز من جانبداری نکردم. توجه کنید که سایر کاربران تازه وارد هم ممکنه بعدا بخوان این مطالب رو بخونن و آموزش یا راهنمایی ما فقط جنبه عمومی دارد نه اینکه ما بخوایم شما رو مبتدی بدانید.

zarmob گفت:

ببین یه احتمالی که من میتونم بدم اینه که مثلا ساعت 3 نصف شب سرور حتی برای 1 دقیق از کار اقتاده باشه وسایتت بالا نیاد این کار برای گوگل خیلی خیلی مهمه و تا چند روز که شاید به 2 هفته هم برسه از طرف گوگل جریمه میشی.

درسته بعضی وقتا گوگل یه سایت رو جریمه می کنه اما دلایل خیلی زیادی می تونه داشته باشه. اما با این مورد که سرور از کار بیفته و جریمه بشی به اونصورت موافق نیستم یعنی این احتمال قطعی نیست
    به طور مثال سایت MyParsi.com که سایت خودمه هفته پیش 2 روز با مشکل سرور مواجه بود و هیچ دسترسی به سایت امکان پذیر نبود با اینکه روزانه حدود 400 روبات گوگل به سایت من میان و حدود 2000 هیت دارند اما بعد از درست شدن مشکل سایت تفاوتی در تعداد روبات های گوگل و ورودی از گوگل یا بازدید کننده یا سایر موارد نداشتم.

سایت مپ خودتون رو در گوگل چک کنید. شاید مواردی مثل 404 زیاد شده باشند. یا به خاطر رعایت نکردن برخی قوانین حاکم بر الگوریتم جستجوی گوگل شما در برخی موارد از طرف گوگل در لیست سیاه قرار گرفته اید.
    لطفا مطالبی که می نویسیم رو به حساب این نذارید که من مدعی این هستم که بیشتر می دانم. من هم یکی مثل شما. من هم اینجا سوالات زیادی می پرسم
    موفق باشید

نگار موبايل - Mostafa
  • نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۱:۱۳

عذر ميخوام دوست عزيز....
    امروز متوجه شدم قالب سايتم كه داخلش جديدا" كدهاي تبليغاتي پايگان رو گذاشته بودم لينكهاش فيلتر شدن و چك كردم قالبم نزديك به 100 مورد ارور ميداد حالا يه قالب جديد از همينجا دانلود كردم تا شايد مشكل ارورها حل بشه.
    از سرور هم مطمئن هستم... بهرحال ممنون از همتون به گفته ي دوستان يه چند روزي صبر ميكنم..راستي جالب اينكه آلكساي وبم در اين چند روز از 107.698 به 103.627 رسيده كه اين جاي تعجب داره ...البته ايندكس سايتم خيلي افت كرده از 7589 رسيده به 4200....
    ممنون

• downallfa.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    ۲۶ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۹:۰۶

سلام خدمت دوستان
    آقا همین بلا هم سر من اومده
    ورودی گوگل من از چند روز پیش که وردپرسم رو به نسخه جدید آپدیت کردم از حدود 1500 رسید به 200
    همه چیز رو هم چک کردم
    حالا که این تاپیک رو خوندم میبینم مشکل من تنها نبوده
    یعنی مربوط به چی میتونه باشه؟؟؟

• MyParsi.com

آفلاین
    عضو
    ۲۶ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۰:۴۶

دوستان نمی دونم تا چه حد این گفته من می تونه موجه باشه اما طبق چیزی که من این مدت دستگیرم شده گوگل نتایج خیلی از جستجو هاش رو بروز کرده یعنی اگر فرضا شما یه مطلب جدید با پیوند یکتای مناسب و برچسب های مناسب منتشر کنید حتی اگه پیج رنکتون 0 باشه این احتمال داده میشه که مطلب شما بعنوان نتیجه اول و در صفحه اول جستجو در سایت گوگل نشون داده بشه. از طرفی اخیرا فعالیت سایتهای ایرانی هم زیاد شده. من خودم در بعضی سایت ها دیدم که فرضا نویسنده برای یک مطلب که فقط یه دونه عکس هستش نزدیک به 50 تا برچسب استفاده کرده!
    فکر کنم یه کم صبر کنید این مشکل حل بشه چون تقریبا عمومی هستش نه فقط برای چند نفر، خود من هم برخی روزها ورودی خیلی پائینی از گوگل دارم.
    اگر سایر دوستان و مدیران هم نظریه ای دارن که بشه یه جوری این مشکل رو رفع کرد لطفا بقیه رو هم راهنمایی کنید
    موفق باشید

mehrdadvs
  • motahharinasab

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۶۷
    ۲۷ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۰

