انجمن

نمایش پست های اخیر هر دسته بندی به ترتیب دلخواه  (۳ نوشته)

• DariushGreat

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۸
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۶

سلام
    روال کلی احضار پست های اخیر هر دسته بندی رو بلدم. اما چیزی که من نیاز دارم اینه که بتونم به جای دو پست آخر، مثلا پست یکی مونده به آخر رو احضار کنم. و این روال همیشگی باشه. یعنی وقتی ده تا پست دیگه به اون دسته بندی افزوده میشه، باز هم یکی مونده به آخری رو نشون بده (یعنی داینامیک باشه).
    چطور باید این کارو انجام بدم؟

ممنون از کمکتون

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۲:۴۲

DariushGreat گفت:
    سلام
    روال کلی احضار پست های اخیر هر دسته بندی رو بلدم. اما چیزی که من نیاز دارم اینه که بتونم به جای دو پست آخر، مثلا پست یکی مونده به آخر رو احضار کنم. و این روال همیشگی باشه. یعنی وقتی ده تا پست دیگه به اون دسته بندی افزوده میشه، باز هم یکی مونده به آخری رو نشون بده (یعنی داینامیک باشه).
    چطور باید این کارو انجام بدم؟

ممنون از کمکتون

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید متوجه منظورتون نشدم واضح تر بگید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    DariushGreat
  • DariushGreat

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۸
    ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۳

amoozesh98com گفت:

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید متوجه منظورتون نشدم واضح تر بگید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

سلام
    ببین مثلا 5 نوشته آخر دسته بندی a به این شکله:
    a1
    a2
    a3
    a4
    a5

من میخوام کاری کنم که به جای نمایش آخرین نوشته (a1)، یکی مونده به آخری نشون داده بشه (a2).

ممنون از پیگیری و کمک

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.