انجمن

سایدبار در پوسته default_fa  (۵ نوشته)

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴۲
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۳۰ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۹:۲۲

سلام و تبریک عید به همه (جمله بندی رو داشته باش فقط)
    من واسه یه وبلاگ میخوام از پوسته default_fa استفاده کنم اما سایدبارش میاد سمت چپ در حالی که توی تصویر screenshot.png سمت راست هست
    میخواستم بپرسم که چطوری این سایدبار رو بیارم سمت راست
    فقط نگین که از یه پوسته دیگه استفاده کنم چون به خاطر یه سری مسائل حتما باید این پوسته باشه
    ممنون :-)

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    ۳۰ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۱:۰۹

سلام
    مشکل من با دانلود کردن این پوسته توی این ادرس حل شد http://wp-persian.com/get/themes/kubric.zip
    فقط نمیدونم فرق این پوسته با اونی که توی پکیج فارسی ساز وردپرس هست چیه که جای ساید بار توشون فرق میکنه
    قاعدتا باید یکی باشن
    به نظر من بهتره که مدیران یا اینو بزارن جای اون (یعنی اینو جایگزین اون پوسته ای که توی فارسی ساز هست بکنن) یا اونو بزارن جای این (یعنی اون پوسته ای که توی فارسی ساز هست رو جایگزین این بکنن)
    بیخیال ؛ مهم اینه که مشکل من حل شد
    یکی بیاد این موضوع رو پاک کنه

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۳۰ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۱:۲۸

به نظر من بهتره که مدیران یا اینو بزارن جای اون (یعنی اینو جایگزین اون پوسته ای که توی فارسی ساز هست

گزارش اشکالات سایت پس چیه ؟ :D
    http://wp-persian.com/report-bugs/
    برای چی این موضوع پاک بشه :D خود من نمیدونستم مشکلش چیه, خودت فهمیدی, منم یاد گرفتم, پس خودش یک آموزشه دیگه !

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    ۳۰ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۱:۴۵

راستش جرات نکردم از اونجا استفاده کنم
    به نظر من اگه از قسمت گزارش باگ برای کارهای مهم تر استفاده کنیم بهتره و باعث میشه که زودتر به باگ های احتمالی که ممکنه امنیت وبلاگ های وردپرسی رو به خطر بندازه رسیدگی بشه
    مدیران خودشون میان و این پست رو میبینن و هرکاری که خواستن میکنن
    درضمن بعید میدونم حتی یک درصد از وبلاگهای وردپرسی از این پوسته استفاده کنن
    در کل ممنون که اهمیت میدین
    راستی امروز چندتا باگ (باگ که نمیشه گفت چون مشکل امنیتی نیستن) توی انجمن دیدم که سعی میکنم از اونجا بفرستمشون

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۲ فروردین ۱۳۸۸ - ۰۳:۰۷

کلاً ما نمیخوایم ، یا نمیتونیم توی پوسته ی کوبریک دستکاری اینجوری امجام بدیم. شما میتونی اینو به عنوان یک پوسته ی جدید معرفی کنید که علی اونو بزاره توی بخش پوسته ها. پیشنهاد میکنم اسم جدید (تغییر کوچکی از اسم قبلی) بدید و یا نسخه رو عوض کنید.

درباره‌ی این موضوع