انجمن

چگونه میتوانم یه عده برچسب رو در دیتابیس وارد کنم ؟  (۲ نوشته)

• mikhak

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۷

با سلام

من یه افزونه برچسب گذاری نوشتم منتها این افزونه با افزونه های ارسال مطلب خودکار مثل feedwordpress هماهنگ نیست و کار نمیکنه فکر کنم مشکل از عدم آپدیت دیتابیس هست .

من با این ذخیره میکنم ولی فقط تو مطالبی که خودم میفرستم کار میکنه نه در مطالبی که با افزونه فید وردپرس ارسال میشه :

add_action('save_post', 'addtagstowp');

از اینا هم استفاده کردم نشد :

edit_post
    publish_post
    post_updated
    pre_post_update
    wp_insert_post

دوستان لطفا راهنمایی کنن که چطور میتونم تگهایی که با تابع addtagstowp ساخته و پرداخته شدند رو در دیتابیس اضافه کنم ؟

یا راه حلی برای حل مشکل عدم ذخیره برچسبها در مطلب ارسال شده با فید وردپرس دارن ؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۰

mikhak گفت:
    با سلام

من یه افزونه برچسب گذاری نوشتم منتها این افزونه با افزونه های ارسال مطلب خودکار مثل feedwordpress هماهنگ نیست و کار نمیکنه فکر کنم مشکل از عدم آپدیت دیتابیس هست .

من با این ذخیره میکنم ولی فقط تو مطالبی که خودم میفرستم کار میکنه نه در مطالبی که با افزونه فید وردپرس ارسال میشه :

add_action('save_post', 'addtagstowp');

از اینا هم استفاده کردم نشد :

edit_post
    publish_post
    post_updated
    pre_post_update
    wp_insert_post

دوستان لطفا راهنمایی کنن که چطور میتونم تگهایی که با تابع addtagstowp ساخته و پرداخته شدند رو در دیتابیس اضافه کنم ؟

یا راه حلی برای حل مشکل عدم ذخیره برچسبها در مطلب ارسال شده با فید وردپرس دارن ؟

لطفا صبور باشید تا اگر دوستان امکان راهنمایی در این باره را داشتند به شما راهنمایی کنند در این باره اطلاعاتی ندارم وگرنه خوشحال میشدم کمک کنم با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mikhak

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.