انجمن

بالا رفتن حجم عکس ها..راهنمایی کنید  (۴ نوشته)

• asadd

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۱

سلام خدمت همه دوستان...توی وردپرس وقتی یه سری عکس رو آپلود میکنم و گالری میسازم توی پست حجم عکس ها توی هاست سه برابر میشه...ینی اگه 10 تا عکس دارم اولا تبدیل میشه به حدود 400 تا عکس و حجم اون از یک مگابایت به سه مگابایت تغییر پیدا میکنه...چطور این مشکل رو از تو قالب رفع کنم ؟ آدرس سایت من : contemart.com
    و قالب هم اسمش Remal هست...تو یه قالب دیگه هم امتحان کردم اینطوری بود...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۵

asadd گفت:
    سلام خدمت همه دوستان...توی وردپرس وقتی یه سری عکس رو آپلود میکنم و گالری میسازم توی پست حجم عکس ها توی هاست سه برابر میشه...ینی اگه 10 تا عکس دارم اولا تبدیل میشه به حدود 400 تا عکس و حجم اون از یک مگابایت به سه مگابایت تغییر پیدا میکنه...چطور این مشکل رو از تو قالب رفع کنم ؟ آدرس سایت من : contemart.com
    و قالب هم اسمش Remal هست...تو یه قالب دیگه هم امتحان کردم اینطوری بود...

دوست عزیز این مورد به علت این هست که برش های متفاوتی از تصاویر گرفته میشه این قالب خارجیه و اکثر قالب های خارجی هم این طورین ! برای غیر فعال کردن برش تصاویر باید اطلاعات کافی در مورد تصاویر بند انگشتی داشته باشید تو گوگل عبارت زیر رو سرچ کنید 6 قسمت آموزش تو سایتم قرار دادم به صورت ویدیویی 320 دقیقه هست جمعا و بعد از مشاهده تازه می فهمید که برای حل این مشکل چه کار باید کنید و در صورتی که این مشکل رو حل کنید و غیر منطقی باشه !! حلش باز باعث میشه بعضی از قسمت های قالب که به تصاویر نیاز دارن بره رو هوا ! به همین علت قبل از هر اقدامی یک فول بکاپ بگیرید و بعد آموزشی که به شما توصیه کردم رو ببینید کامل ! شش قسمت در پست های مختلف تو بخش آموزش وردپرس هستن

عبارت : تصویر بند انگشتی در وردپرس بخش 1 + فیلم آموزشی

و روی لینک اول کلیک کنید در پایان توضیحاتم اگر در این باره بعد از مشاهده آموزش ها مشکل یا ابهامی به وجود اومد همین جا مطرح کنید تا راهنمایی کنم هم شما استفاده کنید هم سایر دوستان در ضمن اگر مشکلتون حل شد ممنون میشم از منو سمت چپ روی گزینه حل شده کلیک کنید و تاپیک رو به حالت حل شده تغییر وضعیت بدین تا هم از اسپم شدن جلوگیری بشه هم سایر دوستان و همکاران عزیزم به زحمت نیفتن ضمنا اگر مطلب من مفید بودن ممنون میشم زیر پستم روی گزینه تشکر کلیک کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

asadd
  • asadd

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۸

ممنون...

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۹

عزیزم برای تشکر نیاز به ارسال پست جدید نیست با احترام کامل دوستت دارم داداش ولی لطف کن به قوانین انجمن احترام بزار با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

asadd - حصارزیرک

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.