به طور مثال سایت MyParsi.com که سایت خودمه هفته پیش 2 روز با مشکل سرور مواجه بود و هیچ دسترسی به سایت امکان پذیر نبود با اینکه روزانه حدود 400 روبات گوگل به سایت من میان و حدود 2000 هیت دارند اما بعد از درست شدن مشکل سایت تفاوتی در تعداد روبات های گوگل و ورودی از گوگل یا بازدید کننده یا سایر موارد نداشتم.

اگه واقعا سایتت 2 روز بالا نیاد و روزانه 400 بازدید از گوگل داشتی سایتت الان باید حداقل 800 خطای 404 در وبمستر قرار میداد. امکان داره ISP اینترنت شما با دی ان اس مشکلی داشته و گوگل میتونسته سایتتون رو ببینه.

دوستان نمی دونم تا چه حد این گفته من می تونه موجه باشه اما طبق چیزی که من این مدت دستگیرم شده گوگل نتایج خیلی از جستجو هاش رو بروز کرده یعنی اگر فرضا شما یه مطلب جدید با پیوند یکتای مناسب و برچسب های مناسب منتشر کنید حتی اگه پیج رنکتون 0 باشه این احتمال داده میشه که مطلب شما بعنوان نتیجه اول و در صفحه اول جستجو در سایت گوگل نشون داده بشه. از طرفی اخیرا فعالیت سایتهای ایرانی هم زیاد شده. من خودم در بعضی سایت ها دیدم که فرضا نویسنده برای یک مطلب که فقط یه دونه عکس هستش نزدیک به 50 تا برچسب استفاده کرده!

اصلا لیست شدن نتایج گوگل ربطی به پیج رنک نداره و بدتر از صفر حتی سایتی که پیج رنک نداره ولی مطلبش سئو شدست و بک لینک داخلی داره در صدر نتایج میاد. مساله پیج رنک برمیگرده به 2 تا سئوی مساوی که در اون حالت گوگل از رنک استفاده میکنه.

Mostafa - بهروز ازند - علی سجاد
  • MyParsi.com

آفلاین
    عضو
    ۲۷ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۸

motahharinasab گفت:

اصلا لیست شدن نتایج گوگل ربطی به پیج رنک نداره و بدتر از صفر حتی سایتی که پیج رنک نداره ولی مطلبش سئو شدست و بک لینک داخلی داره در صدر نتایج میاد. مساله پیج رنک برمیگرده به 2 تا سئوی مساوی که در اون حالت گوگل از رنک استفاده میکنه.

دوست عزیز. شما درست میگید منظور من هم دقیقا همین بود. من هم خواستم بگم مهمترین موضوع سئوی مناسب هستش نه ارزش خود سایت. به هرحال بابت توضیح بیشتر ممنون.
    موفق باشید

• دانلود نرم افزار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    ۲۸ فروردین ۱۳۹۰ - ۰۹:۲۱

گویا سایت من هم هم دچار این کاهش شدید شده و از روی 4000 تا به زیر 500 تا رسیده!

من احتمال میدم این مورد مربوط به رقص گوگلی باشه که هرچند وقت یک بار برای بررسی سایت ها و دادن پیج رنک به آنها رتبه ها را به شدت عوض و یا حتی وارونه می کنه ، من قبل از این اتفاق با کلمه دانلود در رتبه 15 گوگل سایتم می اومد بالا ولی الان بعید می دونم حتی در رتبه 500 هم سایت من را نشون بده !

و دلیلم هم این است که تقریباً این موضوع برای همه کم و بیش اتفاق افتاده و در ضمن من در مدتی که این کاهش را دارم ، نه افزونه اضافه کردم و نه حذف کردم و نه پیوند یکتا را عوض کردم و نه هاستم قعطی داشته ، پس میشه نتیجه گرفت که فقط می تونه زیر سر گوگل باشه و فکر هم می کنم تا 10-15 روز دیگر هم ادامه داشته باشه .

نگار موبايل
  • نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    ۲۸ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۹:۵۱

ممنون از دوستان
    البته يه چيزي كه جلب توجه ميكنه آلكساست...كه از موقعي كه ورودي گوگلم نصف شده آلكساي وبم از 109.000 رسيده به 102.000 جالبه نه...

