انجمن

قالب زیبای فارسی Flow hub وردپرس + پیش نمایش  (۱۴ نوشته)

• AliHM

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۲ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۰:۲۶

یکی از قابلیت های وردپرس ایجاد سایت های خبری و مجله ای و پورتالی است . امروز برای شما قالب زیبای فارسی Flowhub را قرار دادیم تا به وسیله آن یک سایت زیبا داشته باشید. این قالب از ابزارک پشتیبانی میکند اما توصیه میشود در بین ابزارک های موجود از ابزارک مخصوص خود قالب استفاده شود.

در ضمن این قالب دارای کنترل پنلی است که به وسیله آن میتوانید رنگ و تبلیغات و حتی متن فوتر را به راحتی تغییر دهید.

برای تماشای پیش نمایش اینجا کلیک کنید

برای دانلود قالب اینجا کلیک کنید

منبع : همیار وردپرس - http://www.wordpress98.com

از تمام مسولان و زحمت کشان وردپرس فارسی بابیت ارسال این تاپیک عذر میخواهم و عرض میکنم که بنده قصد لغو قوانین و انتشار قالب های پولی رو نداشتم این قالب از سایت های مختلف عرضه شده بود بنده روی فارسی سازی و رفع مشکلاتش کار کردم و اون رو عرضه کردم
    باتشکر

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    cilek - amir2amir
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۲ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۹

سلام، اگر امکانش هست مطالب‌تون را در سیاره منتشر کنید.
    با تشکر از همکاری شما.

• AliHM

آفلاین
    عضو
    ۱۲ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۵۸

mostafa1990 گفت:
    سلام، اگر امکانش هست مطالب‌تون را در سیاره منتشر کنید.
    با تشکر از همکاری شما.

سلام باز هم معذرت من هیچ مطلبیم رو غیز از چند تا قالب توی انجمن نذاشتم و خیلی تلاش کردم که در سیاره بروم اما متاسفانه rss بنده هنوز ثبت نشده. ایشالله دیگه توی انجمن خبری از مطالب همیار وردپرس نمیبینید و منتظر میمانم تادر سیاره وارد شوم :) باتشکر از شما

• M.Abooali

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵
    ۱۳ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۶:۳۶

البته نسخه کامل تر این قالب را در سایت برسام میشه مشاهده کرد: http://www.barsam.ir

Mima
  • AliHM

آفلاین
    عضو
    ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۳:۵۱

عزیزم لطفا دم از نسخه کاملتر نزنید لطفا . این نسخه کامل هست و اینی که شما میرفرمائید فقط نسخه ادیت شده است نه کامل ممنون

• Mima

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۲۲ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۶:۴۷

دوست عزیز نسخه برسام را با مال خودتون مقایسه کنید، بعد نظر بدهید...

M.Abooali
  • AliHM

آفلاین
    عضو
    ۲۳ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۴

نگفتم گدوم خوبه کدوم بده... میگم اون نسخه ادیت شده است من میتونم قالب میهن دانلود و طوری ادیت گنم که 100 برابر زیباتر و حرفه ای تر و با امکانات تر بشه اما نمیشه گفت قالبی که من ادیت کردم نسخه کامل اون نسخه ناقصه که من فقط یه ادیت کردم اون قالب و . حالا برسال هم یه ادیت ساده زده که به زودی به درخواست کاربرای همیار وردپرس نسخه ادیت شده خودم رو به طور 100% رایگان روی wordpress98 میذارم

M.Abooali
  • cilek

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۲۴ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۰:۳۳

به نظر بنده هم حرف AliHM صحیح است

AliHM - M.Abooali
  • محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲۷
    ۲۴ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۱:۳۹

سلام
    طبق قوانین باید تاپیک حذف یا ویرایش بشه. قالب ۳۵ دلاری مردم رو که نباید بخاطر پخش شدن غیرقانونیش تو نت برا دانلود گذاشت.
    http://themeforest.net/item/flowhub/101197
    اگر فید شما اینجور مطالبی داشته باشه فکر نکنم تو سیاره قرار بگیره.

