انجمن

مشکل با سایت مپ  (۱۱ نوشته)

• eneah

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۷
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۴

سلام
    من بسته google-sitemap-generator رو نصب کردم
    داخل داشبرد گوگل تولز هم لینک سایت مپ رو دادم: http://www.test.com/sitemap.xml
    اما الان نزدیک به یک ماه میشه که لینک سایت مپ تائید نشده !
    دلیلش چیه ؟

• MyParsi.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۹
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۸:۵۸

سایت مپ رو ایجاد کرده اید؟ باید اول از بخش تنظیمات سایت مپ رو بسازید. فقط نصب افزونه کافی نیست

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Saeed Fard - eneah
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۹:۲۵

با احترام ،،
    منظورتون از اینکه لینک سایت مپ تایید نشده چی هست ؟؟ اینکه توسط گوگل تایید نشده ؟؟ یا ساخته نشده ؟؟
    با نصب و فعال سازی افزونه سایت مپ به طور اتوماتیک ساخته میشه ،، همچنین میتونید از قسمت تنظیمات افزونه اون رو تنظیم کنید ..
    دوست عزیز من سایت مپ سایتتون رو چک کردم ،، مشکلی نداشت و درست بود ..
    فقط اگه به گوگل معرفیش نکردید حتما این کار رو انجام بدید ../.
    موفق باشید ../.

Omid Sh - eneah
  • nariman

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۱:۲۰

خوب احتياجي به اين كه سايت مپ رو به گووگل تعريف و ثب كنيد نيست وقتي سايت مپ رو دورست ميكنيد يه به صورت خودكار اگه سايتتون تو گوگل ثبت شده باشه لينك سايت مپ هم ايندكس ميشه مشكلتون رو كمي باز تر كنيد

eneah
  • eneah

آفلاین
    عضو
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۱:۵۱

ممنون از توجه دوستان
    ببینید سایت م‍پ خودش ایجاد شده و درست هم کار میکنه
    اینم لینک سایت م‍‍پ من http://internet98.ir/sitemap.xml
    در قسمت گوگل وبمستر تولز هم سایت و لینک سایت م‍پ رو ثبت کردم اما لینک سایت مپ تایید نشده !!!
    این عکس رو ببینید به جای ضربدر قرمز باید تیک سبز باشه
    http://up.vatandownload.com/images/nefrcwhpy5bqqofr730v.png
    الان حدود یک ماه هست که تاپید نشده و تعداد لینک های ثبت شده 0 هستش !
    در صورتی که من برای یه سایت دیگه همین کارو کردم همون موقع تائید شد و 10روزه تعداد لینک های ثبت شده به 300 رسیده بود !
    مشکل کجاست ؟

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۲:۰۶

خوب احتياجي به اين كه سايت مپ رو به گووگل تعريف و ثب كنيد نيست وقتي سايت مپ رو دورست ميكنيد يه به صورت خودكار اگه سايتتون تو گوگل ثبت شده باشه لينك سايت مپ هم ايندكس ميشه

این حرف شما درست ، ولی چیزی که من گفتم با چیزی که شما عرض کردید تفاوت داره ،، دوباره محض اطلاع : شما میتونید سایت مپ سایتتون رو به گوگل معرفی کنید و گوگل کدی به شما میده که تو قالب بزاید و ... که بعد سایت مپ تون رو تایید میکنه ..

پ ن : دوست عزیز این مشکل میتونه دلایله زیادی داشته باشه ،، مثلا زیاد بودن لینک ها در سایت مپ و یا درست تنظیم نبودن سایت مپ و ...
    که در ایــن تاپیک کامل بحث شده ،، اگه دنبالش کنید حتما مشکلتون برطرف میشه ..
    میتونید با یه اکانت جدید امتحان کنید ببینید تایید میکنه یا نه ..
    موفق باشید ../.

eneah
  • eneah

آفلاین
    عضو
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۰

والا کدی نمیده که بزارم تو قالب
    حالا اگه تاپید نشه مشکلی در افزایش آمار پیش نمیاد ؟

• نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۲
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۱:۵۷

سلام دوستان
    من از افزونه ي XML SiteMap استفاده ميكنم ولي اين پيغام هميشه در تنظيماتش به رنگ قرمز وجود داره
    There was a problem writing your zipped sitemap file. Make sure the file exists and is writable
    با وجود اينكه حق دسترسي مربوط صحيح هستش.
    مشكلي داره؟؟؟؟
    ممنون

