انجمن

نیاز به به روزسانی افزونه wp-jalali  (۱۲ نوشته)

• kamivaziri

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۶ تیر ۱۳۹۱ - ۱۷:۱۲

سلام
    با کمک افزونه P3 Plugin Profiler این امکان وجود دارد که سهم هر کدوم از افزونه های نصب شده را در سرعت سایت چک کنیم. نتایج این افزونه نشون می ده که افزونه تقویم جلالی حدوداً 5 برابر کندترین افزونه (از بین 40 تا افزونه دیگه!) از سرعت سایت کم می کنه. به نظر می رسه افزونه تقویم جلالی نیاز شدبد و فوری به به روزرسانی داره. آخرین به روزرسانی این افزونه برای 1 سال و نیم پیشه، از اون موقع تا الان وردپرس خیلی فرق کرده!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    TATAR - - Amin_Arab - MaxFa - aghili - تناسب اندام
  • Amin_Arab

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷
    ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۱:۰۴

در ادامه ی همین موضوع باید عرض کنم که این افزونه با ورژن جدید PHP اصلاً سازگار نیست و می تونید نمونه ش رو توی سایت من ببینید:

http://coffeexfilm.ir/1391/05/17/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%ae%db%8c%d8%b2%d8%b4-%d9%85%d8%b1%d8%af%da%af%d8%a7%d9%86-2004-2004-dawn-of-the-dead/

aghili
  • ahmadrezabibi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۳
    ۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۳:۵۵

يك دفعه بگو يك چيزي تو افزونه ديگه!(ببخشيد)

• ahmadrezabibi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۳
    ۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۳:۵۶

من خودم هم از اين افزونه بدم مياد خيلي كنده

• sgwgo

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۲۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۳:۳۱

و از همه بدتر بیشترین سوزنده رم هستش

aghili
  • garfield

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۹۲
    ۲۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۵

دیشب داشتم به کدهای wp-jalali نگاه می کردم دیدم سیستم جایگزینی حروف عربی با فارسی خیلی خیلی عجیب طراحی شده.
    سیستمش اینطوریه که این افزونه اجازه می ده حروف عربی روی دیتابیس ذخیره بشن، ولی هر موقع که بخوان نمایش داده بشن با حروف فارسی جایگزین می شن!

خوب منطقیه که اگه حروف عربی رو توی دیتابیس ذخیره کنیم، مجبوریم هر دفعه، موقع نمایش هر چیزی (مثل تیتر، متن، اسم، کامنت، آدرس و ...) روی سایت، توش بگردیم دنبال حروف عربی و تبدیلشون کنیم به فارسی!

چه کاریه واقعا!؟ قبل از ذخیره، اونها رو با حروف فارسی عوض کنید که هر دفعه که بخواد نمایش داده بشه لازم نباشه این کدها اجرا بشن! فقط یک بار، اون هم موقع ذخیره شدن!

aghili
  • itstar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۳

افزونه p3 profiler به زبان فارسی ترجمه شد :
    لینک دانلود : افزونه p3 plugin profiler فارسی

Araz
  • ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۴

itstar گفت:
    افزونه p3 profiler به زبان فارسی ترجمه شد :
    لینک دانلود : افزونه p3 plugin profiler فارسی

دوست عزیز :
    هرگونه فعالیت تجاری/تبلیغاتی در انجمن ممنوع می‌باشد.

لطفا تکرار نشود.

• itstar

آفلاین
    عضو
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۰

IMDe گفت:

دوست عزیز :
    هرگونه فعالیت تجاری/تبلیغاتی در انجمن ممنوع می‌باشد.

لطفا تکرار نشود.

فکر نمی کنم فعالیت تجاری در کار باشه اطلاع رسانی جهت افزونه ترجمه شده بود . کاملا رایگان . یعنی دوستانی که در سیاره پست ارسال می کنند فعالیت تجاری دارند .

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۲

itstar گفت:

فکر نمی کنم فعالیت تجاری در کار باشه اطلاع رسانی جهت افزونه ترجمه شده بود . کاملا رایگان . یعنی دوستانی که در سیاره پست ارسال می کنند فعالیت تجاری دارند .

بله طبق قوانین این تاپیک شما یک تاپیک تبلیغاتی هست . نه مشکلی از کاربران رو حل میکنه و نه نفعی برای بقیه داره . شاید از نظر خودتون نفع داشته باشه و یا برخی ها هم چنین عقیده ای داشته باشند ، اما چون سایت معرفی شده و همچنین ذکر کردین در قبال دریافت وجه هم قسمتی از کارتون خواهد بود دیگه جای بحث نمیمونه :)

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۳:۲۳

اگر توجه نموده باشید، خواهید دید که هستند کاربرانی که هنوز در ابتدای راه قرار دارند و با بروز کوچکترین اشکال، به دلیل نداشتن اطلاعات کافی، تجربه، زبان و... به انجمن مراجعه می کنند. ولی با درنظر گرفتن چنین پلاگین هایی که تنها فایل زبان به آنها افزوده شده، به خودی خود هم ابزار است و هم راهنما.

درخصوص "دریافت هزینه" نیز موردی را مشاهده نکردم. در این تاپیک سایتی نیز جهت تبلیغ و... معرفی نشده و تنها سایت کاربر itstar است که لینک دانلود پلاگین در آن قرار دارد و می توان آنرا امن و دسترس ترین راه همراه با آموزش تلقی نمود.

به هر حال بهتر این بود که پلاگین فوق در انجمن افزونه ‌ها و دست‌ کاری‌ ها معرفی می شد که ساده ترین راه برای دسترسی به آن است.

itstar
  • itstar

آفلاین
    عضو
    ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۱

IMDe گفت:

بله طبق قوانین این تاپیک شما یک تاپیک تبلیغاتی هست . نه مشکلی از کاربران رو حل میکنه و نه نفعی برای بقیه داره . شاید از نظر خودتون نفع داشته باشه و یا برخی ها هم چنین عقیده ای داشته باشند ، اما چون سایت معرفی شده و همچنین ذکر کردین در قبال دریافت وجه هم قسمتی از کارتون خواهد بود دیگه جای بحث نمیمونه :)

شما کدام قسمت از سایت مشاهده کردید که وجه دریافت می شود ؟ بنده این افزونه رو فارسی کردم و مثل خیلی از افزونه های دیگر فارسی به دوستان معرفی شد . تمام حالا این که به درد دوستان می خورد یا نه بهتره قضاوت رو به عهده کاربران بگذاریم .
    اسراری هم به ادامه این تاپیک نیست
    فقط جهت اطلاع رسانی بود چون این افزونه کاربرد زیادی داره .
    تمام

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها