انجمن

انتقال از همه چیز به وردپرس  (۱۱۱ نوشته)

• mostafam27

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۰

سلام من این افزونه رو از موزیلا دانلود کردم ولی وقتی میخوام پکاپ بگیریم ارور لاگین میده
    for secutiry reasons you must login first

افزونه 2.1

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    prince - wallfa_hm
  • prince

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۰
    ۱۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۲۸

mostafam27 گفت:
    سلام من این افزونه رو از موزیلا دانلود کردم ولی وقتی میخوام پکاپ بگیریم ارور لاگین میده
    for secutiry reasons you must login first

افزونه 2.1

ممنون بابت تذکر. مشکل چند هفته‌ای هست که برطرف شده اما هنوز روی سایت موزیلا قرار نگرفته است. یا کمی صبر کنید تا روی سایت موزیلا قرار گیرد یا یک ایمیل به behrooz at rock dot com بزنید تا برایتان آخرین نسخه را ارسال کنم.

mostafam27
  • mostafam27

آفلاین
    عضو
    ۱۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۲

سلام ممنون از شما اگه میشه ورژن جدید رو برام بفرستید براتون ایمیل فرستادم اگه تونستید از طریق وبم هم برام بفرستید ممنون میشم
    pccamoozesh.blogfa.com

با تشکر

• mostafam27

آفلاین
    عضو
    ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۵

سلام ممنون بابت افزونه میخواستم بدونم ایا این برای میهن بلاگ کار میکنه چون داخل فایل اسکریپ میهن بلاگ بود ولی بعد از اجرا for secutiry reasons you must login first میده میشه لطفا راهنمایی کنید نمیدونم چرا ایمیل های من به دست شما نمیرسه !

• msharj

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۵

سلام دوستان
    من یک سایت دارم که حدود دو سال پیش روی یک سایت اختصاصی توسط یک شرکت راه اندازی شده بود و در حال حاضر تصمیم دارم که این سایت را به روی وردپرس منتقل کنم
    در حال حاضر این سایت روی لوکال بر روی ورد پرس آورده شده است
    مشکل
    مشکل من الان این است که دنبال پلاگینی میگردم که یو آر ال های سایت قبلی را به یو آر ال های سایت ورد پرس تبدیل کنه و از نظر سرچ انجین ها سایت من به مشکل بر نخوره ، چون من جاهای زیادی لینک داده ام و می ترسم این کار باعث درد سر من بشود .
    لطفا راهکار مناسب برای تبدیل یو آر ال ها را به من بگید و راهنمای کنید که من باید چیکار کنم .

• prince

آفلاین
    عضو
    ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۳

mostafam27 گفت:
    سلام ممنون بابت افزونه میخواستم بدونم ایا این برای میهن بلاگ کار میکنه چون داخل فایل اسکریپ میهن بلاگ بود ولی بعد از اجرا for secutiry reasons you must login first میده میشه لطفا راهنمایی کنید نمیدونم چرا ایمیل های من به دست شما نمیرسه !

میهن بلاگ تغییراتی داشته که دیگه با افزونه باهاش سازگار نیست. باید یه چند روزی تحمل کنین تا به روز کنم افزونه رو.

mostafam27
  • prince

آفلاین
    عضو
    ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۳

msharj گفت:
    سلام دوستان
    من یک سایت دارم که حدود دو سال پیش روی یک سایت اختصاصی توسط یک شرکت راه اندازی شده بود و در حال حاضر تصمیم دارم که این سایت را به روی وردپرس منتقل کنم
    مشکل
    مشکل من الان این است که دنبال پلاگینی میگردم که یو آر ال های سایت قبلی را به یو آر ال های سایت ورد پرس تبدیل کنه و از نظر سرچ انجین ها سایت من به مشکل بر نخوره ، چون من جاهای زیادی لینک داده ام و می ترسم این کار باعث درد سر من بشود .
    لطفا راهکار مناسب برای تبدیل یو آر ال ها را به من بگید و راهنمای کنید که من باید چیکار کنم .

از بخش تنظیمات می‌تونین روش ایجاد شدن url‌ها رو تغییر بدین. پیشنهاد می‌کنم مشکلتون رو توی یه topic جدید مطرح کنین تا بهتر بتونن کمکتون کنن.

• mshastchi

آفلاین
    عضو
    ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۱

msharj گفت:
    سلام دوستان
    مشکل

اگر آدرس سایت تغییر نکنه فکر نمی کنم برای سرچ انجین و لینک ها مشکلی پیش بیاد.

• mshastchi

آفلاین
    عضو
    ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۵

می خواستم بپرسم
    1- چرا سایتتون کار نمی کنه؟
    2- این مشکل "for secutiry reasons you must login first" حل نشد؟
    3- نمی شه این نرم افزار رو مستقل از فایرفاکس درست کنید؟
    4- فرمت فایل خروجی چه جوریه برای انتقال به دیگر سرویس ها هم می شه ازش استفاده کرد یا فقط وردپرس؟

• prince

آفلاین
    عضو
    ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۳

mshastchi گفت:
    می خواستم بپرسم
    1- چرا سایتتون کار نمی کنه؟
    2- این مشکل "for secutiry reasons you must login first" حل نشد؟
    3- نمی شه این نرم افزار رو مستقل از فایرفاکس درست کنید؟
    4- فرمت فایل خروجی چه جوریه برای انتقال به دیگر سرویس ها هم می شه ازش استفاده کرد یا فقط وردپرس؟

۱. دیگه بهش نیازی نداشتم و نگه‌داریش وقت‌گیر بود.
    ۲. برای بلاگفا حل شده که اگه یک ایمیل بزنین به behrooz at rock dot com براتون می‌فرستمش (البته می‌تونین از گیت‌هاب بگیرین و خودتون build کنینش).
    ۳. می‌شه چون تقریبا هیچ APIی از فایرفاکس رو استفاده نمی‌کنه ولی من ویندوز ندارم و نگه‌داری یه برنامه‌ای که روی ویندوز هم کار کنه برام امکان پذیر نیست.
    ۴. اون خروجی رو می‌تونین برای بلاگر هم تبدیل کنین که نرم‌افزارش موجوده، باید گوگل کنین.

mshastchi - niazmandihayeiran
  • برد هوشمند

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰

سلام

برای مهاجرت از جوملا به وردپرس می توانید از این افزونه استفاده کنید
    FG Joomla to WordPress

https://wordpress.org/plugins/fg-joomla-to-wordpress/