انجمن

مدیریت آگهی  (۵ نوشته)

• l3ehrad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۱

درود بر دوستان وردپرسی
    من جوملا کار هستم و وردپرس کار نکردم و میخوام تازه شروع به کار کنم ولی پرسشی داشتم.
    با وردپرس میشه سایت مدیریت آگهی مثل ایستگاه و سایت های مشابه زد؟ افزونه ای داره؟ یا قالب آماده ای داره؟
    اگر امکانش هست دموی چند سایت را بدید که ببینم.
    اگه جای پرسشم اشتباه بود مدیران لطف کنن و جابجا کنن چون من نتونستم جای بهتر از اینجا پرسشم را مطرح کنم.
    سپاسگزار و قدردانم.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - musica
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۳

l3ehrad گفت:
    درود بر دوستان وردپرسی
    من جوملا کار هستم و وردپرس کار نکردم و میخوام تازه شروع به کار کنم ولی پرسشی داشتم.
    با وردپرس میشه سایت مدیریت آگهی مثل ایستگاه و سایت های مشابه زد؟ افزونه ای داره؟ یا قالب آماده ای داره؟
    اگر امکانش هست دموی چند سایت را بدید که ببینم.
    اگه جای پرسشم اشتباه بود مدیران لطف کنن و جابجا کنن چون من نتونستم جای بهتر از اینجا پرسشم را مطرح کنم.
    سپاسگزار و قدردانم.

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید با وردپرس انجام هر کاری تقریبا امکان پذیر هست به شرط دونستن پی اچ پی و افزونه نویسی اما در این باره که قالبی مشابه ایستگاه یا مشابه کار ایستگاه هست باید بگردین تو نت تو انجمن فکر نمی کنم کسی بتونه راهنمایی کنه در صورتی که نیازمند راهنمایی بیشتر هستین میتونید با جیمیل من در ارتباط باشید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

جیمیل من amoozesh98

• saeli

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۳
    ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۰:۲۳

من قبلا قالب اگهی برای وردپرس توی نت دیده بودم و الان اسم قالب خاطرم نیست.ضمنا برای راه اندازی سایت اگهی میتونید از او اس کلاس هم استفاده کنید

• l3ehrad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۵

او اس کلاس قالبهای خوبی براش پیدا نکردم نمیدونم از کجا پیدا کنم
    و آموزش کامل توی اینترنت ندیدم
    نمونه سایتی هم که به من دادین خیلی بی روح

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۷

نمیدونم واقعا چی بگم ولی فقط میتونم بگم برای رفع مشکلات بزرگ تلاش های بزرگ هم باید کرد ! مقداری خودتون تحقیق و بررسی بیشتری بکنید مطمن باشید در نا امیدی هم بسی امید هست ! برای همین هر کاری با سخت کوشی و تلاش به نتیجه شیرینی میرسه اگر نتیجه مطلوبی حاصل شد به ما هم توضیح بدین یه چیزی یاد بگیریم فقط یه خواهشی دارم تا زمانی که از دوستان کسی برای کمک تاپیک رو بالا نیاورده اصرار به راهنمایی نکنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    saeli

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.