انجمن

چطور میتونم مطالب رو به دسته ها مرتبط کنم  (۴ نوشته)

• diamond.abbasi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۷ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۸:۲۳

یعنی روی یک دسته کلیک کنم مطلبی که میخوام بیاد.در ضمن اگه نخوام مطالب جدید در صفحه اصلی نمایش داده بشه باید چی کار کنم.مطالب که خودم میخواد رو تو صفحه اصلی نشون بده

• محمدرضا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۸
    ۹ مرداد ۱۳۹۱ - ۰۲:۱۰

با سلام دوست خوبم
    برای سوال اول شما اینکه شما در حین ارسال مطلب میتونید از قسمت منوی سمت چپ با عنوان دسته ها و کلیک بر روی افزودن دسته دسته ایی با نام دلخواه و مرتبط با مطلبتون رو ایجاد کنید و تیک آن را بزنید و سپس انتشار مطلب.
    برای سوال دوم شما اینکه میتونید با استفاده از کدهای خاص این کار را انجام بدید ولی راه دیگه ای هم هست اینکه شما بر روی نوشته ها > همه نوشته ها کلیک کنید و سپس مطلب مورد نظر خود را ویرایش سریع کنید و تیک مربوط به سنجاق کردن را بزنید تا مطالب دلخواه شما در اولین مطالب و اولین صفحه نمایش داده شود.
    موفق باشید...

• rayagraph

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۰
    ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ - ۰۱:۴۲

دوست عزیزم شما می تونید از افزونه wp hide استفاده کنید و با استفاد از اون می تونید مطالب رو در هر جا که خواستید مخفی کنید.
    دانلود افزونه

• shapoor

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۳
    ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ - ۰۷:۰۳

diamond.abbasi گفت:
    یعنی روی یک دسته کلیک کنم مطلبی که میخوام بیاد.در ضمن اگه نخوام مطالب جدید در صفحه اصلی نمایش داده بشه باید چی کار کنم.مطالب که خودم میخواد رو تو صفحه اصلی نشون بده

همانطور که دوست عزیزfuniwebتوضیح دادند اگر روش اولشون را اجرا کنید دیگه مشکلی ندارید چون وقتی دسته ای را انتخاب می کنید این مطلب که توصفحه اصلی سایت نمیادوشما میتونیدهر مطلبی که دوست داشتید در صفحه اول سایتتون قراربدین
    درضمن از قسمت تنظیمات>خواندن>تیک نوشته های تازه را بزنید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.