M.Abooali - Saeed Fard
  • AliHM

آفلاین
    عضو
    ۲۴ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۸

عزیزم چرا تو سیاره نیایم ؟ مگه اومدیم وردپرس فارسی و خراب کردیم ؟ مگه داریم آموزش هک میدیم ؟ من سالیانه که دارم برای مشتریام از وردپرس استفاده میکنم و بی سروصدا دارم استفاده میکنم و هر روز گسترش میدم حالا گفتم کنار کارم هرکسی نیاز پیدا کرد بیاد از اطلاعات و فایل های من به طور رایگان استفاده کنه ! حالا شما میفرمائید که توی سیاره نمیای ؟ ارزش کار ما همینه ؟ فقط بلدید جای تشکر اینو بگید ؟ خوبه همه چیز رایگانه...واقعا متاسفم

• محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲۷
    ۲۴ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۶:۰۳

حالا گفتم کنار کارم هرکسی نیاز پیدا کرد بیاد از اطلاعات و فایل های من به طور رایگان استفاده کنه

اگر قالب تجاری هم باشه حرف درستیه بنظرتون؟
    من هیچوقت در مقابل زحمتی که دوستان تو انجمن و سیاره می‌کشن ناسپاس نبودم اما هر قالب پولی که رایگان گذاشته شده گزارش دادم و اعتراض کردم. منظورمم همین قالبها بود نه بقیه‌ی مطالبتون.

Mostafa - M.Abooali - Saeed Fard
  • M.Abooali

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵
    ۲۷ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۶

فکر کنم اگر دوستمون با طراحان وب غیر فارسی زبان دوستی داشته باشند اون وقت برای کارهای اونها هم ارزش قائل بشوند. خود من چند تا پروژه CMS مشترک مشارکت داشتم با تیم های خارجی و بدجور گلایه از ایرانی ها داشتند که مثلا نسخه اول یک CMS را سرقت کرده و با نام خودشون منتشرک میکردند!

به نظر من هم صرف ایرانی یا غیر ایرانی بودن مبنای خوبی برای ارائه محصولات نیست، حالا اگر یک مورد باشد که حاضر نباشد به ایرانی ها خدمات بدهد شاید قابل قبول باشد، اما اکثر سایت های طراحی قالب نه با قیمت متفاوت که به همان قیمت که به دیگر ملیت ها قالب هایشان را میفروشند به ما ایرانی ها هم می فروشند، پس این میشود سو استفاده.

در مورد قالب و کامل تر بودن،

معنای کامل تر بودن این نیست که قالب برسام اصل و اورجینال است! فقط اشاره شده نمونه کامل تری هست چون ویرایشات جالب تری درش اتفاق افتاده است. احتمالا سو تفاهمی که برای شما پیش آمده مربوط به علت عدم دقت در حرف بنده بوده است.

محسن غیاثی - Saeed Fard
  • AliHM

آفلاین
    عضو
    ۳۱ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۲:۴۹

حرف شما متین اما مطمئنید خارجی ها ایرانی ها رو میگن ؟ دزدی ها و دلار های الکی بیشتر از طرف ترکیه و روسیه است و ایرانی ها بیشتر از این سایت های تهیه میکنند پس آوردن اسم ایرانی ها فکر نکنم جالب باشه

ممنون
    راستی یا این قالب ها از همیار وردپرس حذف میشوند و یا شبکه زیر زمینی خارج از محدوده وردپرس ارائه میشود
    که این تصمیم با کمک کاربران انجام میشود

• AliHM

آفلاین
    عضو
    ۱ تیر ۱۳۹۰ - ۰۱:۰۹

همونظرو که قول دادم این نظر سنجی شروع شد.... با شرکت در این نظر سنجی ما را همراهی کنید

http://www.wordpress98.com/underground_vote/

معرفی این نظر سنجی به دوستانتان باعث تصمیم گیری محکم تر ما میشود
    ممنون

درباره‌ی این موضوع