انجمن

مشکل اساسی در به روز رسانی - تو رو قرآن کمکم کنید  (۷ نوشته)

• Vahed

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۵
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۰:۵۲

با سلام.

وقت نیست برم سر اصل مطلب.داداش من داشتم به روز رسانی می کردم که تا راه اندازی تازه ترین نگارش رفت و متوقف شد بعد یه پیغام اومد که در حال تعمیر هستیم لطفا یک دقیقه دیگر مرجعه کنید ... ولی درست نشد.

خلاصه بک آپ از مطالب و کلش برون ریزی گرفتم ولی مشکل اینجاست که سایز فایل بک آپم شد 27 مگا و وردپرس تا 2 مگ رو قبول میکنه.

الان من چیکار کنم ؟ سایتم پریییییییییییییییییییید.

تو رو خدا زود جواب بدین

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    bia2fars.ir
  • Vahed

آفلاین
    عضو
    ۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۴:۰۲

میتونم بگم واقعا برای مدیران این انجمن متاسفم که اسم خودشون رو مثلا گذاشتن مدیر !

خودم راه حل رو پیدا کردم ؛ گذاشتم بقیه ی کاربران بهره ببرند :
    اول وردپرس رو از نو راه اندازی کنید ، حتی بانک اطلاعاتی قبلی رو پاک کنید.حالا فایل .htaccess رو باز کنید و کد زیر رو توش قرار بدین :

php_value post_max_size "40M"
    php_value upload_max_filesize "40M"

حالا امکان درون ریزی فایل تا حجم 40 مگ وجود داره.حالا پرونده ی خودتون رو درون ریزی کنید و مراحل رو ادامه بدید.
    مطالب در این روش به همراه تمام اطلاعات از جمله برچسب ها و ... به طور کامل بارگذاری میشه.
    من خودم سایتم رو اینطوری برگردوندم.

آرزوی موفقیت دارم برای تمام شما دوستان.

bia2fars.ir
  • عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۶:۵۷

مدیران انجمن فقط مسئول حفظ نظم انجمن هستند و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی به مشکلات کاربران ندارند. اعضای انجمن٬ خود باید به یکدیگر کمک کنند.

محسن غیاثی - Morteza - bia2fars.ir
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۷:۴۳

دوست عزیز Vahed
    بهتر برای خودتون متاسف باشید که حتی به خودتو زحمت جستجو ندادید :
    http://forum.wp-persian.com/search.php?q=post_max_size

و همچنین ایجا چت رو م نیست که آپدیت لحظه ایی بشه ، شما 3 ساعته توقع جواب دارید ، اینجا انجمن هست و شما حتی در انجمن اصلی وردپرس برای یک جواب باید روزها منتظر باشید.

همچنین ما اینجا مدیر کسی نیستیم فقط حافظ نظم انجمن هستیم.
    موفق باشید

محسن غیاثی - bia2fars.ir - بهرنگ
  • Vahed

آفلاین
    عضو
    ۱۱ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۶:۰۳

میخواستم جواب ندم ولی بعد چند روز تصمیم برگشت.این جواب شما عزیز ها و کسایی که به جواب های ... شما اومدن تشکر دادن !
    در جواب به عبدالماجد عزیز باید بگم :
    عزیز دل اگه اینطوری انجمن رو بدین به من ! مدیر ها چی دارن که ما نداریم ؟ مسول جواب دادن نیستن پس مسئول چی هستن ؟ خوبه والا ! حفظ نظم با دادن یه اخطار بی زحمت کار سختیه ؟
    در جواب با man4toman عزیز باید بگم :
    اگه شما یکم از عقل خودتون استفاده می کردید می دیدید دقیقا من جستجو کردم و بعد از 3 ساعت که شما به این راحتی میگین جواب کامل و تست شده رو اینجا ذکر کردم.واگر نه توی انجمن جواب یکجا و کاملی وجود نداشت.جواب این جمله ی مبتکرانه ی شما رو هم دادم :

همچنین ما اینجا مدیر کسی نیستیم فقط حافظ نظم انجمن هستیم
    به متن داش عیداماجد رجوع کن.
    به نظر من تمام مدیر ها که اینجا قبول مسولیت کردن و واقعا هم باید ازشون ممنون بود در مورد جوابگویی مسئول هستن واگر نه باید هر کسی از راه رسید میکردنش مدیر یا شایدم کسایی که پارتی دارن ! تو رو خدا از بار علمی حرف نزنین که بار علمی شما شاید زیاد باشه و ارزش علم به نشر اونه نه تو دلتون نگه داشتن و اگه بار علمی توی این زمینه داشتین بلافاصله نه 3 ساعت که باید با شرم گفت به ما جواب بدین یا شایدم چند روز انتظار !

خیلی ببخشید من یکم رک تشریف دارم ! خواستین اخراجم کنید باکی نیست

bia2fars.ir
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۱۱ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۶

دوست عزیز
    شما متن رو درست نخوندی وگرنه می دیدی که متن من و دوست عزیزمون عبدالماجد یکی هست!
    شما متاسفانه جستجو رو یا درست انجام ندادید و گرنه همون حرف قبلی من صدق میکنه.
    برخلاف شما ، بنده به کسی توهین نمیکنم و همچنین اینجا کسی ادعایی نداره و هدف فقط کمک هست.
    تا جاییکه یادم هست اینجا کسی رو بخاطر تندی اخراج نمیکنن.

در ادامه هم اینجا بحث به بیراهه رفته شما اگر مشکلی داری میتونی از طریق سایتی که به یوزر من آدرس داده شده با ینده ارتباط برقرار کنی.

عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - bia2fars.ir
  • Vahed

آفلاین
    عضو
    ۱۳ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۱:۰۸

man4toman عزیز اگه یکم دقت می کردید منم گفتم :
    برای گرفتن جوابت بری به :

به متن داش عیداماجد رجوع کن.

چون دیدم حرفتون یکی بود اونجا جواب دادم.ولی شما یکم بیشتر گفته بودید که اینجوری جوابش رو کامل کردم :

به نظر من تمام مدیر ها که اینجا قبول مسولیت کردن و واقعا هم باید ازشون ممنون بود در مورد جوابگویی مسئول هستن واگر نه باید هر کسی از راه رسید میکردنش مدیر یا شایدم کسایی که پارتی دارن ! تو رو خدا از بار علمی حرف نزنین که بار علمی شما شاید زیاد باشه و ارزش علم به نشر اونه نه تو دلتون نگه داشتن و اگه بار علمی توی این زمینه داشتین بلافاصله نه 3 ساعت که باید با شرم گفت به ما جواب بدین یا شایدم چند روز انتظار !

ولی شما هنوزم به سوال های من جواب ندادی که توی نقل قول دوم گفتم !

درباره‌ی این موضوع