انجمن

مشکل مبهم با گوگل  (۵ نوشته)

• mikhak

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۵ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۳

با سلام .

من در رابطه با html suggestions در اينترنت خيلي جستجو کردم اما تا حالا که نتونستم مشکلم رو حل کنم . من از سال گذشته يعني از تابستونش با اين مشکل روبرو هستم مشکل اينه که گوگل يک عده از عناوين رو با برچسبها رو در بخش Duplicate title tags تکراري نشون ميده من از پارسال شروع به پاک کردنشون کردم و بعضي از دوستان گفتن که به مرور زمان ارورها پاک ميشه اما پاک نشد که هيچ بلکه زيادتر هم شد . من برچسبها رو پاک کردم اما با اينکه پاک کردم در گوگل ثبت نميشن که پاک شده اند . مثلا :

http://mikhak.net/1390/06/14/%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%82%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D8%AA/

و

http://mikhak.net/tag/%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%AC%D8%AF%D9%8A%D8%AF-%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%82%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D8%AA/

با اينکه تگ تکراري پاک شده اما باز هم گوگل اون رو در بين اخطاري ها ثبت ميکنه . مشکل من اينجاست که چرا گوگل نميفهمه که من اونو پاکش کردم با اينکه نزديک به 6 ماه از پاک شدن تگ تکراري ميگذرد ؟

• mikhak

آفلاین
    عضو
    ۱۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۹:۲۰

با سلام .
    انگاری انجمن دیگه خوابش برده !!!!!!!!!!!!

دوستان کجا هستید که تو این تاپیک از تنهایی مردم .

• mikhak

آفلاین
    عضو
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۵

کسی نیست تو این انجمن ؟ اینجا شده یه قبرستان واقعی !!!!!!!!!!

• AliReza CH

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۰:۱۳

موتورهاي گوگل به صورت روزانه كه سايت شما رو چك نمي‌كنند!
    1- سايتتون رو در گوگل وب‌مستر ثبت كنيد.
    2- از افزونه‌هاي مرتبط بااين موضوع و البته افزونه‌هاي سئو مثل Wordpress seo by yoast كه اين كار رو انجام مي دهند استفاده كنيد.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mikhak
  • mikhak

آفلاین
    عضو
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۵

مگه من گفتم هر روز چک باید بکنه من یکساله که منتظر پاک شدن ارورها هستم نه چند روز . سایتم هم از همون اوایل در گوگل وبمستر ثبت شده بود. افزونه های لازمه رو هم از همون اوایل نصب کردم .

با تشکر از پاسخ دهی شما دوست عزیز .

از مدیران انجمن کسی پاسخگو نیست ؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.