• downallfa.com

آفلاین
    عضو
    ۲۸ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۱:۳۸

ولی چیزی که جالب نیست رتبه الکسای من روز به روز داره پایین میاد
    اگه ترافیک الکسای من رو ببینید متوجه میشید چه اتفاقی برای بازدید سایت افتاده

http://www.alexa.com/siteinfo/downallfa.com#

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۲
    ۲۹ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۵

گوگل اخیرا گیر شدیدی به اسکریپت های ساخت صفحات سرچ داده
    پلاگین هایی که الکی صفحه زیاد میکنن تا مخاطب جذب کنن
    هر کی از این افزونه ها و اسکریپت ها استفاده میکرده ورودیش شدیدا کم شده چون گوگل داره تمام اون صفحاتی که به صفحه جستجو ختم میشه پاک میکنه.
    خیلی هم کار خوبیه !

• نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    ۲۹ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۹:۲۴

zitanix گفت:
    گوگل اخیرا گیر شدیدی به اسکریپت های ساخت صفحات سرچ داده
    پلاگین هایی که الکی صفحه زیاد میکنن تا مخاطب جذب کنن
    هر کی از این افزونه ها و اسکریپت ها استفاده میکرده ورودیش شدیدا کم شده چون گوگل داره تمام اون صفحاتی که به صفحه جستجو ختم میشه پاک میکنه.
    خیلی هم کار خوبیه !

با سلام.
    ما كه از اين كارها نكرديم كه گوگل اينهمه به ما گير ميده....نه پلاگين نه اسكريپتي ...هيچي...

ولی چیزی که جالب نیست رتبه الکسای من روز به روز داره پایین میاد
    اگه ترافیک الکسای من رو ببینید متوجه میشید چه اتفاقی برای بازدید سایت افتاده

http://www.alexa.com/siteinfo/downallfa.com#

نمودار آلكساي وب ما هم پايدار نبوده در اين چند روز
    http://www.alexa.com/siteinfo/negar-mobile.ir#

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    ۲۹ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۳:۰۲

حجم سایت شما هم خیلی بالاست
    1.23 مگابایت برای کاربرای دایل آپ خیلیه
    تازه سایت شما پر از خطا در سورس صفحه است
    http://validator.w3.org/check?verbose=1&uri=http%3A%2F%2Fwww.downallfa.com%2F
    نزدیک به 1300 تا خطا .
    تعداد صفحات ایندکس شده توی گوگل خوبه اما برید توی وبمستر تولز ببینید وضعیت جستجوی سایت چطوره.
    از آمارگیر گوگل برای گرفتن آمار استفاده کنید و نتیجه رو اعلام کنید

downallfa.com
  • Ʀεƶα

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۱
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۰۸:۴۹

zitanix گفت:
    حجم سایت شما هم خیلی بالاست
    1.23 مگابایت برای کاربرای دایل آپ خیلیه
    تازه سایت شما پر از خطا در سورس صفحه است
    http://validator.w3.org/check?verbose=1&uri=http%3A%2F%2Fwww.downallfa.com%2F
    نزدیک به 1300 تا خطا .
    تعداد صفحات ایندکس شده توی گوگل خوبه اما برید توی وبمستر تولز ببینید وضعیت جستجوی سایت چطوره.
    از آمارگیر گوگل برای گرفتن آمار استفاده کنید و نتیجه رو اعلام کنید

به سایت http://validator.w3.org اعتماد نکنید ، همش الکیه من سایت خودمو امتحان کردم کلی اشتباه پیدا کرد حالا اون هیچی شما میتونید سایت mihandownload.com رو امتحان کنید آخه مگه میشه 18مین سایت برتر ایرانی 112 تا مشکل داشته باشه و یا همین کلوب 9مین سایت برتر ایران 61 مشکل داره؟؟؟
    و از همه عجیبتر این که یاهو و گوگل به ترتیب 149 و 36 تا مشکل دارن!!!!!!!!
    اگه اینطوری باشه هیچ سایت سالمی وجود نداره!!!

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۳

به w3 اعتماد نکنیم ؟!
    W3 این استاندارد ها رو تو دنیا تعیین میکنه پس به چی اعتماد کنیم ؟!

