انجمن

درخواست پوسته  (۲ نوشته)

• asadd

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۴

((سلام خدمت همه دوستان...توی وردپرس وقتی یه سری عکس رو آپلود میکنم و گالری میسازم توی پست حجم عکس ها توی هاست سه برابر میشه...ینی اگه 10 تا عکس دارم اولا تبدیل میشه به حدود 400 تا عکس و حجم اون از یک مگابایت به سه مگابایت تغییر پیدا میکنه...چطور این مشکل رو از تو قالب رفع کنم ؟ آدرس سایت من : contemart.com
    و قالب هم اسمش Remal هست...تو یه قالب دیگه هم امتحان کردم اینطوری بود... ))

مشکل بالا مشکل منه با قالب هایی که تا به حال نصب کردم...لطفا قالبی معرفی کنید که مشکل بالا رو نداشته باشه و ساده مثل سایت contemporist.com یا سایت خودم contemart.com باشه... ممنون...

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۸

داداش واقعا الان باید تاپیکتون رو حذف کنم چون این شبیه درخواست نیست ! شما تو یه تاپیک دیگه اعلام مشکل کردین راهنمایی کردم باز تو همین تاپیک هم این مشکل رو مطرح کردین این باعث میشه حرج و مرج بشه لطفا به قوانین انجمن احترام بزارید اگر درخواست قالب دارید موضوع دیگه ای رو مطرح نکنید خواهش می کنم.

در مورد قالب هم هر کدام از دوستان امکان راهنمایی داشتن در اسرع وقت و با دقت به قوانین انجمن به شما راهنمایی میدن تاکید بر راهنمایی فایده ای نداره اگر واقعا کسی دلش بخواد راهنمایی می کنه نخواهد هم اسرار هیچ نتیجه ای در بر نداره عزیزم قربونت برم خواهش می کنم صبر کن و از ارسال پشت سر هم تاپیک خود داری کن نیازی حتی اگر ده سالم طول کشید نیاز به ارسال پست مجدد نیست با احترام کامل با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    asadd - mr-programer - حصارزیرک

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.