انجمن

اشکال در کار با افزونه Easy Digital Downloads  (۱۱ نوشته)

• ihnd4

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۴
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۹

با سلام.
    این افزونه را نصب کردم و افزونه ی Payline for EDD را نیز برای افزودن درگان پی لاین به این افزونه نصب کردم.
    مشکلی که به آن برخوردم این است که هنگامی که خودم به عنوان مشتری اقدام به خرید یک محصول میکنم کافی است که دکمه خرید را کلیک کنم تا فاکتور برایم نمایش داده شود، پس از آن بدون اینکه به صفحه ی پرداخت بروم و پولی بدهم با کلیک بر روی صفحه تأیید پرداخت فاکتوری که باید بعد از پرداخت به مشتری نمایش داده شود، باز می شود.

حالا سوال این است که آیا مشکل از افزونه است؟
    بعید می دانم چون افزونه ی محبوبی در وردپرس است.

آیا نباید صفحه تأیید پرداخت را مخفی کنم؟ در این صورت اگر کسی آدرس صفحه را داشته باشد باز به راحتی می تواند بدون پرداخت فاکتور نهایی را مشاهده کند.

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۷

درود .
    یک بار آموزش نصبش که احتمالا در نت هست رو دنبال کنید . وگرنه بهتره با سایت سازندش در ارتباط باشید .

• bi3da136

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۳
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۰

خودتو تو دردسر ننداز و مستقیم برو سراغ پارس پال. پشتیبانیشونم که خداست. هر مشکلی داشته باشی سریع رفع میکنند. 1 درصد هم کارمزد بر میداره که کمتر از همه جاست.

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۷

bi3da136 گفت:
    خودتو تو دردسر ننداز و مستقیم برو سراغ پارس پال. پشتیبانیشونم که خداست. هر مشکلی داشته باشی سریع رفع میکنند. 1 درصد هم کارمزد بر میداره که کمتر از همه جاست.

درود .

بهتره به نظر دیگران نیز احترام بگذارید . شاید ایشون بخوان از این افزونه استفاده کنند و نباید نظر شخصیتون رو به دیگران غالب کنید .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ihnd4
  • ihnd4

آفلاین
    عضو
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۸

سلام.
    با تشکر.
    من تحقیقات خودم را کرده ام و پی لاین را انتخاب کردم. کارمزد بسیار ناچیز و در برخی مبالغ کارمزد صفر می گیرند.
    تا اینجای کار خدمات و تیم حرفه ای هم داشتند. قصد تبلیغ ندارم ولی خواستم اگر بعد از ما کسی از این پست بازدید میکنه با شنیدن نظرات مثبت و منفی این پست را ترک کنه.

من مشکلی با افزونه پی لاین ندارم در واقع سوال من سر افزونه edd هست. سیستم این افزونه ست که برای هر عملیات یک برگه داخل وردپرس می سازه و برای هر مرحله تراکنش کاربر را به یکی از صفحات مربوطه ارجاع میده.

من به ذهنم رسید که شاید راهی برای مخفی کردن برگه ی تایید پرداخت وجود داشته باشه و البته بعد از مخفی کردن، همچنان عملکرد خودش را حفظ کنه.

دوست عزیز آموزش نصب نکته ای در این مورد نداره. من همه چیز را درست تنظیم کردم.
    با تشکر از توجه شما.

• bi3da136

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۳
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۵

IMDe گفت:

درود .

بهتره به نظر دیگران نیز احترام بگذارید . شاید ایشون بخوان از این افزونه استفاده کنند و نباید نظر شخصیتون رو به دیگران غالب کنید .

فکر نمی کنم بی احترامی صورت گرفته باشه دوست عزیز!
    بنده تجربه کار کردن با پارس پال و راحتی عملکرد اونو به ایشون گفتم.
    مگه کار این انجمن غیر اینه که یه راه حلی پیشنهاد بدن واسه مشکلات ؟

ihnd4 - Araz
  • ihnd4

آفلاین
    عضو
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۲

بابا بی خیال.

مثل اینه که سر خوب بودن بانک ایکس با ایگرگ با هم بحث کنید. همه شون کار می کنن دیگه. حالا یکی بهتر بکی بدتر.

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۲:۰۴

bi3da136 گفت:

فکر نمی کنم بی احترامی صورت گرفته باشه دوست عزیز!
    بنده تجربه کار کردن با پارس پال و راحتی عملکرد اونو به ایشون گفتم.
    مگه کار این انجمن غیر اینه که یه راه حلی پیشنهاد بدن واسه مشکلات ؟

درود مجدد خدمت شما .
    بنده نگفتم بی احترامی کردین . منظورم این بود به چیزی که خود کاربر انتخاب کرده دقت کنید . اگر میتونید مشکلشون رو حل کنید طبق گفته ی خودشون هم با تحقیق به این نتیجه رسیدند .
    حرفی ندارم . بحث تمام .

دوست عزیزپرسش کننده . میتونید با سایت سازندش در ارتباط باشید ( پی لاین ) . چون سازگاری یا عدم سازگاری رو ایشون میدونند . فکر هم نکنم کسی پیدا بشه که با این دو مورد کار کرده باشه ( یعنی در این انجمن نیست )
    موفق باشید

ihnd4
  • ihnd4

آفلاین
    عضو
    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۳

ممنون. تماس گرفتم و تقریباً مشکلم حل شد.
    البته تقریباً.

حالا برای عبرت آیندگان بنویسم که اگر کسی این تایپیک را با مشکل مشابه پیگیری کرد به جواب برسد.

مشکل این افزونه این بود که قبل از واریز بانکی، کاربر می تواند با کلیک روی برگه تأیید پرداخت نتیجه ای را که باید بعد از تراکنش مشاهده کند، در اختیار داشته باشد.

با آپدیت افزونه و همچنین آپدیت اضافه کننده پی لاین برای افزونه، این مشکل بهاین صورت حل شد که همچنان لینک نتیجه را کاربر می تواند مشاهده کند ولی هنگام دانلود پیغامی مبنی بر اینکه مجوز دانلود ندارد دریافت میکند تا وقتی که تراکنش انجام شود و بعد به این صفحه منتقل شود.

البته باز هم من نگرانم که شاید کاربری بتواند از این نقطه ضعف استفاده کند.

ایران وردپرس
  • komakhesabdar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۵۵

با سلام
    دوستان من افزونه edd را نصب كردم ولي هنگام فعال كردن افزونه يه صفحه خطا مياد كه مينويسه نشاني معتبر نميباشد همه نسخه هاي edd را امتحان كردم نشد كه نشد.
    لطفا راهنماييم نماييد
    با تشكر

• komakhesabdar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۶

كسي نيست كمك كنه؟؟؟؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.