هر سایتی یه تعداد خطا رو داره
    اما سایت شما دیگه خیلی خطا داره و خطاهایی هم که داره همه قابل رفع هستش

وبلاگ من الان فقط توی html 3 تا خطا داره
    http://validator.w3.org/unicorn/check?ucn_uri=www.iranget.com%2F&ucn_task=conformance#

خطا ها رو برطرف کنید تاثیر + داره.

• Ʀεƶα

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۱
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۱

zitanix گفت:
    به w3 اعتماد نکنیم ؟!
    W3 این استاندارد ها رو تو دنیا تعیین میکنه پس به چی اعتماد کنیم ؟!

هر سایتی یه تعداد خطا رو داره
    اما سایت شما دیگه خیلی خطا داره و خطاهایی هم که داره همه قابل رفع هستش

وبلاگ من الان فقط توی html 3 تا خطا داره
    http://validator.w3.org/unicorn/check?ucn_uri=www.iranget.com%2F&ucn_task=conformance#

خطا ها رو برطرف کنید تاثیر + داره.

خوب پس چرا برترین سایت های دنیا، گوگل و یاهو هم مشکل دارند؟؟
    و اینطوری که میگی شما از متخصصان گوگل هم حرفه ای تری چون سایت شما فقط 3 تا خطا داره در حالی که گوگل 36تا خطا داره؟؟؟!!!!!!!!!

• MyParsi.com

آفلاین
    عضو
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۸

دوستان عزیز تمام مواری که شما تا الان گفتین همه یه مقدار موثر هستن اما دلیل اصلی این کاهش ورودی گوگل بدلیل همون رقص گوگلی برای چک پیج رنک هست قراره اگر اشتباه نکنم 20 آوریل (که فرداست) گوگل سری جدبد پیج رنک هاشو اعلام کنه. معمولا همیشه در این موقع ها یه مقدار آمارها بالا و پائین میشن. احتمال میدم تا چند روز آینده این مشکل برطرف بشه.
    اما در مورد آمار سایت من (http://MyParsi.Com) مدتی ورودی روبات گوگلش کم شده من تا 2 هفته پیش روزانه حداقل 500 - 600 روبات گوگل با IP های مختلف داشتم و در مجموع نزدیک به 3200 بازدید انجام میدادند ولی الان آمار روبوت های ورودی به حدود 400 IP و 2000 بازدید رسیده ولی در مقابل ورودی گوگل سایتم تقریبا بیشتر شده و از میانگین 400 به حدود 700 تا در روز رسیده و در هفته گذشته حتی نزدیک به 1000 هم رسید.
    آلکسام هم قبل از عید که رفتم مسافرت بدلیل عدم آپدیت سایت از 2300 ایران و 122 هزار جهان به 2700 و 133 هزار نزول پیدا کرد ولی از روز 10 فروردین تا الان که 30 فروردین هستش توی 20 روز اخیر تونستم آمار ایران رو به 1263 و جهان رو به 104 هزار برسونم اگر مدام آلکساتون رو چک کنید متوجه میشید که کاهش رتبه ایران توی این زمان کم و اون هم به این مقدار تقریبا شدنی نیست اما من فقط با تکیه بر روی سئو و نتایج گوگل تونستم به اینجا برسم
    در مورد گفته دوست عزیزم zitanix هم بگم که من حرفشو تائید می کنم. به هرحال خوب یا بد معیار استاندارد های صفحات وب همین سیستم w3 هستش.
    ناراحت نشید اما فکر کنم ادامه دادن این بحث نتیجه خاصی نداره بهتره تاپیک " موضوع جامع بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو (SEO) " رو دنبال کنید و سعی کنید این تکنیک های گفته شده رو رعایت کنید و نتیجه رو لمس کنید (البته من خودم تا الان توی این تاپیک شرکت نکردم و فقط چند بار بعضی از مطالبش رو خوندم اما بسیار مفیده)
    موفق باشید

دانلود تلگرام - نگار موبايل
  • downallfa.com

آفلاین
    عضو
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۸:۴۷

ممنونم از دوستان گرامی

این امار وب مستر گوگلم هست
    خزنده : http://downallfa.com/chart.png

و این هم تعداد نمایش در جستجو هست

http://downallfa.com/search.jpg
    می بینید که تو چند روز اخیر به شدت زیاد شده
    از 1000 در 4 روز رسیده به 20000
    اون خطا ها رو هم کم کم درست میکنم
    ممنونم

• نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۰:۰۵

با سلام
    اين خطاها رو چطور بايد برطرف نمود style قالبم خيلي خطا داره...در صفحه ي validator.w3.org يكسري از كلمات رو قرمز نشون داده اونها بايد اصلاح بشن؟؟؟؟
    ممنون

• MyParsi.com

آفلاین
    عضو
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۰:۱۰

اره همون ها خطا هستن
    خودش گفته که مثلا نوع خطا چی هستش
    اگر در style خطا وجود داره باید فایل style.css زو از ویرایشگر پوسته بیاری و تغییرات لازم رو انجام بدی. فرضا اگه یه جا گفته که </p> وجود داره ولی <p> وجود نداره باید حذف بشه چون دستور <p> که جایی شروع نشده اینجا تموم شده!

نگار موبايل
  • نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۰:۲۹

mojtaba127 گفت:
    اره همون ها خطا هستن
    خودش گفته که مثلا نوع خطا چی هستش
    اگر در style خطا وجود داره باید فایل style.css زو از ویرایشگر پوسته بیاری و تغییرات لازم رو انجام بدی. فرضا اگه یه جا گفته که </p> وجود داره ولی <p> وجود نداره باید حذف بشه چون دستور <p> که جایی شروع نشده اینجا تموم شده!

دوست عزيز برخي از خطاها مشخص نيست كه در كدام فايل قالب هستش...چطوري اونها رو پيدا كنيم

• MyParsi.com

آفلاین
    عضو
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۱:۱۶

njr گفت:

دوست عزيز برخي از خطاها مشخص نيست كه در كدام فايل قالب هستش...چطوري اونها رو پيدا كنيم

یه عکس بذارید از اون خطا ها.
    قبل از هر جدولی نوشته شده که مثلا خطاهای اون جدول مربوط به کدوم قسمت هستند

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۲:۱۵

خطاها رو باید توی سورس پیدا کنید و بعد از توی سورس بفهمید که مربوط به کدوم فایل قالب هستش
    اکثر خطاها مربوط به فایل index.php و single.php هستش

نگار موبايل
  • motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۰:۲۷

تایپیک خوبی بود گرچه اکثر دوستان نظرات شخصی خودشون رو میگن.
    اما یه چیز رو که میشه گفت خیلی توی ورودیهای گوگل تاثیر داره رقابته. میدونید روزی چند تا سایت ایرانی در زمینه های تخصصی افتتاح میشن و از اون طرف سرویسهای وبلاگدهی چقدر روی سئوی وبلاگهاشون کار میکنن. توی این رقابت مساله قدمت سایت هم اصلا برای گوگل مطرح نیست.
    در مورد سایت ولیدیتور W3 هم مساله اینه که مهم نیست خود گوگل چند تا خطا داره چون سایت شما قرار نیست به گوگل بازدید کننده بفرسته و قضیه برعکسه و گوگل به W3 گیر داده و نمیشه به گوگل بگی مرجعت اشتباهه. در ضمن مشکلات گوگل اونهم صفحه سرچش (از 137 سایتی که گوگل داره) مشکلات کوچیکیه و خیلی مشکلی ایجاد نمیکنه.
    الکسا هم هیچوقت نتایجش حتی 10 درصد هم درست نبوده.
    و اما دلیل اصلی نتایج ورودی شما ایناست:
    از 7 تا CSS داره استایل میسازه که اولین گیر گوگله و باید با Minify درست بشه و یکی باشه.
    از 6 تا جاوا اسکریپت برای بارگذاری سایتت استفاده میشه.
    تب های آجاکس هم که استاندارد درست نشدن.
    مشکل GZIP و کش مرورگر که براحتی با افزونه W3 cache برطرف میشه.
    عکسها که هیچ کدوم بهینه نشدن.
    فونت سایتت هم جای بحث داره.
    و کلکسیونی از مشکلات دیگه مثل H1 تا H6 - لینکهای زیاد از حد در صفحه - پراکندگی مطالب سایت - نبود ساب دامین برای عکسها - استفاده خراب و ناصحیح از UL و LI - باز شدن CSS ها بعد از جاوا اسکیرپتها و غیره که توی این تایپیک جاش نیست.
    حالا یه سایت مطالب شما رو با یه تم خوب کپی کنه چه اتفاقی توی ورودیها میفته؟؟؟

دانلود تلگرام - نگار موبايل
  • نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۳

با سلام.
    جناب motahharinasab اينهمه مشكل كه فرمودين مربوط به سايت من بود يا ديگري...

