انجمن

بروز نشدن تقویم جلالی در سال جدید  (۸ نوشته)

• p30-port

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۸

با سلام خدمت دوستان
    توی یکی از سایتهام از این افزونه استفاده میکنم و ابزارکشو توی Footer گذاشتم.
    تا آخرین روز سال 93 درست کار میکرد، ولی از اولین روز 94 تقویم تغییر نکرده و همون اسفند 93 رو نشون میده.

نسخه وردپرس: 4.1.1–fa_IR

ممنون میشم یکی راهنماییم کنه (البته به زبان ساده، تازه کار هستم :دی)

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    بهترین پاسخ

تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۶

خب عزیز دل شما مگر وردپرس رو از وب سایت wp-persian مرجع رسمی وردپرس فارسی در دنیا! دانلود و نصب نکردین ؟ شما کافیه افزونه رو غیر فعال کنید و بعد پاکش کنید دوباره تو قسمت افزونه ها افزودن افزونه wp-jalali رو وارد کنید و نصب کنید و نتیجه رو اطلاع بدین با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

p30-port
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۸

p30-port گفت:
    با سلام خدمت دوستان
    توی یکی از سایتهام از این افزونه استفاده میکنم و ابزارکشو توی Footer گذاشتم.
    تا آخرین روز سال 93 درست کار میکرد، ولی از اولین روز 94 تقویم تغییر نکرده و همون اسفند 93 رو نشون میده.

نسخه وردپرس: 4.1.1–fa_IR

ممنون میشم یکی راهنماییم کنه (البته به زبان ساده، تازه کار هستم :دی)

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید بفرمایید که از افزونه دیگری جهت شمسی سازی به طور همزمان استفاده نمی کنید ؟ لطفا افزونه رو یه مرتبه حذف کنید و مجددا نصب کنید و ببینید بازم مشکل همین طوریه یا حل میشد حل نشد اطلاع بدین با تشکر

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر ، مدیران محترم یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و مجددا نیازی به توضیحات بیشتر توسط سایر کاربران محترم نیست و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

p30-port
  • p30-port

آفلاین
    عضو
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۱

amoozesh98com گفت:

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید بفرمایید که از افزونه دیگری جهت شمسی سازی به طور همزمان استفاده نمی کنید ؟ لطفا افزونه رو یه مرتبه حذف کنید و مجددا نصب کنید و ببینید بازم مشکل همین طوریه یا حل میشد حل نشد اطلاع بدین با تشکر

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر ، مدیران محترم یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و مجددا نیازی به توضیحات بیشتر توسط سایر کاربران محترم نیست و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

با تشکر از پاسختون
    خیر بنده افزونه دیگه ای نصب نکردم، در حقیقت حتی افزونه تقویم جلالی رو هم خودم نصب نکردم. وقتی وردپرس فارسی رو دانلود کردم و نصب کردم رو سایتم (آخرین نسخشو) گویا افزونه وردپرس فارسی پیش فرض داخلش بود که اونم طبق نوشته خودش گفته که از تقویم جلالی پشتیبانی کامل میکنه و این باعث میشه که اجازه نصب تقویم جلالی رو نده بهم

• p30-port

آفلاین
    عضو
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۷

بله از wp-persian دانلودش کردم
    طبق فرمایش شما پاک کردم و دوباره نصب کردم افزونه رو، ولی باز مشکلم پابرجاست...

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۱:۵۶

ممنون میشم آدرس وب سایتتون رو جهت بررسی بفرمایید در ضمن تمام افزونه هار و یه مرتبه غیر فعال کنید و فقط افزونه wp-jalali فعال باشه ببنیید مشکل رفع میشه یا خیر با تشکر

p30-port
  • p30-port

آفلاین
    عضو
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۹

بله با غیرفعال کردن سایر افزونه ها مشکل حل شد :)
    سپاس فراوان

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۹

خواهش می کنم حالا تک به تک افزونه ها رو فعال کنید و بررسی کنید با فعال کردن کدوم مورد مشکل پیش میاد با تشکر

درباره‌ی این موضوع