انجمن

حذف شدن بعضی از برچسب ها---فوری  (۵ نوشته)

• bi3da136

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۳
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۴

سلام دوستان
    چند وقتی هستش که تعداد 404 های بنده که همشون هم برچسب های سایت هستش خیلی بالا رفته. وقتی بیشتر بررسی کردم متوجه شدم تمامی برچسب هایی که 404 شدند از سایت بنده پاک شدن. علت پاک شدن بعضی از برچسب ها به صورت خود به خودی چی می تونه باشه ؟

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۳

درود . متاسفانه بنده نیر قبلا چنین مشکلی داشتم و تنها راه مقابله با این مسئله استفاده از افزونه ی انتقال خودکار ارور 404 به صفحه ی نخست هست .
    با این کار لااقل میشه از کاهش محبوبیت در نزد گوگل کاهید :)

افزونه ی 404 Redirection رو استفاده کنید . تا قبل از استفاده از این من 300 تا ارور 404 داشتم . اما الان شده 0 ! :)

• bi3da136

آفلاین
    عضو
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۰

بالاخره آخرش که چی؟ تمام برچسب هام داره هر روز یکی یکی پاک میشه. این که نشد
    تازه این همه ریدایرکت به صفحه اصلی سایت هم زیاد خوب نیستش. بعد یه مدت گوگل متوجه مشکل میشه و باز کاهش رتبه خواهیم داشت.
    من بررسی کردم تو تاپیک های مختلف این مشکل از 2 سال پیش وجود داشته. پس چرا مدیران وردپرس یه فکری به حال همچین مشکل بزرگی نمی کنند؟؟؟؟

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۰

تمامی برچسب ها حذف نمیشن .
    در ثانی ، نویسندگان اصلی وردپرس wordpress.org هستند . اینجا تنها پشتیبانی از زبان فارسی نسخه های جدید این سیستم هست . هر چند کدنویسان بزرگی هم شاید باشند در کنار وردپرس فارسی اما نمیتونند به همین راحتی تغییر بدن

• bi3da136

آفلاین
    عضو
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۰

به هر حال صدای ما رو همین مدیران به گوش نویسندگان می رسونند. و یه همچین مشکلی خیلی تابلو و سوتی بزرگی واسه وردپرس هستش اونم بعد تز گذشت 2 سااااااااااااااااااااااااال. حتی مدیران عزیز حاضر نیستند در موردش ییان حرف بزنند!!

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها