انجمن

یک خطای غیر منتظره رخ داده است  (۲ نوشته)

• DariushGreat

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۸
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۹

با سلام
    چندی پیش سایتمون هک شد (فکر کنم اکسپلویت)، بعد از این که بکاپ رو برگردوندم به این مشکل برخوردم. وقتی که خواستم آپدیت کنم، یا افزونه ای رو آنلاین نصب کنم، با این خطا مواجه میشم:
    یک خطای غیرمنتظره رخ داده است. ممکن است اشتباهی در تنظیمات wp-persian.com یا سرور شما بوجود آمده باشد. اگر شما همچنان این مشکل را دارید، لطفا بهتالار گفتگو وردپرس فارسی مراجعه نمایید.
    به صورت دستی هم وردپرس رو آپدیت کردم ولی مشکل کماکان باقی هست. سه تا سایت دیگه هم روی همین هاست داریم ولی اونا این مشکل رو ندارن (یعنی مشکل از طرف سرور نیست).
    مشکل از کجاست؟
    ممنون از کمکتون

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - تناسب اندام
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۶

DariushGreat گفت:
    با سلام
    چندی پیش سایتمون هک شد (فکر کنم اکسپلویت)، بعد از این که بکاپ رو برگردوندم به این مشکل برخوردم. وقتی که خواستم آپدیت کنم، یا افزونه ای رو آنلاین نصب کنم، با این خطا مواجه میشم:
    یک خطای غیرمنتظره رخ داده است. ممکن است اشتباهی در تنظیمات wp-persian.com یا سرور شما بوجود آمده باشد. اگر شما همچنان این مشکل را دارید، لطفا بهتالار گفتگو وردپرس فارسی مراجعه نمایید.
    به صورت دستی هم وردپرس رو آپدیت کردم ولی مشکل کماکان باقی هست. سه تا سایت دیگه هم روی همین هاست داریم ولی اونا این مشکل رو ندارن (یعنی مشکل از طرف سرور نیست).
    مشکل از کجاست؟
    ممنون از کمکتون

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید لطفا ایمیلتون رو قرار بدین تا در صورتی که تایم داشتم با شما در ارتباط باشم جهت بررسی و کمک به رفع مشکلتون با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع