انجمن

مشکل ، CyStat با هر رفرش 2 تا بازدید می زند  (۷ نوشته)

• mohsen_as31

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۶

سلام دوستان . من نمی دونم چرا این یک ماه اخیر با این افزونه CyStat مدام به مشکل بر می خورم . با هر رفرش به جای اینکه بازدید رو یکی یکی بزنه ، دو تا دوتا بازدید می اندازه .
    من در مورد این افزونه نزدیک دو روز بود داشتم تو انجمن جست و جو می کردم انواع مشکلات بود ولی این مشکل نبود برای همین مجبور شدم پست بزنم .
    حس می کنم افراد آنلاینش هم یه جورایی خیلی بد هست . زیاد هست . می دونم این افزونه ، افزونه دقیقی نیست . ولی قبلا تا این حد اوضاع خرابی نداشت . من قبلا سایت داشتم هیچ کدوم از این مشکلات رو نداشتم . اما نمی دونم چرا تو این سایت به این مشکل بر خوردم . خواهش می کنم دوستان کمک کنند . چون تو دو روز حسابی اعصاب من رو بهم ریخته . این مشکل رو با هاستینگ در میان گذاشتم گفتم شاید مشکل از سرور باشه یا همچین چیزی ، گفتند مربوط به ما نیست

نمی دونم کاری درستی هست آدرس سایت بذارم یا نه . اگه کارم درست نیست از مدیران خواهش می کنم پاکش کنن .
    ممنون
    آدرس سایت :
    http://www.parsidownload.net

• mohsen_as31

آفلاین
    عضو
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۹

من وردپرس پاک کردم . دوباره نصب کردم . مشکل برای چند دقیقه برطرف شد . اما دوباره همون مشکل ظاهر شد . با هر بار رفرش چند 2 بازدید می اندازه

• R

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶۵
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۱

این نمیشه کاری کرد
    این افزونه معروفه به آمار دروغین

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mohsen_as31
  • mohsen_as31

آفلاین
    عضو
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۵۶

نه دوست عزیز این مشکل ربطی به دروغین بودن آمارش نداره .
    بررسی کردم فهمیدم مشکل از کجاست . اما نمی دونم چطور باید درستش کنم . مشکل از پیوند یکتا هست .خودم هم نمی دونم چرا .

امتحان کردم . وقتی پیوند یکتا در حالت پیش فرض قرار داره مشکلی نیست . آمار و ارقام درسته . اما وقتی پیوند یکتا رو از حالت پیش فرض خارج می کنی و دیگر حالت ها رو انتخاب می کنی این مشکل ظاهر میشه . این کار من چند بار تست کردم . 100 درصد برای این هست . این مشکل در نسخه جدید وردپرس هست . نسخه قبلی این طور نبود . پس میشه نتیجه گرفت نسخه جدید وردپرس تو این زمینه مشکل داره از مدیران خواهش می کنم بررسی کنند

• Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۲
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۴

این افرونه مشکل داره.

مهدی هوشیار
  • mohsen_as31

آفلاین
    عضو
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۰

OmidSh گفت:
    این افرونه مشکل داره.

اما خوب من قبلا سایت داشتم همچین مشکلی نبود . یا سایت های دیگه اون ها هم از این آمار گیر استفاده می کنن . اما این طور نیست

• مهدی هوشیار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۹
    ۱۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۱:۲۵

سلام دوست عزیز
    با جستجو در انجمن متوجه می شید که این افزونه به شدت مشکل داره همین طور که دوستانمون در این موضوع بهتون گفتند.
    آمار اون سایتهاهم دروغین هست کسی از نمایش آمار بیشتر از حد واقعی به بازدیدکننده بدش نمیاد واسه همینه که بازهم با وجود مشکلات فراون افزونه از آن استفاده می کنند.

mohsen_as31

درباره‌ی این موضوع