• MyParsi.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۹
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۳

eneah گفت:
    حالا اگه تاپید نشه مشکلی در افزایش آمار پیش نمیاد ؟

دوست عزیز تائید شدن آدرستون یعنی اینکه با هر بار ارسال مطلب جدید این افزونه و نقشه سایت ایجاد شده این مطلب و برچسب هاشو به گوگل پینگ می کنند. واضح تر بگم که اگر تائید بشه راحت تر ایندکس میشید.
    من برای تائید شدن آدرستون آسون ترین راه رو پیشنهاد می کنم. شما وقتی روی لینک تائید کردن آدرس کلیک می کنید وارد صفحه ای میشید که گوگل 4 روش برای تائید بهتون معرفی می کنه.
    آخرین گزینه یعنی "Upload an HTML file to your server" رو انتخاب کنید. یه دستورالعمل براتون میاره که باید طبق اون پیش برید. اول فایلی که لینکشو بهتون میده دانلود کنید سپس اون رو توی روت هاست خودتون (جایی که وردپرس نصب شده) آپلود کنید. بعد برای چک کردن درستی مراحل قبل، لینک مرحله سوم رو کلیک کنید (با این کار چک می کنید که آیا فایل موردنظر گوگل در هاستتون بارگذاری شده یا نه) اگر بود آخر کار روی Verify کلیک کنید و آدرستون رو تائید کنید.
    شک نکنید که این روش 100% جواب میده
    موفق باشید

eneah - Saeed Fard
  • eneah

آفلاین
    عضو
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۱

mojtaba127 گفت:

دوست عزیز تائید شدن آدرستون یعنی اینکه با هر بار ارسال مطلب جدید این افزونه و نقشه سایت ایجاد شده این مطلب و برچسب هاشو به گوگل پینگ می کنند. واضح تر بگم که اگر تائید بشه راحت تر ایندکس میشید.
    من برای تائید شدن آدرستون آسون ترین راه رو پیشنهاد می کنم. شما وقتی روی لینک تائید کردن آدرس کلیک می کنید وارد صفحه ای میشید که گوگل 4 روش برای تائید بهتون معرفی می کنه.
    آخرین گزینه یعنی "Upload an HTML file to your server" رو انتخاب کنید. یه دستورالعمل براتون میاره که باید طبق اون پیش برید. اول فایلی که لینکشو بهتون میده دانلود کنید سپس اون رو توی روت هاست خودتون (جایی که وردپرس نصب شده) آپلود کنید. بعد برای چک کردن درستی مراحل قبل، لینک مرحله سوم رو کلیک کنید (با این کار چک می کنید که آیا فایل موردنظر گوگل در هاستتون بارگذاری شده یا نه) اگر بود آخر کار روی Verify کلیک کنید و آدرستون رو تائید کنید.
    شک نکنید که این روش 100% جواب میده
    موفق باشید

دوست خوبم من این مراحل رو انجام دادم
    تاحالا 10تا وردپرس در گوگل ثبت کردم
    خود سایت رو که در گوگل ثبت کردم
    مشکل من اینکه لینک مپ سایت تائید نمیشه !
    http://up.vatandownload.com/images/nefrcwhpy5bqqofr730v.png
    قبلا وردپرس نسب میکردم بدون هیچ مشکلی سایت مپ فعال میشد و میگفت که چنتا لینک ایندکس شدن
    اما طبق اون عکسی که میبینید سایت مپ فعال نشده و الان یک ماه میشه که لینک های ایندکس 0 هستن !

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    ۲۴ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۱:۱۴

دوست عزیز گوگل وب مستر واسه اینکه نقشه ی سایت شما رو تایید کنه چنین کدی بهتون نمیده که در پوشه ی اصلی سایتتون قرار بدید ؟؟
    <meta name="google-site-verification" content="Xla3OiiGdCrVjYMJNcIPwDsZuSEcVc2nWWt0LPlVcN70" />

اگه این کد در سایت شما وجود نداشته باشه سایت شما تایید نمیشه ..
    شما در هنگام ثبت نام سایتت از قسمت verification method و meta tag چنین کدی که گفتم رو توی header.php قالبتون وارد نکردید ؟؟ یا کاری که MyParsi عزیز گفتن رو انجام ندادید ؟؟
    اگه انجام داده باشید عجیبه که چرا ثبت نمیشه ،، البته ثبت نشدن سایت مپ دلایله دیگه ای هم داره ، ولی هیچ کدوم سایت شما رو شامل نمیشه ..
    بهت پیشنهاد میکنم این مطلب دوست عزیزم آقا وحید رو درباره ی این موضوع کن ..
    و با یه اکانت جدید سایتت رو ثبت کن .. احتمالا درست میشه ..
    اگه تو مراحل ثبت سایت مشکل داشتی همین جا بگو ..
    موفق باشید ../.

MyParsi.com

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.