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۱:۵۲

njr گفت:
    با سلام.
    جناب motahharinasab اينهمه مشكل كه فرمودين مربوط به سايت من بود يا ديگري...

من سایت شما رو برسی کردم و مشکلات سایت شما رو گفتم.

• نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۳:۳۰

motahharinasab گفت:

من سایت شما رو برسی کردم و مشکلات سایت شما رو گفتم.

با سلام
    البته مثل اينكه اون رقص گوگلي كه دوستان گفتند برطرف شده الان آمارم بهتر شده
    قالب سايت رو عوض كردم شايد مشكل كمتر داشته باشه...اگه ممكنه يه بررسي ديگه مي فرمائيد.
    ممنون از لطف شما

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۷:۳۸

الان بهتر شده فقط تنظیمات مربوط به افزونه کش رو درست انجام بدید و میتونید در این تایپیک تنظیمات رو پیدا کنید

نگار موبايل
  • دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۳

وبلاگ من هم تقریبا 3 هفته است که ورودیش از گوگل کم شده . قبلا هم این طوری شده بود خود به خود درست شد اما این دفعه خیلی طول کشیده دیگه . موندم چی کار کنم

• motahharinasab

آفلاین
    عضو
    ۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۰

وبلاگ من هم تقریبا 3 هفته است که ورودیش از گوگل کم شده . قبلا هم این طوری شده بود خود به خود درست شد اما این دفعه خیلی طول کشیده دیگه . موندم چی کار کنم

اگه فکر میکنین مستحق این کم شدن بازدید کننده نبودید و کارهای سئو رو درست انجام دادین سوالتون رو تایپیک سئو مطرح کنین.

• موبایل اسکای

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰۳
    ۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۷:۲۷

به من هم چندین بار این اتفاق افتاده که اول فکر می کردم مشکل از خودمه اما بعدش پی بردم که گوگل الگوریتم هاشو عوض کرده

بعد یه مدت درست می شه و فقط تنها کاری که باید بکنی آپدیت های سایتت رو زیاد کنی تا توجهش به سایت زیاد بشه تا سریع تر درست بشه

• دانلود نرم افزار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۷:۱۱

دوستان بازدید ورودی من که از وقتی خوابید و از 4000 به 300 تا رسیده تا الان هیچ فرقی نکرده و نمی دونم باید چکار کنم ، من یک سایت دیگه هم دارم که اون هم همین مشکل را داره و تقریباً با هم اینطوری شدن

حالا می خواستم بدون دوستای دیگه هم مشکل من را دارن و یا این که بازدیدشون به حالت طبیعی برگشته!؟

• نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۳:۵۵

با سلام
    مشكل من كه حل شده بهتون توصيه ميكنم مطالب اين تاپيك رو بخونيد خيلي مسائل مطرح شده كه بي ارتباط با كاهش بازديد نيست.
    من فقط تنها توصيه اي ميتونم داشته باشم اينه كه مرتب پست بديد اونهم كپي نباشه عاليه من خودم به اين نتيجه رسيدم كه هرچي پست بيشتر بدي و مطالبت نو باشه اين مشكلت برطرف ميشه.روزي حداقل 6 تا پست بزار.
    موفق باشي

• jsa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۲
    ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۰:۵۰

سلام
    من هم با مشکل کم شدن شدید ورودی گوگل مواجهم منتها 2 تا مساله هست؛
    1. ما لینک مطالبمونو توی یه وبلاگ نسبتا پربازدید قرار می دادیم که بازدید خوبی هم از اون میومد، لینک هامون تقریبا به 200 تا رسیده بود اما بعد از اینکه متوجه شدیم ممکنه گوگل اینو به عنوان تقلب در نظر بگیره اونا رو حذف کردیم.
    آیا این مساله می تونه دلیل کم شدن ورودی گوگل باشه؟
    2. یه سایت هست که با ما کارشو شروع کرد، قالب اولیش دقیقا مثل ماست به جز یه سری جزئیات و تعداد مطالبش هم تقریبا نصف ماست اما بازدید گوگلش بعضی روزا 3 برابر ماست
    خوشحال میشم نظرتونو درباره این دو تا مساله خصوصا اولی بدونم
    amirabar

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.